Google Translate

Giorgio Armani Si Intense EDP 100ml

Giorgio Armani Si Intense EDP 100ml

Gamintojas: Giorgio Armani
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 74.99€
Aprašymas

Sì Intense EDP Testeris

Gėlių/rytietiškas aromatas moterims

2014 Giorgio Armani pristato naują moteriškumo simbolį - SÌ Eau De Parfum Intense. Absoliučiai gundantis Sì Eau De Parfum Intense – žavinga duoklė drąsiai ir jausmingai moteriai, kuri savo emocijoms nepripažįsta jokių kompromisų. Ji supranta, kad tik pati yra savo likimo ir gyvenimo kelio kūrėja.

Turtingesnis ir tekstūriškesnis nei klasikinis Sì, Eau De Parfum Intense modernų šiprinį akordą nuneša į neregėtas gilumas, apjuosia aromatą prabanga, geidulingumu, viliojimu ir paslaptimi. Tai didinga deklaracija - „Taip” - emocijoms, pasirinkimams, gyvenimo džiaugsmui ir gebėjimu mėgautis bei pasinaudoti visomis galimybėmis.

AROMATAS

Sì Eau de Parfum Intense sukasi aplink 3 pagrindinius akordus ir 3 intensyvius įkvėpimo šaltinius:

Pirmasis - jausmingas juodųjų serbentų eliksyras, derinamas su juodųjų serbentų esencija ir grynąja vanile – simbolizuoja logotipą “S”.

Juodųjų serbentų eliksyras & Grynoji vanilė

Praturtintas grynosios vanilės esencija, juodųjų serbentų nektaras yra dar tamsesnis ir gilesnis, o abrikosų natos suteikia aromatui švelnumo ir kremiškumo.

Užburiančio skaidrumo juodųjų serbentų esencija, išgauta iš pačios vaisiaus širdies, pašviesinta žaižaruojančiomis bergamotės ir mandarino esencijomis, bei praturtinta žiupsneliu šilkinių frezijos natų.

Antrasis - intensyvus ir moteriškas šipro akordas – Rose de Mai rožės ir pačiulės, simbolizuojančios aromato logo “ì”.

Intensyvus modernus šipras

Pagrindiniai modernaus šipro ingredientai šiame aromate pakeisti: didesnė koncentracija Rose de Mai rožių superesencijos padaro gėlių akordą reikšmingesnį, o pačiulė dar intensyvesnė (koncentracija 1,3% palyginus su  0,5% koncentracija EDP).

Trečiasis - apgaubiantys medienos ir sakų akordai, jausmingas benzoinas ir švelnus muskusas – simbolizuoja kvapo logo.

Apgaubiantys medienos & sakų akordai

Muskusas ir šviesioji mediena tampa juodąja, dėka naujų ingredientų – dervos natų, karamelizuotų eglės sakų, padengtų švelniu benzoinu ir minkštu muskusu.

Flakonas

Naujasis gundymo įrankis - juodas ikoniškas Sì Eau de Parfum Intense flakonas - intriguoja ir vilioja. Praturtintas prabangiomis aukso spalvos detalėmis: žiedas, bazė ir Si inicialiai. Juodo obsidiano kamštelio ir tamsaus kristalo duališkumas. Sunkus kamštelis prabangiam jausmingumui.

Įvertinimai (1)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras