Google Translate

Kenzo

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • KENZO Amour EDP 100ml
  Testeris   Mediena dvelkiantis švelnus geismą žadinantis ir linksmai nuteikiantis Kenzo Amour by Kenzo kvepalų moterims aromatas – tai kvapni kelionė po Aziją. Meilės kelionė... sklidina juoko ir šypsenų, švelnių pojūčių, vaizdų ir kvapų. Kenzo Amour by Kenzo kvepalų moterims aromatas pr..
  43.90€
 • Kenzo Amour EDT 85ml
  Kenzo Amour EDT - Kvapas moterims. ..
  47.00€
 • Kenzo Flower By Kenzo Eau De Lumiere EDT 50ml
  TESTERIS Pagrindinė kvepalų idėja buvo koncentruotis ties šviesa. Šviesa, energija ir aguonos ikoniškumas, lyg išsilaisvinimo simbolis.  Kompozicija spinduliuoja gaiviu gėlių kvapu. Citrusinis bergamotės kvapų charakteris yra kompozicijos viršūnėje.  -Viršutinės natos: Kasis, berg..
  21.99€
 • Kenzo Flower By Kenzo EDP 50ml
  Kenzo Flower By Kenzo - Kvapas moterims. ..
  28.99€
 • Kenzo Flower By Kenzo L'elixir EDP 50ml
  Testeris   Prabangus, gurmaniškas gėlių aromatas. Kenzo Flower by Kenzo L'Elixir atsiveria spindinčiais ir sultingais mandarinų lašiukais, kuriuos nušviečia storas ir saldus aviečių pliūpsnis. Širdies natose apelsinų žiedai sujungti su bulgariškų rožių kvapais, o gurmanišką akcentą kompo..
  31.99€
 • Kenzo Flower In The Air EDT 100ml
  2013 metais KENZO leidžia sužydėti savo simbolinei gėlei – aguonai. Ar įsivaizduojate miesto parke pasodintą aguoną kylant į dangų? Dangus tarsi žydi… Aromatas įkvėptas ypatingai lengvus ir moteriškus akordus skleidžiančių aguonų. Šerdis: tobulas gėlių derinys – akinanti rožė, magnolija ir gar..
  28.09€
 • Kenzo FlowerTag EDP 50ml
  Gėlių ir vaisių kvapas moterims „FlowerTAG“ moteris – jaunatviška, spontaniška, kūrybinga, kupina energijos! Klasikinė „Flower by Kenzo“ aguona dabar nušvinta netikėtomis spalvomis – naujasis kvapas pulsuoja vaisių ir gėlių gaiva. Aromatas prasiskleidžia spalvingu žėrinčiu deriniu – juodųj..
  44.00€
 • Kenzo Homme Night EDT 100ml
  Testeris Egzotiškas ir ryškus vakarinis aromatas jaunatviškiems ir ryžtingiems vyrams. Jis visuomet patrauklus, nepalaužiamas ir žavingas. Įvairiapusiškas, visuomet stilingas ir neleidžiantis atsipalaiduoti, tačiau visuomet žinantis, kaip nustebinti ir sužavėti. - Viršutinės natos: greipf..
  38.99€
 • Kenzo Jeu D'amour EDP 50ml
  Klasika tapusia Kenzo Amor kolekcija pasipildė dar vienu aromatu - šį kartą tai saldusis Jeu d'Amor. Moteriškas viliojantis aromatas, tarsi širdžių valdovė, pavergs visų širdis ir neleis pamiršti, kam priklauso visa valdžia. Nekaltai moteriškas, tačiau velniškai seksualus aromatas moterims privers k..
  47.99€
 • Kenzo Jungle EDP 100ml
  (Ne Testeris)   Japonų mados namų sukurtas Kenzo Jungle Elephant kvepalų moterims aromatas – be galo neįprastas ir provokuojantis. Kenzo Jungle – tai pirmosios Paryžiuje duris atvėrusios mados namų KENZO drabužių parduotuvės pavadinimas. Šiam prekių ženklui būdingos dvi temos – gamtos ir sp..
  48.90€
 • Kenzo L'eau Pour Femme EDT 100ml
  Testeris Gaivus gėlių kvapas moterims Aromatas stebina gaiviu ir jausmingu vandens bei gėlių dvelksmu, susidedančiu iš trijų spalvingų akordų: mėtos teikia lengvumo ir erdvės įspūdį, lotosai – ryškumo, o subtilus rausvųjų pipirų dvelksmas atveria jausmus. ..
  25.99€
 • Kenzo Madly EDP 80ml
  Kenzo Madly EDP - Kvapas moterims. ..
  55.00€
 • Kenzo World EDP 75ml
  Testeris KENZO WORLD Gėlių aromatas moterims KENZO kviečia kiekvieną moterį būtų savimi, būti išskirtine ir nesuvaržyta. KENZO WORLD – pasaulis toks, kokį matote Jūs! KENZO iš naujo atranda gėlių pasaulį ir šio pasaulio įkvėpimas paskatino sukurti aromatą. Visiškai nauja bijūnų, jazminų..
  61.99€
 • Kenzo World EDP Intense 75ml
  Testeris ..
  49.99€ 77.80€
 • Kenzo World EDT 75ml
  Testeris ..
  34.99€ 54.99€
 • Kenzo World Power EDP 75ml
  ,KENZO WORLD POWER” Tai tarsi manifestas, šiuolaikiška, drąsi mada, kūrybiškumo laisvė ir įvairovė. ,,KENZO WORLD” kvepalai skirti tiems, kurie nebijo reikšti savo minčių. ,,KENZO WORLD POWER” - tai galios, išskirtinumo ir stiprybės šventė. Šie kvepalai puikiai atspindi daugybę moteriškumo aspektų..
  65.99€