Google Translate

Dolce Gabbana Dolce Floral Drops EDT 75ml

Dolce Gabbana Dolce Floral Drops EDT 75ml

Gamintojas: Dolce&Gabbana
Modelis: TESTERIS
Išparduota
Kaina: 33.99€
Aprašymas

Dolce Floral Drops EDT Testeris

Gaivus gėlių/citrusų aromatas moterims

„Dolce Floral Drops” – magiška rasos ir citrinmedžių lapų glamonė.

Tai aušros tyrumas. Tai ką tik nuskintų rasotų baltažiedžių gėlių aromato švelnumas. Tai citrinmedžių lapų kvapo gaivumas. Tai Jūsų mylimosios juoko aidas ir atsiminimus pažadinantis lengvas jos kvepalų dvelksmas. Tai Dolce Floral Drops – naujas mados namų „Dolce & Gabbana” tualetinis vanduo.

 

Aromatas

Tualetinis vanduo Dolce Floral Drops keri nuostabiai gaiviu gėlių aromatu, kurį sukurti įkvėpė kvapiojo vandens Dolce aromatas. Jo kompozicijos pagrindą sudaro ta pati harmoningai sukomponuota baltažiedžių gėlių kvapų puokštė, kurioje vyrauja egiptinių lelijų kvapas. Ypatingos gaivos aromatui suteikia iš pat pradžių apgaubiantis vaiskus žalumos – karčiavaisių citrinmedžių lapų – kvapas.

 

Pradžia

Karčiavaisių citrinmedžių lapai, papajų žiedai.

Vidurys

Baltažiedės gėlės: amariliai, narcizai, egiptinės lelijos.

Pabaiga

Kvapioji medžiaga Cashmeran, muskusas, santalai.

 

Flakonas

Tualetinio vandens Dolce Floral Drops flakonas „perėmė” unikalų kvapiojo vandens Dolce flakono dizainą: storą stiklą, lenktas linijas, masyvų dugną ir skulptūrišką pieno spalvos žiedo pavidalo dangtelį. Matinis žalsvas stiklas perteikia jame glūdinčio aromato gaivą ir subtilumą.

Reklamos veidas – Kate King

Tualetinio vandens Dolce Floral Drops aromato savybėms perteikti ir vėl buvo pasirinkta jauna manekenė Kate King. Dėl jos akių gelmės ir aristokratiškų veido bruožų Domenico Dolce ir Stefano Gabbana laiko ja šių dienų Andželikos, kurios vaidmenį filme „Leopardas” sukūrė Claudia Cardinale, įsikūnijimu.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras