Google Translate

Britney Spears

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Britney Spears Fantasy EDP 100ml
  TESTERIS   Britney Spears Fantasy kvepalai moterims – tai meilės eliksyras, glūdintis kerinčiame žalsvais Svarovskio kristalais puoštame flakone. Šie kvepalai skirti žavingai gundančiai moteriai, jie byloja apie tai, kad meilė geba užvaldyti tada, kai mažiausiai to tikiesi. Kibirkščiuo..
  13.99€
 • Britney Spears Fantasy EDP 100ml
  NE TESTERIS Britney Spears Fantasy kvepalai moterims – tai meilės eliksyras, glūdintis kerinčiame žalsvais Svarovskio kristalais puoštame flakone. Šie kvepalai skirti žavingai gundančiai moteriai, jie byloja apie tai, kad meilė geba užvaldyti tada, kai mažiausiai to tikiesi. Kibirkščiuojantis ..
  19.99€
 • Britney Spears Fantasy The Nice Remix EDP 100ml
  Britney Spears Fantasy The Nice Remix EDP Testeris 2013 Britney Spears pristato du naujus aromatus, kurie yra populiariausių ir labiausiai perkamų jos kvepalų Fantasy naujosios variacijos. Tai Fantasy Naughty Remix ir Nice Remix. Visos Fantasy kvepalų g..
  27.00€
 • Britney Spears Midnight Fantasy EDP 100ml
  NE TESTERIS Britney Spears Midnight Fantasy tamsiai mėlynos spalvos buteliuko fone spindintys kristalai primena tikras žvaigždes. O aromatas, dvelkiantis naktinėmis gėlėmis ir egzotiškais vaisiais - mįslingas ir viliojantis, kaip uždraustas vaisius. Viršutinėse natose karaliauja avietės, vyšni..
  19.99€