Google Translate

Lancome

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Lancome De L'orangerie EDT 75ml
  Testeris ​2014 Lancôme O de L'Orangerie aromatas - dieviško apelsinų žiedų kvapo pagerbimas, sukuriantis įspūdį, lyg pavasarį vaikščiotum po prancūzišką sodą. - Viršutinės natos: apelsinų žiedai, citrusai, bergamotės; - Vidurinės natos: jazminai; ..
  44.99€
 • Lancome Hypnose EDP 30ml
  (Ne Testeris)   Užburiantis Lancôme Hypnose kvepalų moterims aromatas sukurtas moteriai, kuri moka naudotis savo kerais. Žavus moters siluetą primenantis flakonas slepia gundantį mediena ir vanile dvelkiantį aromatą. Pasiflorų kvapas suteikia moteriško švelnumo ir aistringumo, iš orchidė..
  39.99€
 • Lancome Hypnose EDP 75ml
  Hypnose EDP Testeris Gėlių aromatas moterims Hipnotizuojantis kvapas skirtas moteriai, kuri žino, kaip savo žavesiu suvilioti mylimą vyrą. Gražus buteliukas atkartoja moters siluetą, o kvapo spalva užburia kaip mėlynos akys. Prabangaus buteliuko kreivių ir briaunų šokis šviesoje tarsi žav..
  58.29€
 • Lancome Hypnose EDT 75ml
  Gėlių kvapas moterims, EDT, EDP. Hipnotizuojantis kvapas skirtas moteriai, kuri žino, kaip savo žavesiu suvilioti mylimą vyrą. Gražus buteliukas atkartoja moters siluetą, o kvapo spalva užburia kaip mėlynos akys. Prabangaus buteliuko kreivių ir briaunų šokis šviesoje tarsi žavi ir moderni mo..
  49.99€
 • Lancome Hypnose Homme EDT 75ml
  Testeris Lancôme Hypnose Homme kvepalai vyrams sukurti taip, kad perteiktų vyro žavesį, eleganciją ir geismingumą. Iš kontrastingų kvapų supintas jų aromatas spinduliuoja stiprų mįslingą vyriškumą. Pasikvepinus Lancôme Hypnose Homme kvepalais vyrams iš pradžių apgaubia gaivus atpalaiduojantis ..
  48.99€
 • Lancome Idole EDP 50ml
  TESTERIS Idôle EDP Gaivus/gėlių aromatas moterims   Kaip atspirties tašką pasirinkusi „gryną“ aromatą, laužantį tradicijas, LANCOME ryžosi iš naujo atrasti akordą, kuris visada buvo arti širdies nuo tos dienos, kai jis tapo pirmuoju prekės ženklo simboliu – rožę. Siekiant išgauti ke..
  53.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Lancome La Nuit Tresor A La Folie EDP 75ml
  NE TESTERIS La Nuit Trésor À la Folie EDP Gėlių/ prieskonių aromatas moterims   La Nuit Trésor À la Folie įkūnija vieną ir vienintelį momentą, kai tikroji meilė pasiekia pačią viršūnę. Nepakartojama „lâcher prise“ akimirka, kai sustoja laikas. Įsimylėjėliai praranda kontro..
  75.00€
 • Lancome La Nuit Tresor L'eau De Parfum 75ml
  Trésor La Nuit EDP Gėlių/vaisių/prieskonių aromatas moterims Kaip visos garsiausios meilės istorijos, La Nuit Trésor pasakoja apie netikėtą susitikimą. Šį kartą dviejų taurių gėlių: rožės ir vanilinės orchidėjos (Vanilla Tahitensis Orchid) susitikimą. Tokios skirtingos, bet tuo pačiu harmoning..
  75.39€
 • Lancome La Vie Est Belle EDP 75ml
  La Vie Est Belle EDP Testeris Saldus vanilės/pačiulių/vaisių aromatas moterims Būti laimingai – tai tavo pasirinkimas! „La vie est belle“ – gyvenimas yra gražus, – teigia naujieji „Lancôme“ kvepalai. Kvepalai – su prasme, sąžine ir siela. „La vie est belle” - tai gyvenimo filosofija, kai..
  65.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Lancome La Vie Est Belle Legere EDP 75ml
  La Vie Est Belle Legere Eau De Parfum Testeris Gėlių aromatas moterims Pirmoji aromatingosios kvepenės interpretacija iš Lancôme La Vie Est Belle Legere La vie est belle atverčia švarų kvapų istorijos puslapį ir iš naujo interpretuoja savo legendinį Legere. Tai aromatingoji kvepenė – g..
  60.00€
  Remiantis 4 atsiliepimais (-ų).
 • Lancome La Vie Est Belle Body Lotion 200ml
  Lancome La Vie Est Belle kūno losjonas. 200ml ..
  29.99€
 • Lancome La Vie Est Belle EDP Intense 75ml
  La Vie Est Belle Intense EDP Testeris Gurmaniškas gėlių aromatas moterims Subtiliausia aromato interpretacija, praturtinta gryno malonumo: atėjo laikas išgyventi „La Vie Est Belle“ dar intensyviau! „La Vie Est Belle“ žengia naują žingsnį savo istorijoje ir aromatų puokštę praturtina niekad ..
  70.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Lancome La Vie Est Belle EDT 100ml
  La vie est belle EDT Tualetinis vanduo moterims Gėlių kvapas. Gyvenimas yra gražus! Naujasis gurmaniškas Lancôme kūrinys - dar daugiau džiaugsmo, pirmųjų saulės spindulių, šviesos ir  šypsenos. Magnolijos žiedai – pavasario pirmosios gėlės, pražysta tik jam prasidėjus. K..
  54.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Lancome La Vie Est Belle EDT 50ml
  Testeris. La vie est belle EDT Tualetinis vanduo moterims Saldus gėlių/vanilės/pudrinis aromatas moterims. Gyvenimas yra gražus! Naujasis gurmaniškas Lancôme kūrinys - dar daugiau džiaugsmo, pirmųjų saulės spindulių, šviesos ir šypsenos. Magnolijos žiedai – pavasario pirmosios gėlė..
  49.79€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Lancome La Vie Est Belle En Rose EDT 50ml
  TESTERIS La Vie Est Belle En Rose (EDT) Gaivus gėlių/medienos aromatas moterims   La Vie Est Belle En Rose supažindina mus su nauja laimės ir optimizmo puse. Pirmą kartą La Vie Est Belle En Rose siūlo tikrąjį gaivumą. Išryškintas gėlių aromatas dominuoja pirmame plan..
  49.99€
 • Lancome La Vie Est Belle Florale EDT 50ml
  La Vie Est Belle Florale EDT Testeris Gėlių aromatas moterims Pirmoji aromatingosios kvepenės interpretacija iš Lancôme La Vie Est Belle L’Eau de Toilette Florale La vie est belle atverčia švarų kvapų istorijos puslapį ir iš naujo interpretuoja savo legendinį Eau de Toilette. Tai aromatin..
  49.99€
 • Lancome La Vie Est Belle L'absolu Parfum EDP 40ml
  La Vie Est Belle L'Absolu de Parfum EDP Gėlių aromatas moterims Po originalaus La Vie Est Belle ir kitų to paties aromato variacijų pasisekimo, Lancôme pristato intensyviausią ir prabangiausią aromato versiją: La Vie Est Belle L'Absolu de Parfum. 2013 metais La Vie Est Belle tapo perkamiau..
  57.20€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).