Google Translate

Kenzo

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • KENZO Amour EDP 100ml
  Testeris   Mediena dvelkiantis švelnus geismą žadinantis ir linksmai nuteikiantis Kenzo Amour by Kenzo kvepalų moterims aromatas – tai kvapni kelionė po Aziją. Meilės kelionė... sklidina juoko ir šypsenų, švelnių pojūčių, vaizdų ir kvapų. Kenzo Amour by Kenzo kvepalų moterims aromatas pr..
  43.90€
 • Kenzo Amour EDT 85ml
  Kenzo Amour EDT - Kvapas moterims. ..
  47.00€
 • Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumiere EDT 50ml
  TESTERIS Pagrindinė kvepalų idėja buvo koncentruotis ties šviesa. Šviesa, energija ir aguonos ikoniškumas, lyg išsilaisvinimo simbolis.  Kompozicija spinduliuoja gaiviu gėlių kvapu. Citrusinis bergamotės kvapų charakteris yra kompozicijos viršūnėje.  -Viršutinės natos: Kasis, berg..
  21.99€
 • Kenzo Flower By Kenzo EDP 50ml
  Kenzo Flower By Kenzo - Kvapas moterims. ..
  28.99€
 • Kenzo Flower By Kenzo L'elixir EDP 50ml
  Testeris   Prabangus, gurmaniškas gėlių aromatas. Kenzo Flower by Kenzo L'Elixir atsiveria spindinčiais ir sultingais mandarinų lašiukais, kuriuos nušviečia storas ir saldus aviečių pliūpsnis. Širdies natose apelsinų žiedai sujungti su bulgariškų rožių kvapais, o gurmanišką akcentą kompo..
  31.99€
 • Kenzo Flower In The Air EDT 100ml
  2013 metais KENZO leidžia sužydėti savo simbolinei gėlei – aguonai. Ar įsivaizduojate miesto parke pasodintą aguoną kylant į dangų? Dangus tarsi žydi… Aromatas įkvėptas ypatingai lengvus ir moteriškus akordus skleidžiančių aguonų. Šerdis: tobulas gėlių derinys – akinanti rožė, magnolija ir gar..
  28.09€
 • Kenzo Flower In The Air EDP 100ml
  TESTERIS 2015 Kenzo Flower in the Air aromatas sukurtas 2013 metais, kaip pirmtako Flower by Kenzo naujoviška interpretacija. Ši kompozicija atskleidžia kūrėjo svajas apie išaugusi, laisvai skriejantį aguonos žiedą. -Viršutinės natos: avietė, rusvieji pipirai; -Vidurinės natos:..
  45.00€
 • Kenzo FlowerTag EDP 50ml
  Gėlių ir vaisių kvapas moterims „FlowerTAG“ moteris – jaunatviška, spontaniška, kūrybinga, kupina energijos! Klasikinė „Flower by Kenzo“ aguona dabar nušvinta netikėtomis spalvomis – naujasis kvapas pulsuoja vaisių ir gėlių gaiva. Aromatas prasiskleidžia spalvingu žėrinčiu deriniu – juodųj..
  44.00€
 • Kenzo Homme Night EDT 100ml
  Testeris Egzotiškas ir ryškus vakarinis aromatas jaunatviškiems ir ryžtingiems vyrams. Jis visuomet patrauklus, nepalaužiamas ir žavingas. Įvairiapusiškas, visuomet stilingas ir neleidžiantis atsipalaiduoti, tačiau visuomet žinantis, kaip nustebinti ir sužavėti. - Viršutinės natos: greipf..
  38.99€