Sveiki atvykę į OriginalusKvepalai.com

 

Kvepalai Moterims

Rūšiuoti:
Prekių puslapyje:
Rodyti: Sąrašas Lentelė
 • Cacharel Eden EDP 50ml
  Yra prekyboje
  Ne Testeris. Cacharel Eden - tai vieni žymiausių Cacharel kvepalų. Atsiveria šis aromatais ryškiu citrusų dvelksmu. Vandens lelijos ledinė gaiva aromato širdyje supinta su ryškiomis gėlių natomis ir saldžiais vaisiais. Vandens natos sukuria tobulą harmoniją su aštriais pačiulių ir šiltais..
  28.99€
 • Cacharel Lou Lou EDP 50ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris)   Svaiginantis Cacharel Lou Lou kvepalų moterims aromatas supintas iš vaisių, rytietiškų ir saldžių kvapų. Šie kvepalai, kuriuos sukurti įvėpė garsi 1920-ųjų kino žvaigždė, buvo vieni pirmųjų, kuriuos kuriant buvo suderintas vaisių ir rytietiškas kvapas. Cacharel Lou Lou kv..
  26.05€
 • Cacharel Noa EDT 100ml
  Išparduota
  (Ne Testeris)   Angeliškas Cacharel Noa kvepalų moterims aromatas sukurtas taip, kad juo besikvepinančiai moteriai teiktų ramybę ir išmintį. Cacharel Noa kvepalai moterims glūdį Jūsų delne tarsi mažytė planeta su perlu viduje. Jų vaiskus aromatas supintas iš gėlių, švelnaus prieskonių, akso..
  39.99€
 • Calvin Klein Deep Euphoria EDP 100ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris) Deep Euphoria EDP Prieskonių/gėlių aromatas moterims Tai bus pirmasis svarbus Euphoria serijos papildymas nuo tada, kai 2005-aisiais Euphoria buvo pirmą kartą pristatyti pasauliui bendradarbiaujant su rusų modeliu Natalija Vodianova, tuometinės reklaminės kampanijos veidu.&..
  60.01€
 • Carolina Herrera Good Girl EDP 30ml
  Išparduota
  (NE TESTERIS) Good Girl EDP Gėlių/rytietiškas aromatas moterims Mados namai CAROLINA HERRERA sukūrė kvepalus,kurių aromatas perteikia ypatingą šiuolaikiškos moters moteriškumą ir geismą žadinanti dvilypumą. Kvepalai Good Girl – drąsiausias ir labiausiai provokuojantis mados namų ..
  46.99€
 • Carolina Herrera Good Girl EDP 50ml
  Išparduota
  (NE TESTERIS) Good Girl EDP Gėlių/rytietiškas aromatas moterims Mados namai CAROLINA HERRERA sukūrė kvepalus,kurių aromatas perteikia ypatingą šiuolaikiškos moters moteriškumą ir geismą žadinanti dvilypumą. Kvepalai Good Girl – drąsiausias ir labiausiai provokuojantis mados namų ..
  65.99€
 • Carolina Herrera Good Girl EDP 80ml
  Išparduota
  Good Girl EDP (Ne testeris) Gėlių/rytietiškas aromatas moterims Mados namai CAROLINA HERRERA sukūrė kvepalus,kurių aromatas perteikia ypatingą šiuolaikiškos moters moteriškumą ir geismą žadinanti dvilypumą. Kvepalai Good Girl – drąsiausias ir labiausiai provokuojantis mados namų C..
  94.99€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Escada Joyful EDP 75ml
  Išparduota
  (Ne Testeris) Kibirkščiuojantis gėlinis aromatas moterims, kurios žvelgia į gyvenimą su pozityvumu, spontaniškumu ir pasitikėjimu savimi; kurios pasinaudoja visomis gyvenimo teikiamomis galimybėmis ir džiaugiasi kiekviena akimirka. Aromatas įkvėptas to džiaugsmo, kurį patiri gaudama nuostabi..
  34.99€
 • Escada Magnetism EDP 75ml
  Išparduota
  (Ne Testeris) Rytietiškas gėlių kvapas moterims. Rytietiškas vanile dvelkiantis „Escada Magnetism“ aromatas nuostabiai perteikia tikro moteriškumo trauką. Mados namai „Escada“ savo unikaliu stiliumi akcentuoja galią moterų, kurios gyvena dėl meilės ir, pasitelkusios savo energiją, troškimus pa..
  35.20€
 • Estee Lauder Travel Exclusive Spray Favorites
  Išparduota
  Estee Lauder kvepalų miniatiūrų rinkinys. 2014 Estee Lauder Sensuous Nude EDP 4ml Estee Lauder Pure White Linen EDP 4ml Estee Lauder Beautiful Love EDP 4.7ml Estee Lauder Pleasures EDP 4ml Estee Lauder Pleasures Bloom EDP 4ml ..
  38.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gioia EDP 50ml
  Yra prekyboje
  Acqua di Gioia EDP (Ne Testeris) Gaivus citrusų/vaisių/gėlių aromatas moterims Gioia: tai malonaus skambesio žodis, kuris iš italų kalbos vertus reiškia džiaugsmą. Džiaugsmą, kuris yra nuoširdus ir tyras, kurio negalima apčiuopti ar suvaidinti. Džiaugsmą, kuris gimsta tyroje gamtoje. Šiandi..
  46.49€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gioia EDP 50ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris) Acqua di Gioia EDP Gaivus citrusų/vaisių/gėlių aromatas moterims Gioia: tai malonaus skambesio žodis, kuris iš italų kalbos vertus reiškia džiaugsmą. Džiaugsmą, kuris yra nuoširdus ir tyras, kurio negalima apčiuopti ar suvaidinti. Džiaugsmą, kuris gimsta tyroje gamtoje. Šia..
  46.49€ 49.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gioia Rinkinys
  Yra prekyboje
  Acqua di Gioia EDP rinkinį sudaro: 100ml EDP kvepalai, 75ml parfumuotas kūno losjonas. (Ne Testeris) Gaivus citrusų/vaisių/gėlių aromatas moterims Gioia: tai malonaus skambesio žodis, kuris iš italų kalbos vertus reiškia džiaugsmą. Džiaugsmą, kuris yra nuoširdus ir tyras, kurio negalima a..
  57.72€ 67.90€
 • Giorgio Armani Emporio Because It's You EDP 30ml
  Yra prekyboje
  Because It's You EDP (Ne Testeris)   Saldus vanilės/gėlių/vaisių aromatas moterims Pristatome naują kvepalų dialogą jam ir jai 1981 metais GIORGIO ARMANI sumanė ir sukūrė Emporio Armani kaip urbanistinį, energingą, pozityvų prekės ženklą, žavintį jaunyste ir laisve – labiau eksperi..
  50.99€
 • Giorgio Armani Emporio Because It's You EDP 50ml
  Yra prekyboje
  Because It's You EDP (Ne Testeris)   Saldus vanilės/gėlių/vaisių aromatas moterims Pristatome naują kvepalų dialogą jam ir jai 1981 metais GIORGIO ARMANI sumanė ir sukūrė Emporio Armani kaip urbanistinį, energingą, pozityvų prekės ženklą, žavintį jaunyste ir laisve – labiau eksperi..
  67.99€
 • Giorgio Armani SI EDP 100ml
  Išparduota
  NE TESTERIS   Sì EDP   Gėlių/šipro kvapas moterims „Sì – mano duoklė moderniam moteriškumui – nenugalimam dvasios stiprybės, laisvės ir maloningumo deriniui." Giorgio Armani Giorgio Armani Sì moteris - labai moteriška, švelni, romi. Kartu ji savimi pasitikinti, laisva, dr..
  84.99€
 • Givenchy Ange ou Demon Le Secret EDP 100ml
  Išparduota
  Ange ou Démon le Secret EDP Ne Testeris   Gėlių/vaisių kvapas moterims Givenchy Ange ou Demon le Secret kvepalų moterims aromatas paslapčia gundo tarsi slaptas meilės gėrimas. Jis primena geismą žadinantį šnabždesį ir yra toks gaivus bei vaiskus, kad atrodo, jog tai Jūsų natūralus..
  56.99€
 • Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir Intense EDP 100ml
  Išparduota
  (Ne Testeris)   Leiskite Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir kvepalų moterims aromatui pažadinti Jūsų geismingumą. Kerintis tarsi daugiabriaunis brangakmenis jis perteiks Jūsų viliojantį moteriškumą ir paslaptingumą. Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir kvepalų moterims aro..
  57.70€
 • Gucci Rush EDT 50ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris)   Gėlių kvapas moterims. Lengvai atpažįstamas Gucci Rush kvepalų moterims aromatas be galo svaiginantis. Jis nenumaldomai traukia kiekvieną tarsi meilė iš pirmo žvilgsnio – stipriai ir fiziškai. „Rush” – tai stimuliuojamųjų vaistų, kurie buvo populiarūs Amerikoje praėj..
  44.99€
 • Guerlain Insolence EDP 100ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris)   Insolence - tai kibirkštis akyse, bebaimė šypsena. Tai elegancija, natūrali gracija, maloni tyla. Stebinantis, laisvas ir drąsus aromatas moterims. Insolence persikūnija į visiškai naują ir širdžiai artimą gėlę, kuri nuneš jus į iššūkių ir laisvės kupiną pasaulį. Ekstr..
  72.20€
 • Guerlain Mon Guerlain EDP 100ml
  Išparduota
  Guerlain Mon Paris EDP 100ml (Ne Testeris) Angelina Jolie buvo pasirinkta kaip naujas kvepalų veidas. Kvepalai išleisti 2017 kovą.  Jacques Guerlain sakė: "Mes sukūrėme kvepalus moterims kuriomis žavimės". Penkios Guerlain parfumerių kartos keliavo po pasaulį ieškodami vertingiausių žaliavų..
  89.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Guerlain Shalimar EDP 50ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris) Shalimar iš Guerlain – aromatas, sukurtas tam, kad pažadintų ir įgyvendintų troškimus. Toji, kuri išdrįsta juo kvepintis, be abejonės yra tikro moteriškumo ir begalinio jausmingumo įkūnijimas. Jai būdingas seksualumas – ant ribos. Shalimar dovanoja laisvę jai ir jos troškimams. Kvep..
  41.50€
 • Guerlain Shalimar EDP 90ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris)   Shalimar iš Guerlain – aromatas, sukurtas tam, kad pažadintų ir įgyvendintų troškimus. Toji, kuri išdrįsta juo kvepintis, be abejonės yra tikro moteriškumo ir begalinio jausmingumo įkūnijimas. Jai būdingas seksualumas – ant ribos. Shalimar dovanoja laisvę jai ir jos troški..
  59.35€
 • Hugo Boss Woman Extreme EDP 75ml
  Yra prekyboje
  Hugo Woman Extreme EDP (Ne Testeris) Gėlių/vaisių aromatas moterims Hugo  – tai rafinuotas ir nešabloniškas prekių ženklas, propaguojantis kūrybingumą bei individualumą ir formuojantis pažangaus miestiečio įvaizdį. Moterims skirtos kolekcijos nuolat pristato pasitikėjimo savimi teiki..
  39.99€
 • Kenzo Jungle EDP 100ml
  Išparduota
  (Ne Testeris)   Japonų mados namų sukurtas Kenzo Jungle Elephant kvepalų moterims aromatas – be galo neįprastas ir provokuojantis. Kenzo Jungle – tai pirmosios Paryžiuje duris atvėrusios mados namų KENZO drabužių parduotuvės pavadinimas. Šiam prekių ženklui būdingos dvi temos – gamtos ir sp..
  48.90€
 • Lacoste Pour Femme EDP 50ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris)   Gėlių ir medienos kvapas moterims. „Lacoste Pour Femme“ aromatas skirtas laisvai ir šiek tiek laukinei moteriai, kuri spinduliuoja ištaiga ir natūralia elegancija. Šiuolaikiškas, nuostabus ir dvasią žadinantis aromatas atskleis moters spontaniškumą. Jis nuostabiai tinka..
  38.99€
 • Lacoste Touch Of Pink EDT 90ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris)   Skatinantis spontaniškumą, žaismingas, spinduliuojantis energija. Iš gėlių, vaisių ir medienos kvapo supintas Lacoste Touch of Pink kvepalų moterims aromatas sužavės jaunas moteris, geidžiančias staigmenų ir paprastų malonumų. Pasikvėpinus nerūpestingai nuteikiančiais ir ..
  38.99€
 • Lancome Hypnose EDP 30ml
  Išparduota
  (Ne Testeris)   Užburiantis Lancôme Hypnose kvepalų moterims aromatas sukurtas moteriai, kuri moka naudotis savo kerais. Žavus moters siluetą primenantis flakonas slepia gundantį mediena ir vanile dvelkiantį aromatą. Pasiflorų kvapas suteikia moteriško švelnumo ir aistringumo, iš orchidė..
  39.99€
 • Lancome Poeme 100ml EDP
  Yra prekyboje
  Poeme EDP (Ne Testeris) Rytietiškas gėlių aromatas moterims Aromatas skirtas jausmingai, švytinčiai ir linksmai moteriai. Šis kvapas buvo sukurtas „Lancôme“ kompanijos šešiasdešimtmečiui pažymėti. „Lancôme Poême“ aromatas moterims – tai kvepalų pasaulio poema; aitrumo ir saldumo kontrastas ..
  73.99€
 • Lancome Tresor La Nuit Caresse EDP 75ml
  Yra prekyboje
  Trésor La Nuit Caresse EDP (Ne Testeris) Gėlių/prieskonių aromatas moterims Trésor La Nuit Caresse išryškina naują jausmingos ir nepranokstamos rožės atspalvį, persipynusį su kitais tauriais aromatais ir nuostabiai atsiskleidžiantį ant odos. Gėlių karalienė nugrimzta į pastelinį subtilų švel..
  69.99€
 • Moschino Fresh Couture EDT 100ml
  Išparduota
  Moschino Fresh Couture Naujausias Italų mados namų Moschino aromatas, įkvėptas žaismingos 2016 metų Moschino pavasario/vasaros kolekcijos. Intriguojantis ir ironiškas, toks yra Fresh Couture aromatas, atspindintis tikrąjį nepriklausomą mados namų įvaizdį. Kvepalų buteliukas imituojantis lan..
  38.99€
 • Narciso Rodriguez Narciso EDT 90ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris) „Norėjau sukurti ekstremaliai seksualų aromatą, kuris uždegtų kiekvieną vyrą. Šio aromato jausmingumas – maksimalus“ – sako pats dizaineris. Aromate dominuoja muskusas, gardenijos ir sodrus kedrų aromatas. Šie kvepalai – išraiškingi, nepaisantys jokių subtilumo įstatymų. Jie provoku..
  54.99€
 • Paloma Picasso EDP Rinkinys
  Yra prekyboje
  Rinkinį sudaro: 50ml EDP kvepalai; 200ml Kūno losjonas (Ne Testeris) Aromatas sukurtas garsaus dailinko Pablo Picasso dukros Paloma Picasso. Šis aromatas - tai asmeninis jos portretas. Jos senelis iš motinos pusės buvo parfumeris, todėl ji jau nuo vaikystės buvo gerai susipažinusi su kvap..
  37.99€ 49.99€
 • Salvatore Ferragamo Signorina EDP 100ml
  Yra prekyboje
  (Ne testeris)   Signorina EDP Gėlių kvapas moterims Įspūdį paliekantis ir giliai atmintin įstringantis grakštumas. Tai Salvatore Ferragamo Signorina. Šis aromatas įkvėptas stiprios jungties tarp Salvatore Ferragamo ir madingų, moteriškų jaunų damų, kurių drąsa, kūrybingumas ir pasau..
  45.01€
 • Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza EDP 50ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris)   Signorina Eleganza EDP Gėlių/šipro kvapas moterims Naujieji mados namų „Salvatore Ferragamo” kvepalai „Signorina Eleganza” įkūnija naują moters archetipą: - Elegantiškai moteriškos, besisemiančios įkvėpimo iš mados, pasižyminčios nepriekaištingu rafinuotu skoniu. ..
  34.99€
 • Thierry Mugler Alien EDP 30ml
  Yra prekyboje
  Mugler Alien EDP (Ne testeris)   Lyg ametistas, slepiantis auksinę paslaptį...  Saulės nutviekstais žiedais, mediena ir gintaru alsuojantis kvapas užvaldo žaižaruojančia paslaptinga energija. Pagrindinė nata - paslaptingieji arabiniai jazminaičiai. Šie augalai - netikėto energij..
  41.80€
 • Tom Ford Black Orchid EDP 30ml
  Išparduota
  (Ne Testeris)   Black Orchid EDP Rytietiškas/šipro kvapas moterims Tom Ford atrado ir išgavo labiausiai nepasiekiamą ir elegantišką juodosios orchidėjos aromatą, kurį panaudojo pirmuosiuose kvepaluose moterims. „Man ši gėlė yra tobula... Prabangi, elegantiška, tyra ir įmantri.” -..
  59.99€
 • Tom Ford Orchid Solei EDP 50ml
  Yra prekyboje
  Orchid Soleil EDP (Ne Testeris) Gėlių aromatas moterims TOM FORD pristato nauja moterišką aromatą Orchid Soleil – tai vasariška Black Orchid versija. Tai energingas, spinduliuojantis ir jausmingas aromatas skirtas užfiksuoti saulėtas emocijas ir magišką šilumą. Kompozicija atsiskleidžia ašt..
  99.99€