Google Translate

Amouage

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Amouage Beach Hut Man EDP 100ml
  Amouage Beach Hut Man Paplūdimio namelio pasakojimas prasideda nerūpestingais kvepiančiais mėtų, apelsinų žiedų ir „Galbanum“ mišiniais, skleidžiančiais šviesiai žalias ir saldžias gėlių natas, niuansuotus jausmingu muskusu. Vykstant istorijai, šalti Vetiverio medžio tonai ir sultingos žemiškos Mos..
  124.99€
 • Amouage Beach Hut Woman EDP 100ml
  Amouage Beach Hut Woman Kvapusis vienų akimirkų, užfiksuotų apleisto paplūdimio ramybę, tyrimas „Beach Hut Woman“ prasideda šviežio bergamočio ir žemiško mineralų susitarimo kontrastu, o švelnioms pakrantės bangoms sklindant, aromatas atskleidžia savo „Driftwood Accord“ širdį ir Lislyang. Prasidėj..
  129.99€
 • Amouage Beloved Man EDP 100ml
  Amouage Beloved Man Kiekvienas žmogus prisimena mylimą žmogų. Šis intymus aromatas, kurio pagrinde gausu medienos ir sakų, sužavi naudotoją jaukiu šilumos pojūčiu, kurį suteikia šie brangūs prisiminimai. Aromatinės aštriausios apelsinų, greipfrutų ir Elemi natos apima švytintis geranijos, jazmino..
  124.99€
 • Amouage Blossom Love EDP 100ml
  Amouage Blossom Love „Blossom Love“ atskleidžia parfumuoto slapto sodo, kuriame šviesu, miela ir subtilu, romantiką vyšnių žiedų nektaro pobūdis tuokiasi su rože, kad atskleistų vidinį drąsumą ir įsimintiną širdį, glosto egzotiškas rafinuotumas Ylang Ylang. Ši gėlių meilės istorija yra pr..
  124.99€
 • Amouage Blossom Love Hair Mist 50ml
  Amouage Blossom Love Hair Mist Plaukų dulksna „Blossom Love“ atskleidžia parfumuoto slapto sodo, kuriame šviesu, miela ir subtilu, romantiką vyšnių žiedų nektaro pobūdis tuokiasi su rože, kad atskleistų vidinį drąsumą ir įsimintiną širdį, glosto egzotiškas rafinuotumas Ylang Ylang. Ši gė..
  49.99€
 • Amouage Bracken Man EDP 100ml
  Amouage Bracken Man „Bracken for Man“ žadina subtilų ir mįslingą vyriškumą, šis elegantiškas fougère'as yra įkvėptas ir pavadintas Brackeno, vieno seniausių ir atspariausių paparčių istorijoje, vardu. Kvapas, atsiskleidžiantis aromatingam gaivumui, prasideda nuo ryškių viršutinių natų - L..
  124.99€
 • Amouage Bracken Woman EDP 100ml
  Amouage Bracken Woman Primena užgaulų laisvės, mistikos, meilės ir ramybės laiką, „Bracken Woman“ atsiskleidžia per magišką gyvybingų Violetinių lapų ir žaliųjų „Galbanum“ natų santuoką laužtinio paparčio sutapimas su laukinių uogų sultingais vaisių akcentais, atsiveriantis į jausmingą L..
  129.99€
 • Amouage Ciel Woman EDP 100ml
  Amouage Ciel Woman Moterims skirtas Cielas atgaivina turtingų gėlių natų gaiva, palikdamas vidinę lengvumo ir ramybės šilumą. Kvapą atidaro Gardenia, Ciklamenas ir violetinių lapų puokštė viršutinėse natose, kuris persmelkia saldžias persikų, rožių, vandens lelijų ir jazminų širdies..
  124.99€
 • Amouage Dia Man EDP 100ml
  Amouage Dia Man „Dia“ vyrams yra turtingas ir elegantiškas dienos šifras su citrusais, kardamonu ir smilkalais viršutinėse natose, o bijūnas, Ylang-ylang ir Slyva žydi širdies natose šiltas ištaigingas pagrindas, kurį sudaro gintaro, pačiulio ir vetyverio natos. Kategorija: Medienos ..
  124.99€
 • Amouage Fate Man EDP 100ml
  Amouage Fate for Men aromatas dvelkia sodriais prieskoniais. Aromate dominuoja kuminai, sausukų žiedai, rytietiški smilkalai. Sudėtis: šafranas, imbieras, kuminai, mandarinai, pelynas, rožės, smilkalai, aromatinė derva, Copahu balzamas, sausukų žiedai, kedras, Tonkos pupelės, sandalmedis, saldymedi..
  119.99€
 • Amouage Fate Woman EDP 100ml
  Amouage Fate Woman Aštrus gėlių aromatas moterims. Jis priklauso rytietiškų Chypre - gėlių aromatams. Sudėtis: bergamotės,  mišinys prieskonių (pipirų, čili ir cinamono), rožės, jazminai, narcizai, smilkalai, vanilė, pačiulis, smilkalai, oda, ąžuolo samanos. Nišiniai kvepalai Einant gatve ..
  124.99€
 • Amouage Figment Man EDP 100ml
   TESTERIS Amouage Figment Man EDP  Naujasis Amouage Figment Man parfumuotas vanduo įkvėptas Butano Karalystės, kurioje puoselėjamas ir saugomas gamtos grožis. Viskas taip žemiška, natūralu ir trapu, tai tikras gamtos proveržis, sutalpintas mažame buteliuke. Pajuskite švelnų b..
  119.99€
 • Amouage Gold Man EDP 100ml
  Amouage Gold Man Giliai prabangus ir elegantiškas Chypre „Auksinis vyras“ papildo „Auksinės moters“ rafinuotumą ir gylį prabangiais vyriškais sumedėjusiais pačiulių ir ąžuolo samanų natomis. Tradiciškai abu „Gold“ kvapai buvo laikomi „vakariniais“ kvapais dėl jų gausios ir intensyvios da..
  119.99€
 • Amouage Gold Woman EDP 100ml
  Amoauge Gold Woman „Gold Woman“ yra sudėtingas ir labai rafinuotas gėlių aromatas kuris atsiveria kvapnioms smilkalų, rožių ir pakalnutės natoms. „Orris“, „Myrrh“ ir „Jasmine“ karčiai saldžios širdies natos puikiai harmonizuoja šilumą sandalmedžio, kedro, muskuso ir ambros, kad sukurtų t..
  124.99€
 • Amouage Honour Woman EDP 100ml
  Amouage Honour Woman „Garbės moteris“ yra prabangus ir rafinuotas baltų gėlių melanžas, užfiksuojantis tragiką Madame Butterfly keblumas; jos poetiška meilė ir nuoširdus sielvartas amžinai aidi šiame transcendentiniame aromate. Kiekvienas ingredientas apima gausybę emocijų ir prasmės; sal..
  124.99€
 • Amouage Imitation Man EDP 100ml
  TESTERIS Amouage Imitation Man EDP Viršutinės natos juodieji pipirai, riešutmedis, citrusiniai vaisiai. Viduryje jaučiame žibuokles ir turkiškas rožes. Pagrindą sudaro myra, oda, pačiulis, vetiveris. ..
  119.99€
 • Amouage Journey Man EDP 100ml
  Amouage Journey Man EDP Mediena ir prieskoniais dvelkiantis aromatas, kuriame dominuoja Sičuano pipirai alsuoja energija ir aistra, kuri prasiveržia nuo pirmo papurškimo ir lydi visą dieną. Kibirkščiuojanti laimų gaiva ir spindintis Neroli žiedų aromatas suteikia aromatui gaivumo, o sodrus odos i..
  119.99€
 • Amouage Journey Woman EDP 100ml
  Amouage Journey Woman EDP Amouage tai prabangios, nišinės parfumerijos namai, įkurti Omano sultono pageidavimu, Omane 1938 metais, siekiant išsaugoti ilgaamžes šalies kvepalų gamybos tradicijas. Amouage parfumerijos namuose ypatingai kruopščiai maišomi kvepalai, atrenkant tik aukščiausios kokybės..
  124.99€
 • Amouage Jubilation 25 Woman EDP 100ml
  TESTERIS Amouage Jubilation 25 Woman EDP  Amouage tai prabangios, nišinės parfumerijos namai, įkurti Omano sultono pageidavimu, Omane 1938 metais, siekiant išsaugoti ilgaamžes šalies kvepalų gamybos tradicijas. Amouage parfumerijos namuose ypatingai kruopščiai maišomi kvepalai, atrenkant ..
  124.99€