Google Translate

HERMES

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Hermes Terre D'hermes Eau Tres Fraiche EDT 75ml
  Terre d'Hermès Eau Très Fraiche EDT Citrusų/medienos aromatas vyrams Nauja gaiva, kuri persipina su saugia giliai įsišaknijusio medžio jėga Terre D'Hermès kvepalų vyrams aromatas sukomponuotas iš augalų ir mineralų kvapo – sujungia dangų ir žemę (žemė prancūziškai – terre). Šie kvepalai sk..
  55.00€
 • Hermes un jardin en mediterranee EDT 100ml
  Un Jardin En Méditerranée EDT Testeris Paparčių/aromatinis kvapas Tinka tiek moterims, tiek vyrams. Tualetinis vanduo Hermés „Un Jardin en Méditerranée “ - Viduržemio pakrančių ir jų vešliųjų sodų įsikūnijimas, kuriantis drėgmės ir šilumos nestokojančios augalijos vizualizaciją. Svaiginan..
  65.00€
 • Hermes 24 faubourg EDT 100ml
  24 Faubourg EDT Gėlių/prieskonių kvapas moterims 24 Faubourg - amžinas šviesos ir šilumos šaltinis. Tai tikras lobis, šiltas gėlių aromatas, kuris yra moteriško jausmingumo ir elegancijos įkūnijimas. Parfumerinė kompozicija pradedama bergamotės, apelsino, persiko ir hiacinto natomis. Gėlių ..
  75.00€
 • Hermes Caleche EDP 100ml
  Testeris Hermes Caleche Soie de Parfum - Hermes klasika- Caleche kvepalai moterims - buvo pristatyti 1961 metais. 1992 metais Hermes pristato Caleche Soie de Parfum, kaip bandymą modernizuoti kvepalus, kad jie patiktų jaunesniems klientams. Kvepalai tariamai yra energingesni su žinomomis gėlių na..
  59.00€
 • Hermes Caleche EDT 100ml
  Calèche, EDT Testeris Gėlių/medienos/šipro kvapas moterims 1961m. Guy Robert sukūrė šį šiprinį, medžio gėlių, tikro moteriškumo aromatą, kurio pavadinimas  atspindi kompanijos emblemą (caleche – karieta), o pats kvapas - spinduliuoja sudėtinių dalių grožį: citrusinių vaisių smagumas, al..
  47.00€
 • Hermes Concentre D'orange verte EDT 100ml
  Energingas, išskirtinis, gaivus aromatas. Jame sumaišytas citrusinių ir egzogtiškų vaisių mišinys su prieskonių ir medienos kvapais. Aromato natos: apelsinai, ambra, pačiulis, bazilikas, kedras. ..
  34.99€
 • Hermes Eau D'hermes EDT100ml
  Testeris Unisex kvepalai. Hermes Eau D’Hermes – aštrios gėlių temos kvepalai moterims ir vyrams. Kvepalai įkvėpti sužadinančio nuostabiai subtilaus kvapo. „ Hermes rankinės interjero, kuris dvelkia kvepalų aromatu...švelnios odos natos, suvyniotos į šiek tiek aštrius citrusinius vaisius“. Kve..
  45.99€
 • Hermes Eau De Gentiane Blanche EDC 100ml
  TESTERIS MAŽAS PURKŠTUKO DEFEKTAS - NAUDOTI GALIMA. ..
  42.99€