Google Translate

Lancome

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Lancome De L'orangerie EDT 75ml
  Testeris ​2014 Lancôme O de L'Orangerie aromatas - dieviško apelsinų žiedų kvapo pagerbimas, sukuriantis įspūdį, lyg pavasarį vaikščiotum po prancūzišką sodą. - Viršutinės natos: apelsinų žiedai, citrusai, bergamotės; - Vidurinės natos: jazminai; ..
  44.99€
 • Lancome Hypnose EDP 30ml
  (Ne Testeris)   Užburiantis Lancôme Hypnose kvepalų moterims aromatas sukurtas moteriai, kuri moka naudotis savo kerais. Žavus moters siluetą primenantis flakonas slepia gundantį mediena ir vanile dvelkiantį aromatą. Pasiflorų kvapas suteikia moteriško švelnumo ir aistringumo, iš orchidė..
  39.99€
 • Lancome Hypnose EDP 75ml
  Hypnose EDP Testeris Gėlių aromatas moterims Hipnotizuojantis kvapas skirtas moteriai, kuri žino, kaip savo žavesiu suvilioti mylimą vyrą. Gražus buteliukas atkartoja moters siluetą, o kvapo spalva užburia kaip mėlynos akys. Prabangaus buteliuko kreivių ir briaunų šokis šviesoje tarsi žav..
  58.29€
 • Lancome Hypnose EDT 75ml
  Gėlių kvapas moterims, EDT, EDP. Hipnotizuojantis kvapas skirtas moteriai, kuri žino, kaip savo žavesiu suvilioti mylimą vyrą. Gražus buteliukas atkartoja moters siluetą, o kvapo spalva užburia kaip mėlynos akys. Prabangaus buteliuko kreivių ir briaunų šokis šviesoje tarsi žavi ir moderni mo..
  49.99€
 • Lancome Hypnose Homme EDT 75ml
  Testeris Lancôme Hypnose Homme kvepalai vyrams sukurti taip, kad perteiktų vyro žavesį, eleganciją ir geismingumą. Iš kontrastingų kvapų supintas jų aromatas spinduliuoja stiprų mįslingą vyriškumą. Pasikvepinus Lancôme Hypnose Homme kvepalais vyrams iš pradžių apgaubia gaivus atpalaiduojantis ..
  48.99€
 • Lancome Idole EDP 50ml
  TESTERIS Idôle EDP Gaivus/gėlių aromatas moterims   Kaip atspirties tašką pasirinkusi „gryną“ aromatą, laužantį tradicijas, LANCOME ryžosi iš naujo atrasti akordą, kuris visada buvo arti širdies nuo tos dienos, kai jis tapo pirmuoju prekės ženklo simboliu – rožę. Siekiant išgauti ke..
  53.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Lancome La Nuit Tresor A La Folie EDP 75ml
  NE TESTERIS La Nuit Trésor À la Folie EDP Gėlių/ prieskonių aromatas moterims   La Nuit Trésor À la Folie įkūnija vieną ir vienintelį momentą, kai tikroji meilė pasiekia pačią viršūnę. Nepakartojama „lâcher prise“ akimirka, kai sustoja laikas. Įsimylėjėliai praranda kontro..
  75.00€
 • Lancome La Nuit Tresor L'eau De Parfum 75ml
  Trésor La Nuit EDP Gėlių/vaisių/prieskonių aromatas moterims Kaip visos garsiausios meilės istorijos, La Nuit Trésor pasakoja apie netikėtą susitikimą. Šį kartą dviejų taurių gėlių: rožės ir vanilinės orchidėjos (Vanilla Tahitensis Orchid) susitikimą. Tokios skirtingos, bet tuo pačiu harmoning..
  75.39€