Google Translate

Dolce Gabbana Dolce Rosa Excelsa EDP 75ml

Dolce Gabbana Dolce Rosa Excelsa EDP 75ml

Gamintojas: Dolce&Gabbana
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 50.50€
Aprašymas

Dolce Rosa Excelsa EDP Testeris

Gėlių/muskuso aromatas moterims

Kvepalų „Dolce” sode pasklido naujas užburiantis kvepalų „Dolce Rosa Excelsa” aromatas. Tęsiant šios serijos pradėtą tradiciją naujųjų kvepalų kompozicijoje vyrauja gėlių kvapas, jie perteikia nepakartojamą žydinčių rožių žiedlapių skleidžiamo aromato ryškumą ir grynumą.

Kerintys rožių žiedai nuo seno yra meilės, grožio ir romantikos simbolis. Jų grožis subtilus, tačiau pavergiantis, jie asocijuojasi su tyrumu ir geismingumu. Naujus kvepalus „Dolce Rosa Excelsa” sukurti įkvėpė visoms mados namų „Dolce & Gabbana” ant podiumo pristatomoms kolekcijoms būdingas kultinis laikui nepavaldus rožių žiedų motyvas.

Aromatas

Visiems serijos „Dolce” kvepalams būdingą baltažiedžių amarilių aromatą šį sykį papildo naujas savitas rožių kvapo akordas.

Gaivus gėlėmis dvelkiantis kvepalų „Dolce Rosa Excelsa” aromatas prasideda ryškaus ir saldaus citrinmedžių lapų ir papajų žiedų kvapo pliūpsniu, po jo išsiskleidžia baltažiedžių vandens lelijų ir narcizų kvapų puokštė.

Pirmą sykį parfumerijos istorijoje panaudotas tyras ir švelnus afrikiniais erškėčiais vadinamų augalų kvapas suteikia vaiskiam kvepalų „Dolce Rosa Excelsa” aromatui žavaus sodrumo. Šių retų augalų kvapas nuostabiai dera su be galo moterišku turkinių rožių esencijos aromatu, parfumerijoje ypač vertinamu dėl ypatingo stiprumo. Iš tamsiai rausvų turkinių rožių žiedų gaunamas eterinis aliejus žadina geismą ir suteikia naujųjų kvepalų aromatui elegancijos.

Gėlių kvapų puokštę paįvairina ir aromato kompoziciją užbaigia jusles sužadinantis šiltas muskuso dvelksmas ir kašmerano bei santalų kvapas – pakvimpa šviesia mediena, žeme ir prieskoniais.

Afrikinis erškėtis

Afrikinių erškėčių debiutą parfumerijoje pristatantys kvepalai „Dolce Rosa Excelsa” – naujausias mados namų „Dolce & Gabbana” kvapnus atradimas. Gausioje ir vešlioje Pietų Afrikos augmenijoje tarpstantys afrikiniai erškėčiai – tai žavūs žydintys pakrančių krūmai. Pavasarį balti jų žiedlapiai ir geltonos dulkinės vilioja nuostabius raudonus kaip kraujas drugelius. Šių augalų ir turkinių rožių esencijos kvapų derinys suteikia kvepalų „Dolce & Gabbana” aromatui ryškų jaunatvišką ir labai šiuolaikišką akcentą.

Ypatingą afrikinių erškėčių kvapo tyrumą ir švelnumą pavyko perteikti pasitelkus naujovišką technologiją, kuri leidžia tiksliai atkurti ir išgauti žydinčių augalų kvapą nenuskynus bei nesutrynus jų žiedlapių ir neišgavus iš jų eterinio aliejaus.

Flakonas

Kvepalų „Dolce Rosa Excelsa” flakono forma tokia pat, kaip ir šios serijos kvepalų „Dolce” bei „Dolce Floral Drops”, jam taip pat būdingas storas stiklas, lenktos linijos, masyvi apačia ir gėlės žiedą vaizduojantis, šįsyk tamsiai raudonas, dangtelis. Matinis stiklas slepia šviesiai rausvus kvepalus, o moteriška rašysena parašytas šios serijos pavadinimas perteikia subtilią daugialypio jų aromato eleganciją.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras