Google Translate

DKNY

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • DKNY Be Delicious EDT 100ml
  Gėlių ir medienos kvapas moterims. DKNY „Be Delicious“ aromatas moterims masina atsikąsti gyvenimo tarsi obuolio! Donna Karan norėjo perteikti niujorkietiškas vertybes. Obuolys – Niujorko, vadinamo Didžiuoju obuoliu, simbolis – didžiulis, kupinas gyvybės, visiems pasiekiamas. Kaip ir rojaus sod..
  29.99€
 • DKNY Be Delicious Fresh Blossom EDP 100ml
  DKNY Be Delicious Fresh Blossom EDP Testeris Gėlių ir vaisių kvapas moterims. Obelų žydėjimas Niujorke... DKNY „Be Delicious Fresh Blossom“ aromatas moterims nukels į pirmąjį pavasario pasivaikščiojimą, kai pražysta ankstyvosios gėlės. Nekaltas, šviesus ir žaismingas kvapas primins ir nupieš pav..
  37.00€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • DKNY Be Delicious Men EDT 100ml
  DKNY Be Delicious Men - Kvapas vyrams. ..
  39.00€
 • DKNY Be Deliciuos EDP 100ml
  DKNY Be Deliciuos EDP Testeris Gėlių ir medienos kvapas moterims. DKNY „Be Delicious“ aromatas moterims masina atsikąsti gyvenimo tarsi obuolio! Donna Karan norėjo perteikti niujorkietiškas vertybes. Obuolys – Niujorko, vadinamo Didžiuoju obuoliu, simbolis – didžiulis, kupinas gyvybės, visie..
  34.00€
 • DKNY Be Desired EDP 100ml
  Testeris DKNY BE DESIRED - tai viliojantis kvietimas žengti į sodrius paslaptingus Niujorko sodus, leiskitės apsupami gaivumos dideliame mieste, leiskite jam jus suvilioti, pasiduokite traukai. Viršutinės vaisių natos puikiai susilieja su viduje esančiais gėlių aromatais. Medienos ir ..
  34.99€
 • DKNY Be Tempted 100ml EDP
  Be Tempted EDP Testeris  Gurmaniškas rytietiškas aromatas moterims Obuolys – tai New York miesto simbolis. Pagunda – viskas apie viliones… Pagunda – kuriai neįmanoma atsispirti... Pasinerkite į viliones, išdrįskite atsikąsti.... Naujas gundantis aromatas tradiciniame obuolio f..
  39.99€
 • DKNY City Blossom Urban Violet EDT 50ml
  DKNY City Blossom Urban Violet - Kvapas moterims. ..
  30.00€
 • DKNY Delicious Delights Cool Swirl EDT 50ml
  NE TESTERIS   Tai limituotos DKNY Delicious Delights kolekcijos aromatas. Cool Swirl yra tikras aromatas svajoklės, pasiklydusios tarp vaisių laukų ar gėlių sodo mieste. Gaivus aromatas atsiskleidžia su sultingu mandarinu, prinokusiu kokosu ir seiles varvinti priverčia..
  29.99€
 • DKNY Delicious Delights Dreamsicle EDT 50ml
  Ne Testeris   Tai limituotos DKNY Delicious Delights kolekcijos aromatas. Dreamsicle yra tikras aromatas svajoklės, pasiklydusios tarp vaisių laukų ar gėlių sodo mieste. Gaivus aromatas atsiskleidžia su sultingu mandarinu, prinokusia aviete ir seiles varvinti priverčia..
  29.99€
 • DKNY Delicious Delights Fruity Rooty EDT 50ml
  NE TESTERIS   2015 metų pradžioje Donna Karan pristatė naują, limituotą kvepalų kolekciją, kurią pavadino DKNY Delicious Delights (DKNY Skanūs malonumai). Kolekcija susideda iš trijų skirtingų kvapų, kurie įkvėpti šerbetinių ledų saldumo ir gaivumo: Cool Swirl, Fruity Rooty ir Dreamsic..
  29.99€
 • DKNY My NY EDP 100ml
  Testeris Be dėžutės. Be kamštelio. MYNY EDP Testeris Saldus ambros/prieskonių aromatas moterims Miesto įkvėpti NYC kvepalai.   Niujorkas. Miestas, kurį mėgstame. Miestas, kurio širdis plaka greičiau ir garsiau nei kito pasaulio megapolio. Pulsuojančios galimybės ir aistra. Mie..
  35.19€
 • DKNY Pure EDP 100ml
  DKNY „Pure“ aromatas pristatomas kaip „vanilės lašas vandenyje“. Ar įsivaizduojate vanilės kapsėjimą į šiltą vandenį? – sklindantį perregimai jaukų aromatą, kuris primena pirmuosius šiltus pavasario vėjus. Būtent tokį įspūdį kelia DKNY „Pure“ kvapas, kurio natose galima rasti rasotus žiedlapius, lot..
  30.00€