Google Translate

Givenchy

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Givenchy Amarige EDT 100ml
  Pavadinimas Amarige yra prancūziško žodžio mariage (santuoka) anagrama. Būtent todėl Givenchy Amarige kvepalų moterims aromatas ryškus kaip stiprus jausmas, spinduliuojantis džiaugsmu ir nepamirštamas kaip laimingos santuokos akimirka. Jis toks sodrus, tarsi supintas iš visų nuostabių, kokių tik yra..
  52.00€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Givenchy Ange Ou Demon EDP 100ml
  Dvilypis Givenchy Ange Ou Demon kvepalų moterims aromatas supintas iš kontrastų tarp šviesos ir tamsos, angelo ir demono. Jis įkūnija pagundos mįslingumą ir atskleidžia slapukaujančios, žavingos ir paslaptingos moters, kurios angeliška veido išraiška tėra spąstai, asmenybę. Givenchy Ange Ou Demon..
  53.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Givenchy Ange Ou Demon Le Parfum 75ml
  TESTERIS   Ange ou Démon Le Secret Le Parfum EDP Gėlių/ pudros/ medienos aromatas moterims Ange ou Démon kviečia susipažinti su moterimi artimiau, pajusti jos užburiantį žavesį, kuriam negalima atsispirti, užuosti jos odos kvapą... Šiltas ir malonus, tuo pat metu gundantis ir vilio..
  72.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Givenchy Ange ou Demon Le Secret EDP 100ml
  Ange ou Démon le Secret EDP Ne Testeris   Gėlių/vaisių kvapas moterims Givenchy Ange ou Demon le Secret kvepalų moterims aromatas paslapčia gundo tarsi slaptas meilės gėrimas. Jis primena geismą žadinantį šnabždesį ir yra toks gaivus bei vaiskus, kad atrodo, jog tai Jūsų natūralus..
  56.99€
 • Givenchy Ange Ou Demon Le Secret EDT 100ml
  Ange Ou Demon Le Secret EDT Testeris Tualetinis vanduo moterims Ange ou Démon Le Secret tualetinis vanduo – tai odė nerūpestingumui ir meilei, kurios gaivumas primena saulėtekį pavasarį. Šiai  naujai kompozicijai Givenchy sukūrė elegantišką vaisių ir gėlių aromatą, kurio viršutinės natos ..
  53.00€
 • Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir Intense EDP 100ml
  (Ne Testeris)   Leiskite Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir kvepalų moterims aromatui pažadinti Jūsų geismingumą. Kerintis tarsi daugiabriaunis brangakmenis jis perteiks Jūsų viliojantį moteriškumą ir paslaptingumą. Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Elixir kvepalų moterims aro..
  57.70€
 • Givenchy Dahlia Divin EDP 75ml
  Testeris Dahlia Divin EDP Prabangus gėlių/šipro/medienos aromatas moterims AUKSINĖ GIJA TARP AUKŠTOSIOS MADOS IR KVEPALŲ Aukštoji mada ir kvepalai perteikia tą pačią prabangą, tą pačią traukos jėgą, tas pačias svajones. Ši teigiama energija sklinda iš gražiausių Givenchy mados namų kūrin..
  45.50€