Google Translate

Dolce&Gabbana

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Dolce & Gabbana Light blue Pour Homme EDT 125ml
  TESTERIS Gaivus ir vyriškas „Dolce&Gabbana Light Blue“ aromatas vyrams spinduliuoja Viduržemio jūros pakrantėje tvyrantį geidulingumą. Šis jausmus kaitinantis pikantiškas aromatas sukurtas tikram italų plevėsai. Losjonas yra papildytas medžiagomis, kurios ramina ir gaivina odą. Gaivus, r..
  47.00€
 • Dolce Gabbana 3 L'IMPERATRICE EDT 100ml
  Dolce&Gabbana 3 L'IMPERATRICE EDT Testeris D&G kvepalų rinktinė - žaismingos tapatybės paieškos. Kartais mūsų charakteris yra mįslė net mums patiems: nuolat keičiamės, tarsi mus valdytų skirtingos asmenybės. „D&G“ kvepalų rinktinė ir siekia atskleisti šių asmenybių žaismą. Rinkti..
  39.99€
 • Dolce Gabbana 3 L'imperatrice Pour Femme EDT 100ml
  NE TESTERIS   D&G kvepalų rinktinė - žaismingos tapatybės paieškos. Kartais mūsų charakteris yra mįslė net mums patiems: nuolat keičiamės, tarsi mus valdytų skirtingos asmenybės. „D&G“ kvepalų rinktinė ir siekia atskleisti šių asmenybių žaismą. Rinktinę sudaro aromatai, kuriuos s..
  50.00€
 • Dolce Gabbana Dolce EDP 75ml
  Testeris Naujasis Dolce & Gabbana Dolce aromatas atspindi jausmingą kelionę per Siciliją, kuri yra šiam duetui įkvėpimo šaltinis. Aromato kompozicijoje Dolce & Gabbana Dolce kvepalai įkūnija švelnų balansą tarp klasikinio ir šiuolaikinio meno. Šį kvapą būtų galima apibūdinti kaip švel..
  55.00€
 • Dolce Gabbana Dolce Floral Drops EDT 75ml
  Dolce Floral Drops EDT Testeris Gaivus gėlių/citrusų aromatas moterims „Dolce Floral Drops” – magiška rasos ir citrinmedžių lapų glamonė. Tai aušros tyrumas. Tai ką tik nuskintų rasotų baltažiedžių gėlių aromato švelnumas. Tai citrinmedžių lapų kvapo gaivumas. Tai Jūsų mylimosios juoko aida..
  33.99€
 • Dolce Gabbana Dolce Garden EDP 75ml
  TESTERIS   Dolce Garden EDP Gėlių aromatas moterims   Dolce Garden Eau de Parfum – tai naujas, skanus, gėlėmis pražydęs sodas, kur paprasti malonumai ir spontaniškumas sukuria ritmą džiaugsmingam šokiui per tingią popietę. Džiaugsminga, saulėta aura sumaišyta su citrusais i..
  49.99€
 • Dolce Gabbana Dolce Rosa Excelsa EDP 75ml
  Dolce Rosa Excelsa EDP Testeris Gėlių/muskuso aromatas moterims Kvepalų „Dolce” sode pasklido naujas užburiantis kvepalų „Dolce Rosa Excelsa” aromatas. Tęsiant šios serijos pradėtą tradiciją naujųjų kvepalų kompozicijoje vyrauja gėlių kvapas, jie perteikia nepakartojamą žydinčių rožių žiedlapi..
  50.50€
 • Dolce Gabbana Intense EDP 100ml
  Pour Femme Intense EDP Testeris Rytietiškas/gėlių kvapas moterims Iš rytietiškų ir gėlių kvapų supintas kvepalų „Dolce & Gabbana Intense” aromatas kupinas rafinuotų ir pavergiančių kontrastų. Jis pažadina jausmus, atgaivina seniai išblėsusius prisiminimus ir įžiebia gilią aistrą. Iš prad..
  70.00€
 • Dolce Gabbana Intenso Pour Homme EDP 125ml
  Intenso EDP Testeris Aromatinis/prieskonių/medienos kvapas vyrams Dolce & Gabbana Intenso - aromatinis medienos kvapas vyrams, išsiskiriantis nepriekaištinga kompozicija, kuriančia subtilų kontrastą tarp gaivaus, šviežio bei šilto, turtingo aromato. Naujasis kvapas išlaisvina tikruosi..
  37.99€
 • Dolce Gabbana L'eau The One EDT 75ml
  Dvasią pakeliantis geidžiamas „Dolce&Gabbana L'Eau The One" kvepalų moterims aromatas – tai švelnus moteriško geismingumo atspindys. Jis išsaugojo nuostabias kvepalų „The One" aromato savybes ir buvo papildytas svaiginančio vaisių kvapo. Sukurtas žavingai moteriai – neabejotinai gundančiai ir ..
  44.00€
 • Dolce Gabbana Light Blue Eau Intense Women EDP 100ml
  Light Blue Eau Intense EDP Gaivus citrusų/vaisių/gėlių/medienos aromatas moterims Bianca Balti ir David Gandy tęsia savo gražų, ugningą romaną, mėgaudamiesi Viduržemio jūros žydruma uolėtoje Kaprio salos pakrantėje. Sveikindami šios legendinės poros meilės istorijos naują skyrių, DOLCE&..
  55.99€
 • Dolce Gabbana Light Blue Pour Homme Eau Intense EDP 100ml
  Light Blue Pour Homme Eau Intense EDP Testeris Gaivus citrusų/vandens/medienos aromatas vyrams Bianca Balti ir David Gandy tęsia savo gražų, ugningą romaną, mėgaudamiesi Viduržemio jūros žydruma uolėtoje Kaprio salos pakrantėje. Sveikindami šios legendinės poros meilės istorijos naują skyri..
  38.99€
 • Dolce Gabbana Light blue Women EDT 100ml
  Testeris Su kamšteliu. Nerūpestingumu dvelkiantis vėsus kibirkščiuojantis Dolce & Gabbana Light blue kvepalų moterims aromatas, supintas iš vaisių ir gėlių kvapo, nuostabiai perteikia Sicilijos vasaros dvasią. Šis nuostabus gaivus aromatas primena Pietuose jūros pakrantės giraites. Pasikvė..
  48.99€
 • Dolce Gabbana Light Blue Women EDT 100ml
  (NE TESTERIS) Nerūpestingumu dvelkiantis vėsus kibirkščiuojantis Dolce & Gabbana Light blue kvepalų moterims aromatas, supintas iš vaisių ir gėlių kvapo, nuostabiai perteikia Sicilijos vasaros dvasią. Šis nuostabus gaivus aromatas primena Pietuose jūros pakrantės giraites. Pasikvėpinus Dol..
  59.99€
 • Dolce Gabbana Pour Femme EDP 100ml
  Testeris Pour Femme EDP Vaisių/rytietiškas aromatas moterims Viduržemio jūros pakrantėje, harmonijos ir kontrastų lopšyje, atgimė klasikiniai kvepalai, kurių aromatas perteikia svarbiausius moters, kuriai skirti mados namų Dolce&Gabbana kūriniai, bruožus: aistringumą, geidulingumą ir mo..
  59.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Dolce Gabbana Pour Femme EDT 100ml
  TESTERIS BE KAMŠTELIO Pour Femme EDT Vaisių/rytietiškas aromatas moterims Viduržemio jūros pakrantėje, harmonijos ir kontrastų lopšyje, atgimė klasikiniai kvepalai, kurių aromatas perteikia svarbiausius moters, kuriai skirti mados namų Dolce&Gabbana kūriniai, bruožus: aistringumą,..
  59.99€
 • DOLCE GABBANA POUR HOMME DEZODORANTAS VYRAMS 75ML
  2011 ​Dolce Gabbana Pour Homme Deostick Rutulinis dezodorantas vyrams ..
  15.99€
 • Dolce Gabbana Pour Homme EDT 125ml
  Testeris Pirmasis Dolce&Gabbana aromatas vyrams. Tai aromatinio tipo kvepalai subtiliai dvelkiantys prieskoniais, gėlėmis ir vaisiais. Tai kvapas tikram vyrui, kuris visada trokšta būti dėmesio centre. Aromatas pristatytas 1994 metais vis dar žavi viso pasaulio vyrus. Tai įrodo, kad amži..
  43.60€
 • Dolce Gabbana The One Desire EDP Intense 75ml 2014
  Testeris 2014 Dolce & Gabbana The One Desire skirti moteriai, kuri nori jaustis unikalia, pakylėta ir kelti jaudulį. Tokiai moteriai priklauso patalpa, į kurią ji įžengia. Ji ne paprasčiausiai pastebima, o traukia visų aplinkinių dėmesį, ji seksuali, tačiau ne vulgari. Dolce & Gabb..
  65.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Dolce Gabbana The One EDP 100ml
  Testeris The One For Men EDP Rytietiškas medienos kvapas vyrams Limituotas leidimas. Kurdamas Dolce & Gabbana The One kvepalus vyrams Stefano Gabbana puoselėjo idėją sukurti ypač vyrišką, bet ir labai klasikinį aromatą – ne banalų klasikinį, bet tokį, koks išliktų populiarus ilgus me..
  66.99€
 • Dolce Gabbana The One EDP 75ml
  Testeris Kas yra „ta vienintelė”? Kūrėjams Domenico Dolce ir Stefano Gabbana kiekviena moteris yra Moteris – norite, kad ji būtų unikali, vienintelė tokia: įspūdinga, žaisminga, ironiška, stipri, aistringa ir visada – neabejotinai – išliktų savimi. Rytietiškas ir šiuolaikiškai geismingas Dolce &..
  52.00€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Dolce Gabbana The One EDT 100ml
  The One Eau de Toilette (EDT) Testeris 2017   Gėlių aromatas moterims Naujas aromatas. Nauja ambasadorė. Nauja kampanija. Dolce&Gabbana pristato naują, lengvesnę legendinio The One kvapo interpretaciją: The One Eau de Toilette, kuris kviečia pasinerti į moteriškų kvapų pasaulį. ..
  34.99€ 48.99€
 • Dolce Gabbana The One Essence De Parfum 65ml
  Testeris The One Essence EDP Rytietiškas/gėlių aromatas moterims „The One Essence” – tai labiausiai koncentruoti kultinės serijos „The One” kvepalai. Šios serijos kvapiajam vandeniui „The One” būdingos rytietiškų ir gėlių kvapų natos dar ryškiau suskamba naujojo kvapiojo vandens „The O..
  39.99€
 • Dolce Gabbana The One For Men EDT 100ml
  NE TESTERIS   The One For Men EDT Rytietiškas medienos kvapas vyrams Kurdamas Dolce & Gabbana The One kvepalus vyrams Stefano Gabbana puoselėjo idėją sukurti ypač vyrišką, bet ir labai klasikinį aromatą – ne banalų klasikinį, bet tokį, koks išliktų populiarus ilgus metus ir kok..
  54.99€
 • Dolce Gabbana The One For Men EDT 100ml
  TESTERIS   The One For Men EDT Rytietiškas medienos kvapas vyrams Kurdamas Dolce & Gabbana The One kvepalus vyrams Stefano Gabbana puoselėjo idėją sukurti ypač vyrišką, bet ir labai klasikinį aromatą – ne banalų klasikinį, bet tokį, koks išliktų populiarus ilgus metus ir kokį d..
  32.19€ 45.99€
 • Dolce Gabbana The One For Men Rinkinys
  The One For Men EDT rinkinį sudaro: 100ml EDT kvepalai, 50ml balzamas po skutimosi, 50ml dušo žele.   Rytietiškas medienos kvapas vyrams Kurdamas Dolce & Gabbana The One kvepalus vyrams Stefano Gabbana puoselėjo idėją sukurti ypač vyrišką, bet ir labai klasikinį aromatą – ne ban..
  68.99€
 • Dolce Gabbana The One For Men Sport EDT 100ml
  Gaivus ir tyras kvepalų „Dolce & Gabbana The One Sport" aromatas iš pradžių yra lengvas ir teikia energijos: pasklinda su niekuo nesupainiojamas Viduržemio jūros regionui būdingas rozmarinų kvapas, apgaubia vandens gaiva, juntamas jūros sūrumas. Po to pakvimpa sekvojomis ir kardamonais. Galiaus..
  43.00€
 • Dolce Gabbana The One Gentleman EDT 100ml
  Pagaminta - 2012 metais. Rafinuotas naujų kvepalų Dolce&Gabbana The one gentleman aromatas – tai mados namų DOLCE & GABBANA pagarbos duoklė šių dienų džentelmenui.  Naujasis aromatas įkūnija šiuolaikišką eleganciją ir yra skirtas šiuolaikiškam kerėtojui, šauniam ir vyriškam. Tai aro..
  47.00€
 • Dolce Gabbana The One Grey For Men EDT Intense 100ml
  Testeris The One Grey EDT Intense Rytietiškas medienos kvapas vyrams   The One Grey – naujausi kvepalai, kuriais papildyta Dolce&Gabbana The One for Men linija. Šiuolaikinio elegantiškumo ir kerinčio patrauklumo šventė The Eau de Toilette ir Eau de Parf..
  48.99€
 • Dolce Gabbana The Only One EDP 100ml
  TESTERIS    The Only One EDP Gėlių aromatas moterims Dolce&Gabbana Beauty pristato The Only One – naujasis aromatas, įrėminantis rafinuotą ir hipnotizuojantį moteriškumą.   The Only One kompozicinis išskirtinumas slypi stebinančiame žibuoklės ir kavos pupelių derin..
  75.00€
 • Dolce Gabbana Velvet Desert Oud EDP 50ml
  Testeris Velvet Desert Oud iš Dolce Gabbana tai yra lyg vėjas skriejantis tarp smėlio kopų dykumoje. Aromatas vilioja klasikiniu artimūjų rytų smilkalų, muskuso,gintaro dveksmu. Kvepalai skirti vyrams. Eau De Parfum 50ml. ..
  139.00€
 • Dolce Gabbana Velvet Desire EDP 50ml
  Testeris Velvet Desire iš Dolce Gabbana tai yra daugiausiai iš baltų gėlių aromatas. Velvet Desire buvo pristatytas 2011 metais. Kvepalai skirti moterims. Eau De Parfum 50ml. ..
  120.00€
 • Dolce Gabbana Velvet Love EDP 50ml
  Testeris Dolce&Gabbana Velvet Love - gėlių kvepalai moterims iš The Velvet kolekcijos. Kvepalus sukūrė parfumeris Rodrigo Flores-Roux, 2011 metais. Kvepalų natos: Gvazdikai, Ylang-Ylang, Pipirai   ..
  140.00€
 • Dolce Gabbana Velvet Patchouli EDP 50ml
  Testeris Dolce&Gabbana Velvet Patchouli – šipriniai kvepalai moterims ir vyrams iš The Velvet kolekcijos. Kvepalus sukūrė parfumeris Rodrigo Flores-Roux, 2011 metais. Kvepalų natos: Pačiulės, Kephalis ..
  120.00€
 • Dolce Gabbana Velvet rose EDP 50ml
  Dolce Gabbana Velvet Rose EDP Testeris Gėlių kvapas moterims. Viršutinės natos - Citrusai, lelijos Vidurinės natos - Gegužės rožės, maroko rožės, Bulgarijos rožės, egiptietiška pelargonija Bazinės natos - Muskusas   ..
  99.99€ 150.00€
 • Dolce Gabbana Velvet rose EDP 50ml
  Testeris Dolce Gabbana Velvet Rose EDP Testeris Gėlių kvapas moterims. Viršutinės natos - Citrusai, lelijos Vidurinės natos - Gegužės rožės, maroko rožės, Bulgarijos rožės, egiptietiška pelargonija Apatinės natos - Muskusas   ..
  120.00€
 • Dolce Gabbana Velvet Sublime EDP 50ml
  Testeris Dolce&Gabbana Velvet Sublime - gėlių kvepalai moterims ir vyrams iš The Velvet kolekcijos. Kvepalus sukūrė parfumeris Rodrigo Flores-Roux, 2011 metais. Kvepalų natos: Apelsinų žiedai, Neroli, Mandarinai ..
  120.00€