Google Translate

HERMES

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Hermes Terre D'hermes Eau Tres Fraiche EDT 75ml
  Terre d'Hermès Eau Très Fraiche EDT Citrusų/medienos aromatas vyrams Nauja gaiva, kuri persipina su saugia giliai įsišaknijusio medžio jėga Terre D'Hermès kvepalų vyrams aromatas sukomponuotas iš augalų ir mineralų kvapo – sujungia dangų ir žemę (žemė prancūziškai – terre). Šie kvepalai sk..
  55.00€
 • Hermes un jardin en mediterranee EDT 100ml
  Un Jardin En Méditerranée EDT Testeris Paparčių/aromatinis kvapas Tinka tiek moterims, tiek vyrams. Tualetinis vanduo Hermés „Un Jardin en Méditerranée “ - Viduržemio pakrančių ir jų vešliųjų sodų įsikūnijimas, kuriantis drėgmės ir šilumos nestokojančios augalijos vizualizaciją. Svaiginan..
  65.00€
 • Hermes 24 faubourg EDT 100ml
  24 Faubourg EDT Gėlių/prieskonių kvapas moterims 24 Faubourg - amžinas šviesos ir šilumos šaltinis. Tai tikras lobis, šiltas gėlių aromatas, kuris yra moteriško jausmingumo ir elegancijos įkūnijimas. Parfumerinė kompozicija pradedama bergamotės, apelsino, persiko ir hiacinto natomis. Gėlių ..
  75.00€
 • Hermes Caleche EDP 100ml
  Testeris Hermes Caleche Soie de Parfum - Hermes klasika- Caleche kvepalai moterims - buvo pristatyti 1961 metais. 1992 metais Hermes pristato Caleche Soie de Parfum, kaip bandymą modernizuoti kvepalus, kad jie patiktų jaunesniems klientams. Kvepalai tariamai yra energingesni su žinomomis gėlių na..
  59.00€
 • Hermes Caleche EDT 100ml
  Calèche, EDT Testeris Gėlių/medienos/šipro kvapas moterims 1961m. Guy Robert sukūrė šį šiprinį, medžio gėlių, tikro moteriškumo aromatą, kurio pavadinimas  atspindi kompanijos emblemą (caleche – karieta), o pats kvapas - spinduliuoja sudėtinių dalių grožį: citrusinių vaisių smagumas, al..
  47.00€
 • Hermes Concentre D'orange verte EDT 100ml
  Energingas, išskirtinis, gaivus aromatas. Jame sumaišytas citrusinių ir egzogtiškų vaisių mišinys su prieskonių ir medienos kvapais. Aromato natos: apelsinai, ambra, pačiulis, bazilikas, kedras. ..
  34.99€
 • Hermes Eau D'hermes EDT100ml
  Testeris Unisex kvepalai. Hermes Eau D’Hermes – aštrios gėlių temos kvepalai moterims ir vyrams. Kvepalai įkvėpti sužadinančio nuostabiai subtilaus kvapo. „ Hermes rankinės interjero, kuris dvelkia kvepalų aromatu...švelnios odos natos, suvyniotos į šiek tiek aštrius citrusinius vaisius“. Kve..
  45.99€
 • Hermes Eau De Gentiane Blanche EDC 100ml
  TESTERIS MAŽAS PURKŠTUKO DEFEKTAS - NAUDOTI GALIMA. ..
  42.99€
 • Hermes Eau de mandarine ambree eau de cologne 100ml
  Eau De Mandarine Ambrée EDC Džiaugsminga mandarino gaiva apgaubta ambros nata Odekolonas tinka tiek moterims, tiek vyrams. Eau de mandarine ambree - klasikinis odekolono pavyzdys, kuris interpretuoja saulės spindulių užlieto sodo šiugždančią gaivą ir gyvybingumą, kuris yra tiek pat įžūlus k..
  54.00€
 • Hermes Eau de narcise bleu eau de cologne 100ml
  Eau De Narcisse Bleu EDC TESTERIS Paslaptinga narcizo gaiva derinama su apelsino žiedais Odekolonas tinka tiek moterims, tiek vyrams. Visiškai naujas būdas gaivai pagerbti. Eau de narcisse blue žaidžia aromato ingredientų kontrastais: individualus šiuolaikinis stilius derinant narcizo aro..
  60.00€
 • Hermes Eau De Neroli Dore EDC 100ml
  Eau de Néroli Doré EDC Testeris Citrusų/prieskonių aromatas moterims ir vyrams Tai odekolonas pilna to žodžio prasme. Eau de Néroli Doré - gera dosnumo išraiška, kur nerolio gausą pagyvina šafranas. „Man nereikėjo daug vaizduotės kuriant  Eau de Néroli. Tai odekolonas(…)..
  37.99€
 • Hermes Eau De Rhubarbe Ecarle EDC 100ml
  TESTERIS Eau de Rhubarbe Écarlate EDC Vaisių aromatas moterims ir vyrams Eau de Rhubarbe Écarlate atskleidžia netikėtą odekolono  viziją – stulbinantis šviežumas žolinio augalo: rabarbaro. „Kai gavau užsakymą sukurti odekoloną, norėjau kažko aštraus ir raudono. Rabarbaras – man, ..
  42.99€
 • Hermes Eau des merveilles EDT 100ml
  Eau des Merveilles EDT Testeris Medienos/prieskonių kvapas moterims Nuo staigmenos iki stebuklo ir nuo stebuklo iki kerų... Eau des Merveilles panardina mus į žavų vaizduotės debesį. Gimęs iš medžio harmonijos ir papildytas ambra, puikiai derančia su viršutinėmis natomis. Šį aromatą 2004 me..
  62.00€
 • hermes jour d'hermes 85ml EDP
  Jour d'Hermès EDP Gėlių/citrusų kvapas moterims Kuriant Jour d’Hermès, mados namai Hermès stengėsi dėmesį sutelkti ties moterimis ir lengvumu. Parfumerijos pasaulyje moteriškumas reiškia gėles, todėl šiame aromate jų buvo panaudota tūkstančiai. Kad kiekviena rastų savo mėgstamą... Jour d’..
  65.00€
 • Hermes Jour d'Hermes Absolu EDP 85ml
  Jour d’Hermès Absolu EDP Gėlų aromatas moterims Jour d’Hermès - moteriškumo gimimas Hermès šviesoje Jour d’Hermès aromatas simbolizuoja dienos pradžią, savo subtiliu ir spindinčiu šleifu atskleidžia moteriškąją prigimtį. Šis glamonėjantis aromatas sudarytas iš glėbio gėlių puokštės - sodo i..
  68.00€
 • Hermes Jour D'hermes Gardenia EDP 85ml
  Jour d'Hermès Gardénia EDP Testeris Saulėtas gėlių aromatas moterims „Gardenija - gėlė, kuri akina savo grožiu, o jos aromatas įprasmina dieną.” Jean-Claude Ellena Šviesos spindulys, besiskverbiantis pro gėlių gausą. Jean-Claude Ellena atskleidžia gardenijos charakterį ir jos stulbinantį g..
  85.00€
 • Hermes Jour Perfumed body lotion 200ml
  Be dėžutės. Jour d'Hermès Perfumed Body Lotion Parfumuotas kūno losjonas moterims Gėlių/citrusų kvapas. Kvapusis kūno losjonas  – tai ypatinga kūno priežiūros priemonė, skirta save  mylinčiai  moteriai. Jis ne tik tobulai sudrėkins ir suminkštins odą, bet  ir  padė..
  32.00€
 • Hermes L'ambre Des Merveilles EDP 50ml
  (Ne testeris) Hermes L´Ambre des Merveilles  – pasakoja apie įsivaizduojamą kelionę į pasaulį, kur kojos ant žemės, o galva – tarp žvaigždžių. Aromatas atsiveria šiltu ir švelniu vanilės akordu. Kvapo širdį kuria intensyvios gintaro natos. Aromato kompoziciją vainikuoja g..
  62.99€
 • Hermes Le Jardin De Monsieur Li EDT 100ml
  Hermes Le Jardin De Monsieur Li EDT Testeris Talpa: 100ml Pagaminta 2012   ..
  67.00€
 • Hermes Tee\rre D'hermes Eau Intense Vetiver EDP 100ml
  Testeris Terre D'Hermès Eau Intense Vétiver EDP Citrusų/ prieskonių/ medienos aromatas vyrams   Tesigroži žmogus nepaliesta gamta, alsuojančia, galinga ir sielą užtvindančia didybe, teatitraukia savo žvilgsnį nuo jį supančių gražių, mažareikšmių dalykų. Težvelgia jis į žėrintį šviesul..
  66.99€
 • Hermes Terre D'Hermes Limited Edition H EDT 100ml
  Terre D'Hermès Limited Edition Testeris Medienos/prieskonių kvapas vyrams Hermès Terre D'Hermès kvepalų vyrams aromatas sukomponuotas iš augalų ir mineralų kvapo – sujungia dangų ir žemę (žemė prancūziškai – terre). Šie kvepalai skirti išskirtiniam vyrui, tvirtai stovinčiam ant žemės, bet mint..
  66.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Hermes Terre D'hermes EDT 100ml
  Terre D'Hermès EDT Testeris Medienos/prieskonių kvapas vyrams Hermès Terre D'Hermès kvepalų vyrams aromatas sukomponuotas iš augalų ir mineralų kvapo – sujungia dangų ir žemę (žemė prancūziškai – terre). Šie kvepalai skirti išskirtiniam vyrui, tvirtai stovinčiam ant žemės, bet mintyse sutalpin..
  51.11€ 63.89€
 • Hermes Terre D'hermes EDT 30ml
  Terre D'Hermès EDT Testeris Medienos/prieskonių kvapas vyrams Hermès Terre D'Hermès kvepalų vyrams aromatas sukomponuotas iš augalų ir mineralų kvapo – sujungia dangų ir žemę (žemė prancūziškai – terre). Šie kvepalai skirti išskirtiniam vyrui, tvirtai stovinčiam ant žemės, bet mintyse sutalpin..
  37.99€
 • Hermes Terre D'hermes Limited Edition EDT 100ml
  Terre D'Hermès Limited Edition 2017 EDT Citrusų/prieskonių/medienos aromatas vyrams Limituotas leidimas. Terre d’Hermès keičia perspektyvą ir dar labiau įtvirtina savo tapatybę išleisdamas legendinio H-Bottle riboto skaičiaus laidą. Pateikdamas šią naują kūrybinę interpretaciją, airių ..
  64.99€
 • Hermes Terre D'hermes Parfum 75ml
  Testeris   Hermès „Terre D Hermes Parfum“ grynų kvepalų aromatas iš pradžių nudžiugina smagiomis apelsinų ir kartokomis greipfrutų natomis. Širdyje – gyvybingi pipirai ir titnagas. Visa tai žaismingai flirtuoja su bazėje esančomis medienos natomis, ąžuolo samana, kuri taip ..
  70.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Hermes Terre D'hermes Pure Parfum 30ml
  Testeris Pure parfum. ..
  67.99€
 • Hermes Twilly D'hermes EDP 85ml
  Twilly d'Hermès EDP Testeris Prieskonių/medienos aromatas moterims Kas tie idealai, kurie jas įkvepia? Kokios istorijos ir aistros užgniaužia joms kvapą? Apie ką svajoja jaunos moterys? Laisvos, drąsios, stilingos, inoringos, žaismingos, nenuspėjamos... Jos lūkesčius paverčia realybe, plaukia ..
  55.24€ 84.99€
 • hermes un jardin sur le nil EDT 100ml
  Un Jardin Sur Le Nil EDT Žalumynų, vaisių, gaivus kvapas Tinka tiek moterims, tiek vyrams. Hermès Un Jardin Sur Le Nil - sukurtas 2005 m. sekant impresionistų kelionų vadove nurodytais maršrutais. Tai nauja kvapų kelionė po Nilo salų sodus, kuri prasideda nuo Asvano. Gaivios odės širdy..
  55.00€
 • Hermes Un Jardin Sur Le Toit EDT 100ml
  Testeris Un Jardin Sur Le Toit EDT Žalumynų, vaisių, gaivus kvapas Tinka tiek moterims, tiek vyrams. Hermès Un Jardin Sur Le Toit tualetinį vandenį sukurti įkvėpė prabangus sodas, esantis ant Hermès būstinės Paryžiuje stogo. Šis sodas yra kupinas aromatingų žolelių, gėlių ir vaisių, kuri..
  52.99€
 • Hermes Voyage D'hermes Parfum 100ml
  Hermes Voyage D'hermes Pure Parfum Unisex Testeris Voyage d’Hermès: nuo tada, kai Thierry Hermès 1837 įkūrė balnų ir pakinktų dirbtuves, Hermès meistravo priemones judėjimui ir kelionėms. Šis aromatas gimė 2010m. ir pasakoja apie šį gilų ir autentišką ryšį. Paradokso žaismas, priedai ir netikėtas a..
  80.00€