Google Translate

Burberry My Burberry EDP 90ml

Burberry My Burberry EDP 90ml

Gamintojas: Burberry
Modelis: TESTERIS
Išparduota
Kaina: 62.99€
Aprašymas

My Burberry EDP Testeris

Gėlių/prieskonių aromatas moterims

Sukurtas man. Praeitis įkvepia ateitį. Nereikalaujantis jokių pastangų, asmeniškas. Kompanjonas, kuris visuomet šalia. Tai mano aromatas.

My Burberry įkvėptas lietpalčio, kuris laikomas britų dizaino ir meistrystės paveldu. Garbinamas dėl savo inovatyvių savybių, ikoniškasis apdaras sukurtas Thomo Burberry beveik prieš 100 metų. Garsus dėl laikui nepaklūstančio dizaino, lietpaltis yra be perstojo tobulinamas dėl tų, kurie jį dėvi. Jis kiekvieną sezoną naujai demonstruojamas ant podiumų, pristatant Burberry Prorsum liniją, dėvimas aktorių, muzikantų, artistų ir žmonių gatvėse visame pasaulyje.

BUTELIUKAS

Jo dizainas paprastas, raiškus ir primenantis Burberry lietpaltį.

Buteliuko stiklas atspindi ikoniškas lietpalčio detales: kaulinis, masyvus buteliuko dangtelis primena išskirtines sagas, o kaspinėlis – gabardino medžiagą, atrastą Thomas Burberry beveik prieš 100 metų.

My Burberry pristatomas tradicinės lietpalčio spalvos dėžutėje, papuoštoje aukso spalvos logotipu ir išraižytoje ikoniškais Burberry langučiais.

AROMATAS

Absoliučiai britiškas, My Burberry – tai sodas po lietaus Londone.

Viršutinėse natose kvapusis pelėžirnis, lydimas bergamotės. Širdyje - snapučio lapai, auksinis svarainis ir frezija, įsupti į pagrindines pačiulio bei lietumi svaiginančių damasko ir centifolia rožių natas.

Aromatas tikras ir elegantiškas, tačiau atspindintis tipišką britišką būdą.

Įvertinimai (2)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras