Google Translate

Calvin Klein

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Calvin Klein Beauty EDP 100ml
  Calvin Klein Beauty EDP Testeris Tikrasis CALVIN KLEIN moters grožis slypi viduje. Moteriška, bet kartu stipri, ji pati su charizmatišku žavesiu ir ryžtu kuria savo likimą. Calvin Klein Beauty kvepalus moterims sukurti įkvėpė kalijų grakštumas ir grožis – jų ryškus ir stiprus kvapas yra aromat..
  39.99€
 • Calvin Klein Ck All EDT 100ml
  TESTERIS CK All EDT Citrusų/medienos aromatas moterims ir vyrams Išskirtinis kvapas Jai ir Jam suteikia malonumą dalintis tuo, kas geriausia. Buteliuke susilieja gaivios citrinos ir gilios medžio bei gintaro natos, kurios nepalieka abejingų. 1994m. sukūręs „unisex“ kategoriją nenuspėjamame ..
  28.89€
 • Calvin Klein Ck One Platinum Edition EDT 100ml
  Testeris   CK One Platinum (EDT) Gaivus/rytietiškas/medienos aromatas moterims ir vyrams   Aromatas, įkvėptas CALVIN KLEIN mados namų tradicijų, modernumo dvasios, bei naujosios prêt-à-porter kolekcijos, sukurtos dizainerio Raf Simons. CALVIN KLEIN pristato naują leg..
  32.99€
 • Calvin Klein Deep Euphoria EDP 100ml
  Deep Euphoria EDP Testeris Prieskonių/gėlių aromatas moterims Tai bus pirmasis svarbus Euphoria serijos papildymas nuo tada, kai 2005-aisiais Euphoria buvo pirmą kartą pristatyti pasauliui bendradarbiaujant su rusų modeliu Natalija Vodianova, tuometinės reklaminės kamp..
  53.70€
 • Calvin Klein Deep Euphoria EDT 100ml
  Deep Euphoria EDT Testeris Prieskonių/gėlių aromatas moterims Tai bus pirmasis svarbus Euphoria serijos papildymas nuo tada, kai 2005-aisiais Euphoria buvo pirmą kartą pristatyti pasauliui bendradarbiaujant su rusų modeliu Natalija Vodianova, tuometinės reklaminės kampanijo..
  41.99€
 • Calvin Klein Deep Euphoria EDP 100ml
  (Ne Testeris) Deep Euphoria EDP Prieskonių/gėlių aromatas moterims Tai bus pirmasis svarbus Euphoria serijos papildymas nuo tada, kai 2005-aisiais Euphoria buvo pirmą kartą pristatyti pasauliui bendradarbiaujant su rusų modeliu Natalija Vodianova, tuometinės reklaminės kampanijos veidu.&..
  52.99€
 • Calvin Klein Downtown EDP 90ml
  Downtown Gėlių/medienos kvapas moterims Žemyn miestu: tai požiūris, miesto ir orginalus. Mano vienos pasaulis, be jokių taisyklių. Tai tik aš. Naujasis Calvin Klein aromatas DOWNTOWN - tai balansas tarp medienos ir švelnaus, gėlinio aromato, kuris sukuria pasitikėjimą ir moderną pri..
  37.99€
 • Calvin Klein Encounter EDT 100ml
  Testeris ENCOUNTER Calvin Klein tai priklausomybę keliantis prieskonių mišinys, šiltas konjakas ir jautrus medžio aromatas. Gaivos ir šilumos kontrastas suteikia vyriškam kvapui savito pasitikėjimo.   Calvin Klein 2012 rugsėjį išleido naujus kvepalus - paslaptingąjį, viliojantį ir itin vyr..
  35.00€
 • Calvin Klein Encounter Fresh EDT 100ml
  Encounter Fresh Testeris Gaivus medienos/aromatinis kvapas vyrams Encounter nuotykiai tęsiasi… Naujasis paslapties kvapas. Gaivus pabėgimas. Neįprastas.  Galingas.  Magnetinis. ENCOUNTER FRESH Calvin Klein - galingas energijos užtaisas su aksomine medžio nata. Tai aromatas..
  40.00€