Sveiki atvykę į OriginalusKvepalai.com

Dėmesio!
Atkreipkite dėmesį į tai, kad beveik visi mūsų kvepalai yra testeriai!

Moschino

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Moschino Fresh Couture EDT 100ml
  Testeris Taigi buteliukas, nesukeliantis troškimo ar siekiamybės, talpina prabangų, aukštosios mados kūrinį, taip kurdamas prieštarą tarp prabangos ir kasdienybės. Ne tik buteliukas, bet ir aromatas yra stebinantis bei ironiškas, žaidžiantis gaiviais, džiaugsmingais akcentais ir gundančiu moteriš..
  34.99€
 • Moschino I Love Love EDT 100ml
  Ryškiaspalvis Moschino Cheap & Chic I Love Love kvepalų moterims aromatas – tarsi veržlus optimizmo ir meilės pliūpsnis. Šį spalvingą ir žaismingą šelmiškai nuteikiantį aromatą italų mados kūrėjas Moschino dedikavo gyvenimą mylinčiai įsimylėjusiai moteriai. Pajuskite meilės dvelksmą – gaivią ..
  43.00€
 • Moschino Toujours Glamour EDT 50ml
  2010 Geismą žadinantis Moschino Toujours Glamour kvepalų moterims aromatas, kurį sukūrė italų mados namai MOSCHINO, švelniai glamonėja odą tarsi gaivus bučinys. Šis kerintis aromatas vaizdingai perteikia šiuolaikišką moteriškumą. Pasikvepinus Moschino Toujours Glamour kvepalais moterims pirmiaus..
  42.00€
 • Moschino Uomo EDT 125ml
  Moschino Uomo kvepalai vyrams sukurti 1997 m. Nuostabiai gaivus rytietiškas mediena dvelkiantis jų aromatas skirtas šiuolaikiškam vyrui. Jis iliustruoja kultūrinį vyriškumo sampratos, kurią perteikia tradiciniai vyriški kvepalai, aspektą. Pasikvepinus Moschino Uomo kvepalais vyrams iš pradžių pas..
  31.00€