Google Translate

Dolce Gabbana Light Blue Eau Intense Women EDP 100ml

Dolce Gabbana Light Blue Eau Intense Women EDP 100ml

Gamintojas: Dolce&Gabbana
Modelis: TESTERIS
Išparduota
Kaina: 55.99€
Aprašymas

Light Blue Eau Intense EDP

Gaivus citrusų/vaisių/gėlių/medienos aromatas moterims

Bianca Balti ir David Gandy tęsia savo gražų, ugningą romaną, mėgaudamiesi Viduržemio jūros žydruma uolėtoje Kaprio salos pakrantėje.

Sveikindami šios legendinės poros meilės istorijos naują skyrių, DOLCE&GABBANA atnaujina du savo kultinius kvapus: Light Blue ir Light Blue pour Homme.

Jų gaivų geidulingumą papildydami unikaliais akcentais. Dar labiau pabrėždami jų tvirtumą, energiją ir ilgaamžiškumą. Jiems suteikdami gilesnį Viduržemio jūros melsvumo atspalvį.

Light Blue Eau Intense pour Femme: moteriško jausmingumo koncentratas

Praėjus šešiolikai metų nuo Light Blue pasirodymo, meistras parfumeris Olivier Cresp rašo naują Light Blue sagos skyrių, kurdamas Light Blue Eau Intense moterims.

Aromatas atsiveria aštriu, įtraukiančiu kvapų duetu – spindinčios citrinos ir traškių žaliųjų Granny Smith obuolių. Šį akordą į vidurines natas įpina elegantiškojo mangoldo vaisių ir gėlių facetai, o tada plūsteli veržli ir karšta jazminų žiedlapių banga. Žaižaruojantis ambros-medžio bei prabangaus muskuso pagrindo šleifas tirpsta saulėje įdegusioje odoje, palikdamas ryškų geidulingo aromato pėdsaką. Light Blue Eau Intense yra daugiau nei aromatas, tai – Viduržemio jūros grožio aura.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras