Google Translate

Giorgio Armani

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Emporio Armani Because It's You EDP 100ml
  Because It's You EDP Testeris Saldus vanilės/gėlių/vaisių aromatas moterims Pristatome naują kvepalų dialogą jam ir jai 1981 metais GIORGIO ARMANI sumanė ir sukūrė Emporio Armani kaip urbanistinį, energingą, pozityvų prekės ženklą, žavintį jaunyste ir laisve – labiau eksperimentinę savo s..
  66.99€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Emporio Armani Because It's You EDP 12ml ATOMAIZERIS
  LIKĘ PASKUTINIAI 12ML BUS SIUNČIAMI SU BUTELIUKU. Pageidaujama kvepalų atomaizerio spalva prašome parašyti užsakymo komentaruose. (spalvas žiureti antroje nuotraukoje) Jei pageidaujamos spalvos nebeturesime, parinksime panašios spalvos atomaizeri. Atomaizeris yra papildomas, todel išnaudoj..
  9.99€
 • Emporio Armani In Love With You Pour Femme EDP 100ml
  Emporio Armani In Love With You EDP  Testeris Vaisių/ prieskonių aromatas moterims   VAISIŲ AROMATO, MOTERIŠKI KVEPALAI SU SAKURŲ IR VANILĖS NATOMIS. Atraskite Giorgio Armani naują vaisišką kvapą, In Love With You. Šis užburiantis sakurų kvapas sudėtyje turi sakurų, jazmin..
  69.99€
 • Emporio Armani In Love With You Pour Femme EDP 12ml ATOMAIZERIS
  LIKĘ PASKUTINIAI 12ML BUS SIUNČIAMI SU BUTELIUKU. Pageidaujama kvepalų atomaizerio spalva prašome parašyti užsakymo komentaruose. (spalvas žiureti antroje nuotraukoje) Jei pageidaujamos spalvos nebeturesime, parinksime panašios spalvos atomaizeri. Atomaizeris yra papildomas, todel išnaudoj..
  10.49€
 • Emporio Armani Stronger With You EDT 100ml
  Stronger With You EDT Testeris Aromatinis/prieskonių kvapas vyrams Pristatome naują kvepalų dialogą jam ir jai 1981 metais GIORGIO ARMANI sumanė ir sukūrė Emporio Armani kaip urbanistinį, energingą, pozityvų prekės ženklą, žavintį jaunyste ir laisve – labiau eksperimentinę savo stiliaus v..
  65.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Emporio Armani Stronger With You EDT 12ml ATOMAIZERIS
  LIKĘ PASKUTINIAI 12ML BUS SIUNČIAMI SU BUTELIUKU. Pageidaujama kvepalų atomaizerio spalva prašome parašyti užsakymo komentaruose. (spalvas žiureti antroje nuotraukoje) Jei pageidaujamos spalvos nebeturesime, parinksime panašios spalvos atomaizeri. Atomaizeris yra papildomas, todel išnaudoj..
  9.99€
 • Emporio Armani Stronger With You Intensely EDP Pour Homme 100ml
  EA Stronger With You Intensely EDP Testeris Medžio/ prieskonių aromatas vyrams   UŽBURIANTYS KVEPALAI SU AŠTRIOSIOS VANILĖS IR MEDŽIO NATOMIS Atraskite naujus Emporio Armani kvepalus – “Stronger With You Intensely”. Šis priklausomybę keliantis aromatas susideda iš rausvųjų..
  69.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu EDP 75ml
  Acqua Di Giò Absolu EDP Testeris Vandens/ medienos kvapas vyrams   ACQUA DI GIÒ ABSOLU: KUR VANDUO SUSIDURIA SU MEDŽIU Pristatome naująjį ACQUA DI GIÒ ABSOLU aromatą, kviečiantį susipažinti su vandens ir medžio  sąjungą. Tai trečiasis ACQUA DI GIÒ  kvapų istorijos skyrius,..
  59.99€
 • Giorgio Armani Acqua di Giò EDT 100ml
  Testeris Sukurti Giorgio Armani Acqua di Gio kvepalų moterims aromatą Giorgio Armani įkvėpė jo atostogos Pantelerijos saloje – tai tingių vasaros dienų ir laisvės dvelksmas. Iš gėlių, vaisių ir vandens kvapo sukomponuotas Giorgio Armani Acqua di Gio kvepalų moterims aromatas užlieja stulbinanč..
  57.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Essenza EDP 75ml
  Gaivus citrusų kvapas vyrams „Acqua Di Gio Essenza“ su „Eau De Parfum“ koncentracija atverčia naują lapą „Acqua Di Gio“ sagoje su nauja, intensyvesne klasikinio aromato interpretacija. „Acqua Di Gio Essenza“, sukurtas kvepalų kūrėjo Alberto Morillas, turi daug bendrumo su savo pirmtaku, tačiau ..
  58.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Essenza EDP 75ml
  (Ne Testeris)   Gaivus citrusų kvapas vyrams „Acqua Di Gio Essenza“ su „Eau De Parfum“ koncentracija atverčia naują lapą „Acqua Di Gio“ sagoje su nauja, intensyvesne klasikinio aromato interpretacija. „Acqua Di Gio Essenza“, sukurtas kvepalų kūrėjo Alberto Morillas, turi daug bendrumo ..
  66.50€
 • Giorgio Armani Acqua di Giò pour Homme EDT 100ml
  Įkvėptas Pantelerijos salos, kurioje atostogavo, grožio Giorgio Armani sukūrė Acqua di Gio kvepalus vyrams ir moterims. Giorgio Armani Acqua di Gio kvepalų vyrams aromatas dvelkia laisve, vėju ir jūra. Malonus sūrus jūros vandens kvapas nuostabiai dera su saulėje įkaitusios odos šiluma. Šis aromat..
  49.59€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme EDT 100ml
  Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme EDT (Ne Testeris)   Tai aromatas šiuolaikiškam vyrui, ieškančiam vienovės su savimi ir jį supančia aplinka. Giorgio Armani, įkvėptas Italijos Pantelerijos salos grožio, kurioje praleido savo atostogas, sukūrė vyrams ir moterims skirtą aromatą „Ac..
  55.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme EDT 50ml
  Įkvėptas Pantelerijos salos, kurioje atostogavo, grožio Giorgio Armani sukūrė Acqua di Gio kvepalus vyrams ir moterims. Giorgio Armani Acqua di Gio kvepalų vyrams aromatas dvelkia laisve, vėju ir jūra. Malonus sūrus jūros vandens kvapas nuostabiai dera su saulėje įkaitusios odos šiluma. Šis aromatas..
  39.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme Limited Edition EDT 100ml
  Acqua Di Gio Homme Blue EDT Gaivus/paparčių aromatas vyrams Limituotas leidimas. ACQUA DI GIO HOMME BLUE - limituotu kiekiu išleistas klasikinis aromatas 100 ml pakuotėje, papuoštoje išskirtiniu dizainu kolekcionieriams. Tai aromatas šiuolaikiškam vyrui, ieškančiam vienovės su savimi i..
  54.00€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Profondo EDP 75ml
  Acqua Di Gio Homme Profondo EDP Citrusų/vandens/medienos aromatas vyrams   Acqua Di Giò Profondo tai intensyvus, tarsi Acqua Di Giò jūrinę interpretaciją turintis aromatas. Tai užburiantys kvepalai, įtraukiantys į sielos gilumą ir atskleidžiantys laisvės bei šiuolaikinio..
  59.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo Parfum 40ml
  Acqua di Giò Profumo EDP Aromatinis/vandens kvapas vyrams Acqua di Giò - saga tęsiasi...     Legendinis vyriškas aromatas Acqua di Giò - tai elegancijos eliksyras, laisvės ir energijos kvapas, odė gamtai, jos tobulumui, vyrui ir vyriškumui. Naujausia šio kvapo variacija -..
  44.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo Parfum 75ml
  Acqua di Giò Profumo Parfum Aromatinis/vandens kvapas vyrams Acqua di Giò - saga tęsiasi... Legendinis vyriškas aromatas Acqua di Giò - tai elegancijos eliksyras, laisvės ir energijos kvapas, odė gamtai, jos tobulumui, vyrui ir vyriškumui. Naujausia šio kvapo variacija - Acqua di Giò Pro..
  61.00€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gioia Body Lotion 75ml
  Parfumuotas drėkinantis kūno losjonas. Giorgio Armani aromatas moterims Acqua di Gioia užburia savo gaiva tryškančiu aromatu, kurio viršutinėse natose siautėja citrinos ir mėtos kvapai. Aromatas dedikuotas stipriai ir laisvai moteriai, kuri mėgaujasi, jausdama ryšį su gamta. Aromatas įkūnija pabėgi..
  9.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gioia Eau Fraiche EDT 50ml
  Aromatas yra nauja, nepakartojamo 2010 metų leidimo aromato Acqua di Gioia kvepalų versija. Acqua di Gioia Eau Fraiche yra šviežesnis ir lengvesnis. Sudėtis yra įkvėpta trapaus vandens ir minkštų žalių lapų brizo. Labiau išryškintos vandens natos, o gėlių natos tapo šiek tiek švelnesnės. Viršutinės..
  33.00€