Google Translate

Kvepalų testeriai Moterims

Rūšiuoti:
Prekių puslapyje:
Rodyti: Sąrašas Lentelė
 • Alexander McQueen McQueen EDP 75ml
  Pristatymas per 7 d.
  TESTERIS Apima vintažo dvasią ir suteikia jai stulbinančiai modernią architektūrą. Paslaptingas, prabangus ir įtaigus nakties gėlių raštas.  ..
  67.99€
 • Amouage Beach Hut Woman EDP 100ml
  Išparduota
  Amouage Beach Hut Woman Kvapusis vienų akimirkų, užfiksuotų apleisto paplūdimio ramybę, tyrimas „Beach Hut Woman“ prasideda šviežio bergamočio ir žemiško mineralų susitarimo kontrastu, o švelnioms pakrantės bangoms sklindant, aromatas atskleidžia savo „Driftwood Accord“ širdį ir Lislyang. Prasidėj..
  129.99€
 • Amouage Blossom Love EDP 100ml
  Išparduota
  Amouage Blossom Love „Blossom Love“ atskleidžia parfumuoto slapto sodo, kuriame šviesu, miela ir subtilu, romantiką vyšnių žiedų nektaro pobūdis tuokiasi su rože, kad atskleistų vidinį drąsumą ir įsimintiną širdį, glosto egzotiškas rafinuotumas Ylang Ylang. Ši gėlių meilės istorija yra pr..
  124.99€
 • Amouage Blossom Love Hair Mist 50ml
  Išparduota
  Amouage Blossom Love Hair Mist Plaukų dulksna „Blossom Love“ atskleidžia parfumuoto slapto sodo, kuriame šviesu, miela ir subtilu, romantiką vyšnių žiedų nektaro pobūdis tuokiasi su rože, kad atskleistų vidinį drąsumą ir įsimintiną širdį, glosto egzotiškas rafinuotumas Ylang Ylang. Ši gė..
  49.99€
 • Amouage Bracken Woman EDP 100ml
  Yra prekyboje
  Amouage Bracken Woman Primena užgaulų laisvės, mistikos, meilės ir ramybės laiką, „Bracken Woman“ atsiskleidžia per magišką gyvybingų Violetinių lapų ir žaliųjų „Galbanum“ natų santuoką laužtinio paparčio sutapimas su laukinių uogų sultingais vaisių akcentais, atsiveriantis į jausmingą L..
  129.99€
 • Amouage Ciel Woman EDP 100ml
  Išparduota
  Amouage Ciel Woman Moterims skirtas Cielas atgaivina turtingų gėlių natų gaiva, palikdamas vidinę lengvumo ir ramybės šilumą. Kvapą atidaro Gardenia, Ciklamenas ir violetinių lapų puokštė viršutinėse natose, kuris persmelkia saldžias persikų, rožių, vandens lelijų ir jazminų širdies..
  124.99€
 • Amouage Fate Woman EDP 100ml
  Išparduota
  Amouage Fate Woman Aštrus gėlių aromatas moterims. Jis priklauso rytietiškų Chypre - gėlių aromatams. Sudėtis: bergamotės,  mišinys prieskonių (pipirų, čili ir cinamono), rožės, jazminai, narcizai, smilkalai, vanilė, pačiulis, smilkalai, oda, ąžuolo samanos. Nišiniai kvepalai Einant gatve ..
  124.99€
 • Amouage Gold Woman EDP 100ml
  Išparduota
  Amoauge Gold Woman „Gold Woman“ yra sudėtingas ir labai rafinuotas gėlių aromatas kuris atsiveria kvapnioms smilkalų, rožių ir pakalnutės natoms. „Orris“, „Myrrh“ ir „Jasmine“ karčiai saldžios širdies natos puikiai harmonizuoja šilumą sandalmedžio, kedro, muskuso ir ambros, kad sukurtų t..
  124.99€
 • Amouage Honour Woman EDP 100ml
  Išparduota
  Amouage Honour Woman „Garbės moteris“ yra prabangus ir rafinuotas baltų gėlių melanžas, užfiksuojantis tragiką Madame Butterfly keblumas; jos poetiška meilė ir nuoširdus sielvartas amžinai aidi šiame transcendentiniame aromate. Kiekvienas ingredientas apima gausybę emocijų ir prasmės; sal..
  124.99€
 • Amouage Imitation Woman EDP 100ml
  Išparduota
  Testeris ..
  124.99€
 • Amouage Journey Woman EDP 100ml
  Išparduota
  Amouage Journey Woman EDP Amouage tai prabangios, nišinės parfumerijos namai, įkurti Omano sultono pageidavimu, Omane 1938 metais, siekiant išsaugoti ilgaamžes šalies kvepalų gamybos tradicijas. Amouage parfumerijos namuose ypatingai kruopščiai maišomi kvepalai, atrenkant tik aukščiausios kokybės..
  124.99€
 • Amouage Jubilation 25 Woman EDP 100ml
  Yra prekyboje
  TESTERIS Amouage Jubilation 25 Woman EDP  Amouage tai prabangios, nišinės parfumerijos namai, įkurti Omano sultono pageidavimu, Omane 1938 metais, siekiant išsaugoti ilgaamžes šalies kvepalų gamybos tradicijas. Amouage parfumerijos namuose ypatingai kruopščiai maišomi kvepalai, atrenkant ..
  124.99€
 • Amouage Lilac Love EDP 100ml
  Išparduota
  Amouage Lilac Love  Alyvinė meilė harmoningai atkuria alyvinį akordą, kad išreikštų gyvuliškus ir pudrinius tonus su melodinga jazmino ir rožės pusiausvyra. Akordas subtiliai sumaišytas su Gardenia, bijūnu ir Heliotrope viršutinėmis natomis. Tada gėlių kvapas patobuli..
  124.99€
 • Amouage Lilac Love Hair Mist 50ml
  Yra prekyboje
  Amouage Lilac Love Hair Mist Plaukų dulksna Alyvinė meilė harmoningai atkuria alyvinį akordą, kad išreikštų gyvuliškus ir pudrinius tonus su melodinga jazmino ir rožės pusiausvyra. Akordas subtiliai sumaišytas su Gardenia, bijūnu ir Heliotrope viršutinėmis natomis. Tada gėlių..
  39.99€ 49.99€
 • Amouage Love Mimosa Woman EDP 100ml
  Išparduota
  TESTERIS ..
  124.99€
 • Amouage Memoir Woman EDP 100ml
  Išparduota
  Amouage Memoir Woman „Memuarų moteris“ pasireiškia pikantišku Absinto susiliejimu, kad skambėtų stebuklinga Juodosios gulbės aura. Ši transformacija sustiprinama dekonstruojant raudoną tuberozą iki jos šerdies ir vėl surenkant natą baltu gėlių deriniu su Lisylang ir Orange Blossom. Kategorija:&..
  129.99€
 • Amouage Myths Woman EDP 100ml
  Yra prekyboje
  TESTERIS Amouage Myths Woman EDP Amouage tai prabangios, nišinės parfumerijos namai, įkurti Omano sultono pageidavimu, Omane 1938 metais, siekiant išsaugoti ilgaamžes šalies kvepalų gamybos tradicijas. Amouage parfumerijos namuose ypatingai kruopščiai maišomi kvepalai, atrenkant tik aukščiausi..
  124.99€
 • Amouage Portrayal Woman EDP 100ml
  Išparduota
  TESTERIS ..
  134.99€
 • Amouage Reflection Woman EDP 100ml
  Išparduota
  Amouage Reflection Woman „Reflection Woman“ yra šviečiantis ir subtilus gėlių aromatas su vandens violetinėmis natomis, purpurinė frezija ir tropiniai žali lapai viršutinėse natose, kurios sėdi virš vėsių ir sodrių baltų gėlių, tokių kaip magnolija ir jazminas širdyje. Šiluma į pagrindines na..
  124.99€