Google Translate

Chloe

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Chloe Absolu De Parfum 75ml
  Testeris   Absolu de Parfum. Gėlių/ medienos aromatas moterims   Mados namų „Chloé“ kvapų sodas pasipildė nauju aromatu – nuostabiu, ryškiu ir žadinančiu geismą. Naujoviška kultinio aromato interpretacija, absoliutaus moteriškumo išraiška.   Prabanga dvelkiantis ryš..
  65.99€
 • Chloe By Chloe EDP Intense EDP 75ml
  „Chloé Eau de Parfum Intense“ rožės kerinčios ir visagalės, pakylančios aukščiau visų žiedų. Savo dvelksmu jos puošia moterį, apgaubia jausmingu švelniu šydu. Žvarbūs rausvieji pipirai, apsupti santalo ir tongapupių natų, kuria pikantišką rytietišką kvapo atspalvį – rafinuotas aromatas intriguo..
  57.00€
 • Chloe By Chloe EDT 75ml
  Testeris Moteriškas ir natūralus, saldus, bet lengvas Chloé Eau de Toilette kvepalų moterims aromatas sukomponuotas iš ryškaus rožių, gaivaus melionų, veržlaus mandarinų ir vaiskaus vilkdalgių kvapo. Chloé Eau de Toilette kvepalai moterims iš pradžių apgaubia mandarinų ir saldžiu melionų dv..
  44.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Chloe Fleur De Parfum EDP 75ml
  TESTERIS   Šie kvepalai pasirodė šių metų liepą ir iškart užkariavo pasaulį. Jie apgaubia nuostabiu rožių puokštės aromatu ir akimirksniu nukelia į romantiškiausius ir šilčiausius prisiminus. Jais pasikvepinusi spinduliuosite moteriškumu ir atkreipsite daugelio dėmesį.  - Viršutin..
  54.99€
 • Chloe L'eau De Chloe EDT 100ml
  L'Eau de Chloé EDT Testeris Gėlių ir vaisių kvapas moterims Puikiai atpažįstamas miesto rožės kvapas dabar atsiskleidžia naujomis, dar nematytomis šviesomis. „L’Eau De Chloe“ susideda iš išskirtinės koncentracijos distiliuoto rožių vandens, kuris teikia nepamirštamo gaivumo pojūtį. Lengva kaip..
  45.00€
 • Chloe Love EDP 75ml
  Testeris Chloe Love – moteriškas, rafinuotas ir švelnus gėlių aromatas. Kvepalus sukūrė parfumerės Louise Turner ir Nathalie Gracia- Cetto, 2010 metais. Kvepalų natos: Viršutinės natos: Afrikietiškų apelsinų žiedai, Rausvieji pipirai Vidurinės natos: Vilkdalgiai, Jacintas, Heliotropas, A..
  59.99€
 • Chloe Love Story Eau Sensuelle EDP 75ml
  Love Story Eau Sensuelle EDP Testeris Citrusų/gėlių/medienos aromatas moterims Naujausias  jausmingas CHLOÉ aromatas, įkvėptas romantiško Paryžiaus. Apelsinmedžio žiedlapiai jau tapę Love Story aromatų širdimi, CHLOÉ Love Story Eau Sensuelle įkūnija žaismi..
  76.99€
 • Chloe Love Story EDP 75ml
  Love Story EDP Testeris Gėlių aromatas moterims Įsimylėjusi moteris, kibirkščiuojantis aromatas – naujieji Chloé Love Story kvepalai seka pasakišką meilės istoriją! Šiuos švelnaus gėlių aromato kvepalus sukurti įkvėpė aistringas Paryžiaus - laisvos dvasios, meilės, svaiginančios romantikos ..
  64.00€
 • Chloe Love Story EDT 75ml
  Love Story EDT Testeris Gėlių aromatas moterims Chloe Love Story Eau de Toilette – tai romantiškos meilės, prasidedančios su rytine saule, pratęsimas. Ji žengia Paryžiaus gatvėmis, laisva, gyvybinga ir švytinti, spinduliuodama natūralų jausmingumą. Visame mieste tvyro švelnus ir gaivus raso..
  59.89€
 • Chloe Nomade EDP 50ml
  NE TESTERIS ..
  59.99€
 • Chloe Nomade EDP 75ml
  Nomade EDP Testeris Gėlių/ vaisių aromatas moterims   Susitikimų pasaulis Moteris, kuriai skirti mados namų „Chloé“ kvepalai, spinduliuoja laisve ir neblėstančia natūralia elegancija. Pasitikinti ir įkvepianti, ji išlieka savimi bet kokioje situacijoje niekada tuo nepiktnaudžiaudama..
  75.99€
 • Chloe Nomade EDT 75ml
  Nomade EDT Testeris Gėlių/ vaisių aromatas moterims   Šiuolaikiškas, natūralus ir laikui nepavaldžią eleganciją spinduliuojantis tualetinio vandens CHLOÉ Nomade aromatas perteikia laisvę mylinčių moterų paveikslą. Tai džiaugsmingai nuteikianti kvapiojo vandens CHLOÉ Noma..
  65.99€
 • Chloe See By Chloe Si Belle EDP 50ml
  (NE TESTERIS) 2015   Gaivus, šiuolaikiškas ir gyvas aromatas su ryškiais ir drąsiais akordais. Ši naujoji, riboto leidimo See by Chloe aromato variacija yra moters šypsenos, spontaniškumo ir ryžto atspindys. Si Belle moteris yra išskirtinai graži, o aromatas suteikia jai savitumo ir švel..
  49.99€