Sveiki atvykę į OriginalusKvepalai.com

 

Kvepalų testeriai Moterims

Rūšiuoti:
Prekių puslapyje:
Rodyti: Sąrašas Lentelė
 • Beyonce Heat EDP 100ml
  Išparduota
  Gėlių ir vaisių kvapas moterims. „Beyonce Heat“ (angl. šiluma) aromatas yra unikali moters jausmingumo išraiška – seksualus, elegantiškai moteriškas, paslaptingas oro gūsis. Šis aromatas skirtas savimi pasitikinčiai moteriai, kuri nebijo geisti ir būti geidžiama. Dainininkė Beyonce apie savo suku..
  36.00€
 • Britney Spears Fantasy The Nice Remix EDP 100ml
  Išparduota
  Britney Spears Fantasy The Nice Remix EDP Testeris 2013 Britney Spears pristato du naujus aromatus, kurie yra populiariausių ir labiausiai perkamų jos kvepalų Fantasy naujosios variacijos. Tai Fantasy Naughty Remix ir Nice Remix. Visos Fantasy kvepalų g..
  27.00€
 • Burberry Baby Touch EDT 100ml
  Išparduota
  Testeris Alcohol Free ..
  39.00€
 • Burberry Body EDP 85ml
  Išparduota
  Testeris Gėlių ir vaisių kvapas moterims. „Naujas puslapis 155 metus gyvuojančios britų kompanijos „Burberry“ istorijoje“ – taip nekukliai kūrėjai pristatė kvapųjį vandenį „Burberry Body“. Kvepalų kūrėjas Michelis Almairacas (jis – ir „Burberry London“ autorius) nutarė paimprovizuoti tradicini..
  52.00€
 • Burberry Body EDT 60ml
  Yra prekyboje
  Įkvėptas jaunystės gaivos, energijos, vilties, susijaudinimo, natūralaus grožio, švytėjimo, angliško ryto rasos ir angliškos rožės... Permatoma, trykštanti gaiva... – originaliojo Burberry Body interpretacija. Kvapas atsiveria nuo gaivios citrinos bangos, traškaus žaliojo obuolio bei žaliojo ab..
  44.00€
 • Burberry Brit EDP 100ml
  Išparduota
  Testeris Gėlių ir vaisių kvapas moterims. Vaisiais ir gėlėmis dvelkiantis „Burberry Brit“ moterims aromatas nuteikia linksmai ir laisvai. „Brit“ mergina įkūnija žaismingą britišką savitumo dvasią – ji gali piktinti, tačiau yra žavi ir nenuspėjamai seksuali. Šis gaivus ir nerūpestingas aromatas –..
  61.00€
 • Burberry Brit EDT 100ml
  Išparduota
  Gėlių ir vaisių kvapas moterims. Vaisiais ir gėlėmis dvelkiantis „Burberry Brit“ moterims aromatas nuteikia linksmai ir laisvai. „Brit“ mergina įkūnija žaismingą britišką savitumo dvasią – ji gali piktinti, tačiau yra žavi ir nenuspėjamai seksuali. Šis gaivus ir nerūpestingas aromatas – klasikini..
  49.00€
 • Burberry Brit Sheer For Her EDT 100ml
  Išparduota
  Gėlių ir vaisių kvapas moterims. „Burberry“ pristato naują moterišką aromatą „Burberry Brit Sheer“, lengvesnė populiaraus „Brit“ kvapo gėlių ir vaisių variacija. Šis Emilio Koppermano sukurtas kvapas įkūnija jauną patrauklios ir originalios sielos moterį. Ji neįtikėtinai jausminga, impulsyvi..
  52.00€
 • Burberry For Women EDP 100ml
  Išparduota
  Testeris Vaisių kvapas moterims. 1856 m. Thomas Burberry Didžiojoje Britanijoje įkūrė „Burberry“ dizaino namus, kurie išsiskiria užpatentuotu ir unikaliu modeliuose ir aksesuaruose naudojamu škotiškų langelių raštu, tapusiu vienu labiausiai kopijuojamų mados motyvų. 1995 metais garsus kvepal..
  64.99€
 • Burberry London EDP 100ml
  Išparduota
  Klasikinis gėlių kvapas moterims. TESTERIS Gėlėmis dvelkiantis „Burberry London“ kvapas moterims keri rafinuotu, eleganciją spinduliuojančiu aromatu. Iš pradžių apgaubia moteriškas ir gaivus gėlių dvelksmas. Rožių ir sausmedžių aromatas primena anglišką sodą vaiskų pavasario rytą, o apelsininių c..
  58.00€
 • Burberry My Burberry Black Parfum 90ml
  Išparduota
  My Burberry Black EDP Testeris Gėlių/rytietiškas aromatas moterims Kerintis ir paslaptingas aromatas nukels į Londono sodą, apsuptą audros. Lietaus kvapas kontrastingai persipina su viliojančiu gėlių aromatu. My Burberry Black sujungia jazmino žiedų, persiko nektaro ir jausmingo vanilės pri..
  62.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Burberry My Burberry Blush EDP 90ml
  Yra prekyboje
  My Burberry Blush (EDP) Testeris Vaisų aromatas moterims Vaisinis aromatas moterims, įkvėptas pirmųjų saulės spindulių apšviesto ir bundančio Londono sodo. Spinduliuodamos jausingumą, gėlės pražysta su energijos pliūpsniu, o margaspalviai žiedlapiai persipina tarpusavyje, sukurdami gražiausius..
  73.00€
 • Burberry My Burberry EDP 90ml
  Yra prekyboje
  My Burberry EDP Testeris Gėlių/prieskonių aromatas moterims Sukurtas man. Praeitis įkvepia ateitį. Nereikalaujantis jokių pastangų, asmeniškas. Kompanjonas, kuris visuomet šalia. Tai mano aromatas. My Burberry įkvėptas lietpalčio, kuris laikomas britų dizaino ir meistrystės paveldu. Garbina..
  38.99€ 68.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Burberry My EDT 90ml
  Išparduota
  My Burberry EDT Testeris Gėlių/prieskonių aromatas moterims  Pajuskite naująjį džiaugsmingą bei energija trykštantį kvapą, kuris primena ką tik atgaivintą lietaus žydintį pavasario sodą. Šis aromatas – gaivi originalaus My Burberry kvapo interpretacija, praturtinta gausybės gėlių, samanų ..
  47.00€
 • Burberry The Beat EDP 75ml
  Išparduota
  TESTERIS ..
  49.00€
 • Burberry The Beat EDT 75ml
  Išparduota
  Testeris Gėlių ir vaisių kvapas moterims. Seksualus, moteriškas, šiuolaikiškas, dinamiškas ir vibruojantis – tai žodžiai, apibūdinantys nepaprastą, kibirkščiuojantį gėlių ir medienos kvapą „The Beat“. Teigiama, kad šio kvapo kūrėjų Dominique Ropion, Olivier Polge ir Beatrice Piquet įkvėpimo šalt..
  43.00€
 • Burberry Touch For Women EDP 100ml
  Išparduota
  Testeris ..
  34.99€
 • Burberry Weekend For Women EDP 100ml
  Yra prekyboje
  Gėlių kvapas moterims. TESTERIS Šviesus ir saulėtas kvapas „Weekend“ suaustas iš žaižaruojančių citrusinių, gaivių žalių ir skaidrių gėlių natų. Minkštas ir moteriškas, jis sukuria įgimtos elegancijos ir grakštumo įspūdį, pabrėžia juo besikvėpinančios moters savitumą. Nuostabiai gaivus vaisių a..
  63.00€
 • Bvlgari Aqva Divina 65ml EDT
  Išparduota
  Aqva Divina EDT Testeris Gaivus vandens/prieskonių aromatas moterims Aqva Divina – naujas vasarai skirtas Bvlgari brangakmenis, kurį sukurti įkvėpė Viduržemio jūros gelmė. Bvlgari pristato naują vasarai skirtą savo kūrinį – tualetinį vandenį Aqva Divina, kurį sukūrė gaivaus ir rafinuoto a..
  49.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Bvlgari Black EDT 75ml
  Išparduota
  ..
  43.00€
 • Bvlgari Goldea EDP 90ml
  Išparduota
  Testeris   Goldea EDP Gėlių/rytietiškas aromatas moterims Pasaulio didingųjų galią ir didybę išreiškia du simboliai – auksinė saulės karūna ir gyvatė. Saulė – nemirtingumo, grožio ir tobulumo simbolis. Ji visada žavėjo žmoniją ir bylojo apie civilizacijų didybę. Amžiams bėgant ji t..
  68.35€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • BVLGARI Jasmin Noir EDP 100ml
  Išparduota
  Testeris Gėlių ir medienos kvapas moterims. „Bvlgari Jasmin Noir“ aromatas moterims seka aistros kupiną gėlių istoriją, kuri prasideda augalų syvų ir gaivių gardenijų žiedlapių skleidžiamos šviesos pliūpsniu. Tuomet pasklinda kerintis, švelnus ir gundantis arabinių jazminaičių aromatas. Netikėta..
  67.00€
 • Bvlgari Jasmin Noir EDP 25ml
  Išparduota
  Gėlių ir medienos kvapas moterims. „Bvlgari Jasmin Noir“ aromatas moterims seka aistros kupiną gėlių istoriją, kuri prasideda augalų syvų ir gaivių gardenijų žiedlapių skleidžiamos šviesos pliūpsniu. Tuomet pasklinda kerintis, švelnus ir gundantis arabinių jazminaičių aromatas. Netikėtai jis su..
  26.00€
 • BVLGARI Jasmin Noir L'essence EDP 50ml
  Išparduota
  BVLGARI Jasmin Noir L'essence - Kvapas moterims. ..
  51.00€
 • Bvlgari Mon Jasmin Noir EDP 75ml
  Išparduota
  Testeris The essence of jeweller. ..
  67.00€
 • Bvlgari Omnia Amethyste EDT 65ml
  Išparduota
  Testeris Bvlgari Omnia Amethyste  kvepalai moterims – tai elegantiško ametisto žaižaravimo įsikūnijimas, nes juos sukurti įkvėpė šio brangiojo akmens tviskesys. Gaiva apgaubiantis Bvlgari Omnia Amethyste kvepalų moterims aromatas sužavės seksualią jauną moterį, kuriai ryškaus, bet gaivaus a..
  44.00€
 • Bvlgari Omnia Coral EDT 65ml
  Išparduota
  Testeris Gaivus gėlių kvapas moterims. Į spalvotus brangakmenius panašus naujas moterims skirtas mados namų BVLGARI aromatas primena saulėtas vasaros dienas, giedrą dangų ir ryškias spalvas. Raudonųjų koralų spindesį ir žaižaruojančią energiją perteikiantis nepakartojamas gėlėmis ir vaisiais d..
  44.00€
 • Bvlgari Omnia Crystalline EDT 65ml
  Išparduota
  TESTERIS Gėlių kvapas moterims. „Bvlgari Omnia Crystalline“ aromatą moterims sukurti įkvėpė krištolo tyrumas. Subtilaus vaisių ir gėlių aromato pagrindą sudaro bambukų, Azijoje augančių neįprastai kvepiančių kriaušių, lotosų žiedų ir balzos kvapas. Šią netikėtų kvapų kompoziciją puikiai papil..
  44.00€
 • Bvlgari Omnia Indian Garnet EDT 65ml
  Išparduota
  Omnia Indian Garnet EDT Testeris Rytietiškas/gėlių aromatas moterims Nauja Omnia kvepalų kolekcijos variacija Indian Garnet. Aromatą sukurti įkvėpė retas juvelyrinis akmuo - oranžinės spalvos granatas. Rafinuotas ir moteriškas. Žavingas ir švelnus, tačiau tuo pat metu paslaptingas. Jis apga..
  44.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Bvlgari Omnia Paraiba EDT 65ml
  Yra prekyboje
  Omnia Paraiba EDT Testeris Gėlių/vaisių aromatas moterims Tualetinis vanduo Bvlgari Omnia Paraiba – nauja džiaugsminga brangakmenio istorija, kurią sukurti įkvėpė tik Brazilijoje, Paraiboje, randami švytintys turmalinai,– tai duoklė Brazilijos moterų grožiui ir moteriškumui. Garsaus parfu..
  44.00€
 • BVLGARI Splendida Jasmin Noir EDP 100ml
  Yra prekyboje
  Testeris 2017 metų Bvlgari Splendida kolekcija įkvėpta unikalių gėlių: rožių, jasminų ir irisų.  Jasmin Noir - paslapties, malonumų ir elegancijos simbolis. Sudėtis: Gardenia, žaliosios natos, sandalmedis, kašmyras, Tonka pupelės. ..
  55.99€
 • Cacharel Amor Amor Absolu EDP 50ml
  Išparduota
  Testeris   ..
  37.99€
 • Cacharel Amor Amor EDT 100ml
  Yra prekyboje
  Testeris ..
  37.99€
 • Cacharel Anais Anais EDT 100ml
  Išparduota
  Testeris Pagaminimo metai 2009 - 2011 ..
  39.99€
 • Cacharel Anais Anais L'original EDT 100ml
  Yra prekyboje
  Testeris ..
  39.99€
 • Cacharel Eden EDP 50ml
  Išparduota
  Cacharel Eden - tai vieni žymiausių Cacharel kvepalų. Atsiveria šis aromatais ryškiu citrusų dvelksmu. Vandens lelijos ledinė gaiva aromato širdyje supinta su ryškiomis gėlių natomis ir saldžiais vaisiais. Vandens natos sukuria tobulą harmoniją su aštriais pačiulių ir šiltais medieniškais ..
  26.99€
 • Cacharel Lou Lou EDP 50ml
  Išparduota
  Cacharel Lou Lou EDP Testeris Svaiginantis Cacharel Lou Lou kvepalų moterims aromatas supintas iš vaisių, rytietiškų ir saldžių kvapų. Šie kvepalai, kuriuos sukurti įvėpė garsi 1920-ųjų kino žvaigždė, buvo vieni pirmųjų, kuriuos kuriant buvo suderintas vaisių ir rytietiškas kvapas. Cacharel Lo..
  33.89€