Google Translate

Kvepalų testeriai Moterims

Rūšiuoti:
Prekių puslapyje:
Rodyti: Sąrašas Lentelė
 • Alexander McQueen Eau Blanche EDP 75ml
  Yra prekyboje
  ..
  56.99€ 69.99€
 • Alexander McQueen McQueen EDP 75ml
  Išparduota
  TESTERIS Apima vintažo dvasią ir suteikia jai stulbinančiai modernią architektūrą. Paslaptingas, prabangus ir įtaigus nakties gėlių raštas.  ..
  67.99€
 • Azzaro Eau Belle EDT 50ml
  Yra prekyboje
  ..
  45.99€
 • BALENCIAGA B. EDP 75ml.
  Išparduota
  TESTERIS   Balenciaga B - tai save atskleidžiančios moters atspindys. Net, kai ji atidengia save, ji vis tiek išlieka paslaptinga ir moteriška - pribloškiantis kontrastas. Pasitikinti savimi ir laisva reikšti jausmus. Kuo daugiau ji askleidžia savęs, tuo labiau intriguojanti ji tampa. ..
  45.99€
 • Britney Spears Fantasy EDP 100ml
  Išparduota
  TESTERIS   Britney Spears Fantasy kvepalai moterims – tai meilės eliksyras, glūdintis kerinčiame žalsvais Svarovskio kristalais puoštame flakone. Šie kvepalai skirti žavingai gundančiai moteriai, jie byloja apie tai, kad meilė geba užvaldyti tada, kai mažiausiai to tikiesi. Kibirkščiuo..
  13.99€
 • Britney Spears Fantasy The Nice Remix EDP 100ml
  Išparduota
  Britney Spears Fantasy The Nice Remix EDP Testeris 2013 Britney Spears pristato du naujus aromatus, kurie yra populiariausių ir labiausiai perkamų jos kvepalų Fantasy naujosios variacijos. Tai Fantasy Naughty Remix ir Nice Remix. Visos Fantasy kvepalų g..
  27.00€
 • Burberry Baby Touch EDT 100ml
  Išparduota
  Testeris Alcohol Free ..
  39.00€
 • Burberry Body EDP 85ml
  Išparduota
  Testeris Gėlių ir vaisių kvapas moterims. „Naujas puslapis 155 metus gyvuojančios britų kompanijos „Burberry“ istorijoje“ – taip nekukliai kūrėjai pristatė kvapųjį vandenį „Burberry Body“. Kvepalų kūrėjas Michelis Almairacas (jis – ir „Burberry London“ autorius) nutarė paimprovizuoti tradicini..
  52.00€
 • Burberry Body EDT 60ml
  Išparduota
  TESTERIS Įkvėptas jaunystės gaivos, energijos, vilties, susijaudinimo, natūralaus grožio, švytėjimo, angliško ryto rasos ir angliškos rožės... Permatoma, trykštanti gaiva... – originaliojo Burberry Body interpretacija. Kvapas atsiveria nuo gaivios citrinos bangos, traškaus žaliojo obuolio be..
  44.00€
 • Burberry Body Tender EDT 85ml
  Išparduota
  Testeris Būdvardžiai, kurie apibūdina šį aromatą yra švelnumas, amžina jaunystė, ramybė, lengvumas ir charizma. Kvapas atsiveria gaivia citrinų banga, persikų ir žaliojo obuolio dvelksmu. Kompozicijos širdyje sumaišytos švelnios rožių, arbatos, jazminų ir santalo natos. Visa tai nusileidžia an..
  25.99€
 • Burberry Brit EDP 100ml
  Išparduota
  Testeris Gėlių ir vaisių kvapas moterims. Vaisiais ir gėlėmis dvelkiantis „Burberry Brit“ moterims aromatas nuteikia linksmai ir laisvai. „Brit“ mergina įkūnija žaismingą britišką savitumo dvasią – ji gali piktinti, tačiau yra žavi ir nenuspėjamai seksuali. Šis gaivus ir nerūpestingas aromatas –..
  61.00€
 • Burberry Brit EDT 100ml
  Išparduota
  Gėlių ir vaisių kvapas moterims. Vaisiais ir gėlėmis dvelkiantis „Burberry Brit“ moterims aromatas nuteikia linksmai ir laisvai. „Brit“ mergina įkūnija žaismingą britišką savitumo dvasią – ji gali piktinti, tačiau yra žavi ir nenuspėjamai seksuali. Šis gaivus ir nerūpestingas aromatas – klasikini..
  49.00€
 • Burberry Brit Sheer For Her EDT 100ml
  Išparduota
  Gėlių ir vaisių kvapas moterims. „Burberry“ pristato naują moterišką aromatą „Burberry Brit Sheer“, lengvesnė populiaraus „Brit“ kvapo gėlių ir vaisių variacija. Šis Emilio Koppermano sukurtas kvapas įkūnija jauną patrauklios ir originalios sielos moterį. Ji neįtikėtinai jausminga, impulsyvi..
  52.00€
 • Burberry Brit Summer Edition For Women EDT 100ml
  Išparduota
  TESTERIS Burberry 2012 vasarai pasiūlė du naujus kvapus - Brit Summer vyrams ir moterims - kiek gaivesnius nei pirmtakai, atspindinčius britišką vasarą. Burberry Brit Summer for Women atsiveria gyvybingomis žaliosios arbatos, laimo, ledinės kriaušės ir šveižių migdolų natomis. Š..
  30.99€
 • Burberry For Women EDP 100ml
  Išparduota
  Testeris Vaisių kvapas moterims. 1856 m. Thomas Burberry Didžiojoje Britanijoje įkūrė „Burberry“ dizaino namus, kurie išsiskiria užpatentuotu ir unikaliu modeliuose ir aksesuaruose naudojamu škotiškų langelių raštu, tapusiu vienu labiausiai kopijuojamų mados motyvų. 1995 metais garsus kvepal..
  64.99€
 • Burberry London EDP 100ml
  Išparduota
  Klasikinis gėlių kvapas moterims. TESTERIS Gėlėmis dvelkiantis „Burberry London“ kvapas moterims keri rafinuotu, eleganciją spinduliuojančiu aromatu. Iš pradžių apgaubia moteriškas ir gaivus gėlių dvelksmas. Rožių ir sausmedžių aromatas primena anglišką sodą vaiskų pavasario rytą, o apelsininių c..
  58.00€
 • Burberry My Burberry EDT 90ml
  Yra prekyboje
  My Burberry EDT Testeris Gėlių/prieskonių aromatas moterims  Pajuskite naująjį džiaugsmingą bei energija trykštantį kvapą, kuris primena ką tik atgaivintą lietaus žydintį pavasario sodą. Šis aromatas – gaivi originalaus My Burberry kvapo interpretacija, praturtinta gausybės gėlių, samanų ..
  34.99€ 47.00€
 • Burberry My Burberry Black Parfum 90ml
  Išparduota
  My Burberry Black EDP Testeris Gėlių/rytietiškas aromatas moterims Kerintis ir paslaptingas aromatas nukels į Londono sodą, apsuptą audros. Lietaus kvapas kontrastingai persipina su viliojančiu gėlių aromatu. My Burberry Black sujungia jazmino žiedų, persiko nektaro ir jausmingo vanilės pri..
  62.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).