Sveiki atvykę į OriginalusKvepalai.com

Dėmesio!
Visi mūsų kvepalai yra testeriai. (Nauji)


 

Michael Kors

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Michael Kors 24k. Brilliant Gold EDP 100ml
  Michael Kors Gold Collection Brilliant Gold EDP Testeris Vaisių/medienos aromatas moterims Kiekvienas kvapas – unikalus, sukurtas atspindėti prabangą ir aukštai vertinamus prabangiuosius metalus – nuo baltojo iki raudono ir 24 karatų aukso. Trys skirtingi aromatai tarsi šios kolekci..
  65.00€
 • Michael Kors Glam Jasmine EDP 100ml
  Testeris be dėžutės. Glam Jasmine Gėlių aromato parfumuotas vanduo moterims Svaiginantis dieviškumas „Glam“ aromatas įkūnija moterį, gebančią svaiginamai pabrėžti savo išskirtinumą ir visus aplinkinius gundyti sodriomis, prabangiomis slyvų ir uogų natomis. Šie kvepalai, kaip ir visos „Mi..
  65.00€
 • Michael Kors Sexy Amber EDP 100ml
  SEXY Amber Gėlų aromato parfumuotas vanduo moterims Gundantis stilingumas „Sexy Amber“ kvepalus įkvėpė ryškios ir žaižaruojančios „Michael Kors“ madų kolekcijų spalvos. Šie spalvų pliūpsniai yra skiriamasis „Michael Kors“ prekinio ženklo bruožas, simbolizuojantis nesibaigiančius malonumus i..
  45.99€
 • Michael Kors Signature EDP 100ml
  Signature Women EDP Testeris Kreminis gėlių kvapas moterims Michael Kors, kurdamas savo pirmuosius kvepalus, buvo įkvėptas besąlygiškos pagarbos moteriai, meilei, madai ir kvapams. Šiuolaikiškas, su išskirtine vaizduote sukurtas aromatas, kuriame kvapiosios tuberozos susilieja su kreminiais ..
  69.00€
 • Michael Kors White Luminous Gold EDP 100ml
  Michael Kors Gold Collection  White Luminous EDP Testeris Gėlių aromatas moterims Kiekvienas kvapas – unikalus, sukurtas atspindėti prabangą ir aukštai vertinamus prabangiuosius metalus – nuo baltojo iki raudono ir 24 karatų aukso. Trys skirtingi aromatai tarsi šios kolekcijos ..
  34.99€ 65.00€