Google Translate

Giorgio Armani

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Emporio Armani Because It's You EDP 100ml
  Because It's You EDP Testeris Saldus vanilės/gėlių/vaisių aromatas moterims Pristatome naują kvepalų dialogą jam ir jai 1981 metais GIORGIO ARMANI sumanė ir sukūrė Emporio Armani kaip urbanistinį, energingą, pozityvų prekės ženklą, žavintį jaunyste ir laisve – labiau eksperimentinę savo s..
  66.99€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Emporio Armani In Love With You Pour Femme EDP 100ml
  Emporio Armani In Love With You EDP  Testeris Vaisių/ prieskonių aromatas moterims   VAISIŲ AROMATO, MOTERIŠKI KVEPALAI SU SAKURŲ IR VANILĖS NATOMIS. Atraskite Giorgio Armani naują vaisišką kvapą, In Love With You. Šis užburiantis sakurų kvapas sudėtyje turi sakurų, jazmin..
  69.99€
 • Emporio Armani Stronger With You EDT 100ml
  Stronger With You EDT Testeris Aromatinis/prieskonių kvapas vyrams Pristatome naują kvepalų dialogą jam ir jai 1981 metais GIORGIO ARMANI sumanė ir sukūrė Emporio Armani kaip urbanistinį, energingą, pozityvų prekės ženklą, žavintį jaunyste ir laisve – labiau eksperimentinę savo stiliaus v..
  65.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Emporio Armani Stronger With You Intensely EDP Pour Homme 100ml
  EA Stronger With You Intensely EDP Testeris Medžio/ prieskonių aromatas vyrams   UŽBURIANTYS KVEPALAI SU AŠTRIOSIOS VANILĖS IR MEDŽIO NATOMIS Atraskite naujus Emporio Armani kvepalus – “Stronger With You Intensely”. Šis priklausomybę keliantis aromatas susideda iš rausvųjų..
  69.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Absolu EDP 75ml
  Acqua Di Giò Absolu EDP Testeris Vandens/ medienos kvapas vyrams   ACQUA DI GIÒ ABSOLU: KUR VANDUO SUSIDURIA SU MEDŽIU Pristatome naująjį ACQUA DI GIÒ ABSOLU aromatą, kviečiantį susipažinti su vandens ir medžio  sąjungą. Tai trečiasis ACQUA DI GIÒ  kvapų istorijos skyrius,..
  59.99€
 • Giorgio Armani Acqua di Giò EDT 100ml
  Testeris Sukurti Giorgio Armani Acqua di Gio kvepalų moterims aromatą Giorgio Armani įkvėpė jo atostogos Pantelerijos saloje – tai tingių vasaros dienų ir laisvės dvelksmas. Iš gėlių, vaisių ir vandens kvapo sukomponuotas Giorgio Armani Acqua di Gio kvepalų moterims aromatas užlieja stulbinanč..
  57.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Essenza EDP 75ml
  Gaivus citrusų kvapas vyrams „Acqua Di Gio Essenza“ su „Eau De Parfum“ koncentracija atverčia naują lapą „Acqua Di Gio“ sagoje su nauja, intensyvesne klasikinio aromato interpretacija. „Acqua Di Gio Essenza“, sukurtas kvepalų kūrėjo Alberto Morillas, turi daug bendrumo su savo pirmtaku, tačiau ..
  58.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Essenza EDP 75ml
  (Ne Testeris)   Gaivus citrusų kvapas vyrams „Acqua Di Gio Essenza“ su „Eau De Parfum“ koncentracija atverčia naują lapą „Acqua Di Gio“ sagoje su nauja, intensyvesne klasikinio aromato interpretacija. „Acqua Di Gio Essenza“, sukurtas kvepalų kūrėjo Alberto Morillas, turi daug bendrumo ..
  66.50€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme EDT 100ml
  Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme EDT (Ne Testeris)   Tai aromatas šiuolaikiškam vyrui, ieškančiam vienovės su savimi ir jį supančia aplinka. Giorgio Armani, įkvėptas Italijos Pantelerijos salos grožio, kurioje praleido savo atostogas, sukūrė vyrams ir moterims skirtą aromatą „Ac..
  55.99€
 • Giorgio Armani Acqua di Giò pour Homme EDT 100ml
  Įkvėptas Pantelerijos salos, kurioje atostogavo, grožio Giorgio Armani sukūrė Acqua di Gio kvepalus vyrams ir moterims. Giorgio Armani Acqua di Gio kvepalų vyrams aromatas dvelkia laisve, vėju ir jūra. Malonus sūrus jūros vandens kvapas nuostabiai dera su saulėje įkaitusios odos šiluma. Šis aromat..
  49.59€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Pour Homme Limited Edition EDT 100ml
  Acqua Di Gio Homme Blue EDT Gaivus/paparčių aromatas vyrams Limituotas leidimas. ACQUA DI GIO HOMME BLUE - limituotu kiekiu išleistas klasikinis aromatas 100 ml pakuotėje, papuoštoje išskirtiniu dizainu kolekcionieriams. Tai aromatas šiuolaikiškam vyrui, ieškančiam vienovės su savimi i..
  54.00€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gio Profumo Parfum 75ml
  Acqua di Giò Profumo Parfum Aromatinis/vandens kvapas vyrams Acqua di Giò - saga tęsiasi... Legendinis vyriškas aromatas Acqua di Giò - tai elegancijos eliksyras, laisvės ir energijos kvapas, odė gamtai, jos tobulumui, vyrui ir vyriškumui. Naujausia šio kvapo variacija - Acqua di Giò Pro..
  61.00€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gioia Body Lotion 75ml
  Parfumuotas drėkinantis kūno losjonas. Giorgio Armani aromatas moterims Acqua di Gioia užburia savo gaiva tryškančiu aromatu, kurio viršutinėse natose siautėja citrinos ir mėtos kvapai. Aromatas dedikuotas stipriai ir laisvai moteriai, kuri mėgaujasi, jausdama ryšį su gamta. Aromatas įkūnija pabėgi..
  9.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gioia Eau Fraiche EDT 50ml
  Aromatas yra nauja, nepakartojamo 2010 metų leidimo aromato Acqua di Gioia kvepalų versija. Acqua di Gioia Eau Fraiche yra šviežesnis ir lengvesnis. Sudėtis yra įkvėpta trapaus vandens ir minkštų žalių lapų brizo. Labiau išryškintos vandens natos, o gėlių natos tapo šiek tiek švelnesnės. Viršutinės..
  33.00€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gioia EDP 50ml
  Acqua di Gioia EDP (Ne Testeris) Gaivus citrusų/vaisių/gėlių aromatas moterims Gioia: tai malonaus skambesio žodis, kuris iš italų kalbos vertus reiškia džiaugsmą. Džiaugsmą, kuris yra nuoširdus ir tyras, kurio negalima apčiuopti ar suvaidinti. Džiaugsmą, kuris gimsta tyroje gamtoje. Šiandi..
  46.49€
 • Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP 50ml
  Testeris Jūros vandens ir gėlių kvapas moterims. „Giorgio Armani Acqua di Gioia“ kvapas skirtas stipriai ir oriai laisvos dvasios moteriai, gebančiai išsaugoti tobulą vienovę su gamta. Itališkas žodis gioia reiškia ir džiaugsmą, ir brangakmenį, o „Giorgio Armani Acqua di Gioia“ aromato mote..
  39.99€
 • Giorgio Armani Acqua di Gioia EDT 50ml
  Limituoto leidimo tualetinis vanduo moterims Šio pavasario Giorgio Armani naujiena – gaivus, vibruojantis, lengvas aromatas moterims, įkvėptas gamtos. Iš vandens, saulės, gaivaus oro – gyvenimo džiaugsmo šaltinis amžinai laimei ir jaunystei. Tai energijos užtaisas gyvybingai, jausmingai moter..
  35.00€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gioia Essenza EDP Intense 50ml
  Gėlių kvapas moterims. Testeris „Giorgio Armani Acqua di Gioia“ aromatas skirtas stipriai ir oriai laisvos dvasios moteriai, gebančiai išsaugoti tobulą harmoniją su gamta. Itališkas žodis gioia reiškia ir džiaugsmą, ir brangakmenį, o „Giorgio Armani Acqua di Gioia“ kvapo pavadinimas reiškia dži..
  55.00€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gioia Rinkinys
  Acqua di Gioia EDP rinkinį sudaro: 100ml EDP kvepalai, 75ml parfumuotas kūno losjonas. (Ne Testeris) Gaivus citrusų/vaisių/gėlių aromatas moterims Gioia: tai malonaus skambesio žodis, kuris iš italų kalbos vertus reiškia džiaugsmą. Džiaugsmą, kuris yra nuoširdus ir tyras, kurio negalima a..
  67.90€
 • Giorgio Armani Air Di Gioia EDP 50ml
  Air di Gioia EDP Testeris Medienos/citrusų aromatas moterims Gioia: tai malonaus skambesio žodis, kuris iš italų kalbos vertus reiškia džiaugsmą. Džiaugsmą, kuris yra nuoširdus ir tyras, kurio negalima apčiuopti ar suvaidinti. Džiaugsmą, kuris gimsta tyroje gamtoje. Šiandien dėka pirmųjų kv..
  49.29€
 • Giorgio Armani Attitude EDT 50ml
  Vyriška elegancija spinduliuojantis labai ryškus, stiprus, bet darnus Giorgio Armani Attitude kvepalų vyrams aromatas keri gaiva ir ilgai išliekančiu medienos bei ambros dvelksmu.   ..
  55.00€
 • Giorgio Armani Attitude Extreme 50ml EDT
  Giorgio Armani Attitude Extreme - kvapas vyrams. ..
  53.99€
 • Giorgio Armani Code Cashmere EDP 75ml
  Code Femme Cashmere EDP Testeris Gėlių/rytietiškas/odos aromatas moterims Jau nuo 2006 metų gundymas paklūsta tik vienam kodui: ARMANI Code. Tai kodas, kuris suteikia gundymo menui dar didesnio pasitikėjimo, dar įsimintinesnio tobulumo... ARMANI Code atidengia visas moters slapčiausias kaukes:..
  62.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Giorgio Armani Code Colonia EDT 75ml
  Code Colonia EDT Testeris Citrusų/medienos Laisvalaikio elegancija – naujasis aprangos kodas  „Tikiu, kad vyras yra elegantiškas tada, kai jis subtiliai pasirenka drabužius ir moka dėvėti net laisvalaikio rūbus laisvai ir be jokių pastangų.“ Code Colonia pasižymi elegancija vyr..
  65.90€
 • Giorgio Armani Code Ice Pour Homme 75ml EDT
  Giorgio Armani Code Ice Pour Homme - naujas kvapas vyrams. ..
  59.89€
 • Giorgio Armani Code Pour Homme 75ml EDT
  Giorgio Armani Code Pour Homme Testeris Rytietiškas aštrus kvapas vyrams. Gaivus, rafinuotas, be galo žavus ir jaudinantis rytietiškas aromatas atsiskleidžia ne iš karto – skirtingai sąveikaudamas su kiekvieno vyro oda tampa savitu ir nepakartojamu. Skirtas šiuolaikiškam ir nusimanančia..
  50.09€
 • Giorgio Armani Code Profumo Parfum 60ml
  Code Profumo EDP Testeris Aromatinis/prieskonių kvapas vyrams Intensyvus ir gundantis Armani Code Profumo - naujas vyriškas aromatas vyrams. Jis apgaubia savo šiltomis spalvomis ir įtraukia mus į pasaulį, kuriame vilionė yra menas ir gyvenimo būdas. Nepriekaištingas kiekvieno kodo meistriškuma..
  60.00€
 • Giorgio Armani Code Satin EDP 75ml
  Satin EDP Testeris ARMANI Code Satin įkūnija moterį, turinčią stiprią asmenybę. Aromatas naujai atskleidžia žaismingą viliojimo žaidimą, apgaubdamas moterį unikalios tekstūros ir niuansų kupinu- pagundos kvapu. Sukurdamos įsimintiną pirmąjį įspūdį viršutinės saldžiųjų apelsinų natos yra papild..
  59.99€
 • Giorgio Armani Code Turquoise eau Fraiche Pour Femme 75ml
  Testeris Giorgio Armani pristato aromatų porą Armani Code Turquoise vyrams ir moterims. Juos sukurti įkvėpė turkio spalvos Viduržemio jūra ir vasaros sezonas. Armani Code Turquoise aromatas moterims yra ištikimas ankstesnei Armani Code variacijai. Apelsinų žiedai reprezentuoja vientisą aromato p..
  52.04€
 • Giorgio Armani Code Ultimate 75ml EDT Intense
  Jausmingas medienos kvapas vyrams. Amani pristato naują aromatą iš"Code" linijos. Naujas tualetinis vanduo yraintensyvesnis,jausmingesnis ir dvelkiantis prabanga labiau nei jo pirmtakas. Šį aromatą sukūrė parfumeris Antoine Maisondieu, sukūręs ir klasikinį Armani Code vyrams. ..
  53.99€
 • Giorgio Armani Code Ultimate EDP Intense 50ml
  Code Ultimate Intense Femme EDP Testeris (Be dėžutės) Gėlių/aromatinis kvapas moterims Nuo šiol Armani Code moteris - dar labiau viliojanti, jausminga ir paslaptinga. Naujasis aromatas - tikras jausmingumo užtaisas! Armani Code Ultimate Femme kvapas - tai idealus jausmingumo ir glamūro..
  52.39€
 • Giorgio Armani Code Women EDP 75ml
  Testeris   Gėlių kvapas moterims. Šis geismą žadinantis, gundantis aromatas skirtas šiuolaikiškoms moterims. Jį sukurti įkvėpė apelsinų žiedų kvapas – gamtos stebuklas, tobulai perteikiantis moteriškumo esmę. Supintas, kerintis, geismą žadinantis „Giorgio Armani Code“ aromatas atskleid..
  55.00€
 • Giorgio Armani Code Women EDT 75ml
  Gėlių kvapas moterims. Šis geismą žadinantis, gundantis aromatas skirtas šiuolaikiškoms moterims. Jį sukurti įkvėpė apelsinų žiedų kvapas – gamtos stebuklas, tobulai perteikiantis moteriškumo esmę. Supintas, kerintis, geismą žadinantis „Giorgio Armani Code“ aromatas atskleidžia slaptą moterų gi..
  45.00€
 • Giorgio Armani Diamonds EDP 100ml
  Testeris   Rytietiškas gėlių kvapas moterims. Tai kvapas išskirtinei, stipriai asmenybei, nebijančiai būti savimi, tokia moteris – lyg deimantas. „Diamonds“ moteris visko nori čia ir dabar. Ji trokšta paties geriausio, o tokie ir yra deimantai. „Diamonds“ – „Emporio Armani“ mados..
  49.99€
 • Giorgio Armani Diamonds EDT 100ml
  Stulbinančiai malonus Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds kvepalų moterims aromatas suteikia deimantui kvapą, o moteriai – pasitikėjimo savimi ir įžūlumo.  Rožių, moteriškumo simbolio, kvapas susiliejęs su ličių ir aviečių dvelksmų tampa be galo sodrus ir pavergiantis. Žinoma, seksualumo ..
  48.00€
 • Giorgio Armani Diamonds for Men EDT 75ml
  Giorgio Armani Diamonds For Men EDT Testeris Mediena dvelkiantis Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds kvepalų vyrams aromatas keri tarsi šlifuotas deimantas. Iš pradžių užliejanti ledinė gaiva ir po to plūstančios ilgai išliekančio geismu liepsnojančio kvapo bangos sudaro kontrastą. Jo kūrėja..
  47.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).