Google Translate

Paco Rabbane

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Paco Rabanne 1 Million Absolutely Gold Parfum 100ml
  Testeris Paco Rabanne One Million Absolutely Gold Pure Parfum - tai prabangūs kvepalai, skirti moterims kurios jaučiasi tikromis karalienėmis! Prabangus kvapas, kuris pabrėžia visą tavo moteriškumą. ..
  57.15€
 • Paco Rabanne 1 Million Cologne EDT 125ml
  1 Million Cologne EDT Gaivus odos aromatas vyrams Įžūlus gundytojas Viliojantis, elegantiškas ir žavingas, jis juda į priekį stebimas pavydžių akių. Jis gyvena taip, tarsi loštų pokerį, žinodamas, kada ir kokias kortas atversti. Būdamas pasirengęs padaryti viską, kad gautų tai, ko nori, jis..
  47.15€
 • Paco Rabanne 1 Million EDT 100ml
  Testeris Paco Rabanne 1 Million kvepalų vyrams aromatas išreiškia visų vyrų svajones. Pinigų skonis, žvilgantys automobiliai, žaidimai ir dailios merginos – šie kvepalai skirti viliotojui: mėgstančiam puoštis, pasitikinčiam savimi ir pavergiančiam. Paco Rabanne 1 Million kvepalų vyrams flakona..
  51.99€
 • Paco Rabanne 1 Million Intense EDT 100ml
  TESTERIS Po sėkmingos Paco Rabanne kvepalų 1 Million versijos pristatymo, 2013 metais išleidžiama nauja kvapo versija 1 Million Intense. Kvapas dedikuojamas spalvingam ir bebaimiam vyrui, kurio svajonės ir fantazijos visada ima viršų. Viršutinės natos: mandarinai, kardamonas, juodieji pi..
  51.15€
 • Paco Rabanne 1 Million Lucky EDT 100ml
  1 Million Lucky EDT Testeris Medienos aromatas vyrams   Gaivinantis aromato pliūpsnis, sužadinantis jusles. Geliantis žalių slyvų kvapas. Kerintis vyriškas medienos dvelksmas. Aistrą žadinantis saldus lazdynų riešutų aromatas. Viskas vienu metu. Vienas kvėptelėjimas, ir pasaulis prikla..
  58.99€
 • Paco Rabanne 1 Million Prive EDP 100ml
  Testeris   1 Million Privé EDP Odos/prieskonių aromatas vyrams Kompanija PACO RABANNE pristato dvejus naujus serijos Million kvepalus Ateitis priklauso jiems Raudonas kilimas, fotografai ir prožektorių šviesos. Holivudas, Paryžius, Londonas, Sankt Peterburgas. Prabanga, žavesy..
  56.15€
 • Paco Rabanne Black XS Be A Legend Iggy Pop EDT 100ml
  Tai yra ne testeris, dėžutė supakuota ir ne praplėšta. Limituotas leidimas. Kvepalai skirti vyrams. ..
  30.15€
 • Paco Rabanne Black XS For Her 80ml EDT
  Testeris Saldus gėlių ir medienos kvapas moterims. Paco Rabanne sukūrė aromatą „Black XS“ savarankiškai, nenuspėjamai, stebinančiai ir švytinčiai moteriai, kuri nepaiso jokių taisyklių. Ji dievina prabangius limuzinus, o laisvalaikiu važinėja ,,Harley Davidson“. „Paco Rabanne Black XS“ kvapas sp..
  38.79€
 • Paco Rabanne Black XS L'Exces for Her EDP 80ml
  Paco Rabanne Black XS L'Exces for Her - itin geismą žadinantis rytietiškas-gėlių aromatas. Kupinas energijos, kuri trykšta apelsinų žiedais ir juodųjų pipirų natomis. Aromato gilumoje ši energija pulsuoja jazminų ir rožių žiedais. Paslaptinga ir geidulinga aromato bazė užburia svaiginančiais kaš..
  39.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Paco Rabanne Black XS Men EDT 100ml
  Įžūlus ir provokuojantis, dvelkiantis mediena, vyriškas ir stiprus Paco Rabanne Black XS kvepalų vyrams aromatas skirtas naujosios kartos vyrams – nepasiduodantiems jausmams, bet turintiems švelnią širdį. Paco Rabanne Black XS kvepalų vyrams aromato kompozicija išties neįprasta ir unikali. Iš pra..
  38.00€
 • Paco Rabanne Excess Pour Homme EDT 100ml
  Skirtas įžūliam, neturinčiam ribų vyrui. Šis aromatas įkūnija stiprų, instinktyvų vyriškumą. „XS Homme“ kvapas buvo pagamintas 1993 m. Aromatas šiltas, aistringas ir jausmingas. Svarbiausias buteliuko akcentas – ,,Zippo“ stiliaus dangtelis. „XS Homme“ – drąsus šviežumo, jausmingumo ir intens..
  40.00€
 • Paco Rabanne Invictus Aqua EDT 100ml
  Tai naujasis aromatas vyrams iš Paco Rabanne sagos. Naujasis Invictus Aqua - tai lengvesnė jo pirmtako Invictus versija, kurioje stipriau atsiskleidžia vandens natos, suteikiantis gaivesnę baigiamąją natą, tačiau aromatas vis dar išlieka nugalėtojo reprezentacija - stiprus ir nepalaužiamas..
  55.00€
 • Paco Rabanne Invictus EDT 100ml
  NE TESTERIS   Invictus EDT Medienos/aromatinis kvapas vyrams Invictus (iš lot. „nenugalimas") – tikras vyriškų kvepalų šedevras, patalpintas prabangaus sporto trofėjaus formos flakone. Stebinantis dinamiškumu, itin galingu energijos užtaisu. Ekstazė ir priklausomybė. Šios dvi dinam..
  62.99€
 • Paco Rabanne Invictus EDT 100ml
  Invictus EDT Testeris Medienos/aromatinis kvapas vyrams Invictus (iš lot. „nenugalimas") – tikras vyriškų kvepalų šedevras, patalpintas prabangaus sporto trofėjaus formos flakone. Stebinantis dinamiškumu, itin galingu energijos užtaisu. Ekstazė ir priklausomybė. Šios dvi dinamiškos ir be ga..
  54.00€
 • Paco Rabanne Invictus Intense EDT 100ml
  Invictus Intense EDT Testeris Prieskonių/ambros/medienos aromatas vyrams Mūsų nugalėtojo trofėjus (natūralus atlygis) pagal PACO RABANNE. Masyvaus stiklo taurė su žvilgaus metalo kapiteliu. Kontrastus paryškinanti dermė. Solidus pagrindas ir detalėmis – reljefiškais liejiniais, architektūriško..
  58.99€
 • Paco Rabanne Lady Million Absolutely Gold Parfum - Pure Parfum 80ml
  Paco Rabanne Lady Million Absolutely Gold - Kvapas moterims. Parfum - Pure Parfum ..
  64.00€
 • Paco Rabanne Lady Million EDP 80ml
  Testeris Gėlių kvapas moterims. „Lady Million“ aromatas skirtas moteriai, kuri gyvena pagundų ir fantazijų kupiname pasaulyje, bet visada yra žavi. Ne tik paauksuotą deimantą primenanti flakono forma, bet ir pats aromatas skleidžia prabangos ir nepaprasto jausmingumo kupiną dvelksmą, kuris..
  55.09€
 • Paco Rabanne Lady Million EDT 80ml
  Paco Rabanne Lady Million tualetinis vanduo - lengvesnė, gaivesnė ir ne tokia įpareigojanti pirmtako Lady Million (EDP) versija. "Lady Million moteris yra nuostabi, ji visada įsitraukusi į viliones, lošimus ir konkurenciją. Visa tai - jėgą, moteriškumą ir jausmingumą - puikiai atskleidžia La..
  44.99€
 • Paco Rabanne Lady Million Lucky EDP 80ml
  TESTERIS   Lady Million Lucky EDP Gėlių aromatas moterims   Veržlus rožių aromatas griauna pasistatytas sienas sukurdamas erdvę grynam jausmui. Aviečių kvapo pliūpsnis masina savo begaliniu skanumu. Geismą žadinantis santalų dvelksmas ištrina visas ribas. Euforijos alchemija g..
  59.99€
 • Paco Rabanne Lady Million Prive EDP 80ml
  Lady Million Privé EDP Testeris Rytietiškas aromatas moterims Kompanija PACO RABANNE pristato dvejus naujus serijos Million kvepalus Ateitis priklauso jiems Raudonas kilimas, fotografai ir prožektorių šviesos. Holivudas, Paryžius, Londonas, Sankt Peterburgas. Prabanga, žavesys, tuštybė..
  56.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Paco Rabanne Olympea Aqua EDT 80ml
  Olympéa Aqua EDT Testeris Citrusų/rytietiškas aromatas moterims Moteriškų kvepalų Olympéa Aqua aromatas užburia druskos, vanilės, ambros ir kašmerano kvapų deriniu. Imbierų žiedų, karčiavaisių citrinmedžių lapų ir Kalabrijos bergamočių kvapas suteikia naujųjų kvepalų aromatui pavergiančio mo..
  53.99€
 • Paco Rabanne Olympea EDP 80ml
  Olympéa EDP Testeris Gaivus/rytietiškas aromatas moterims Šių dienų kleopatra Sukūręs kvepalus „Olympéa” Paco Rabanne atvertė naują, nepaprastai moterišką, savo kūrybos puslapį. Išlaikydamas savo novatoriškumą – provokuodamas ir taip atskleisdamas laiko dvasią – Paco Rabanne sukūrė nepakart..
  67.50€
 • Paco Rabanne Olympea Intense EDP 80ml
  Olympéa Intense EDP Testeris Prieskonių/medienos aromatas moterims Pusdievių panteone ramu. Bet visada instinktyviai paisoma stipriausiojo teisės. Olympéa svajoja apie galią, Invictus galvoja tik apie pergalę. Kodėl reikia susitaikyti su antrąja vieta? Argi nenuobodu geriau..
  56.99€
 • Paco Rabanne Paco EDT 100ml
  Testeris Kvepalai yra nauji ir nenaudoti!   ..
  35.00€
 • Paco Rabanne Pour Homme EDT 100ml
  Testeris Tualetinis vanduo Paco Rabanne Pour Homme - tai klasika. Aromatas buvo pristatytas plačiajai publikai dar 1973 metais. Jis žavi muskusu, samanomis, gėlėmis ir prieskoniais ..
  28.01€
 • Paco Rabanne Pure Excess XS EDT 100ml
  Testeris Sulamdyta dėžutė Pure XS EDT Prieskonių/odos aromatas vyrams Paco Rabanne – svajonių kūrėjas Mados namai „Paco Rabanne“ visada stebina, nes laužo nusistovėjusias taisykles ir tradicijas. Jie perteikia laikmečių dvasią tik tam, kad būtų avangardiški. Jie sumaniai ir  iron..
  49.99€
 • Paco Rabanne Pure XS EDT 100ml
  NE TESTERIS   Ryškus rytietiškas kvepalų aromatas – tai nuolatinė šalčio ir karščio, švelnumo ir stiprumo žaismė. Aromato viršus dvelkia imbierų kvapu, antrasis aromato pliūpsnis – sodrus augalų  ir itin vyriškas čiobrelių kvapas.  Toliau cinamonas suteikia pikantiška akcen..
  55.99€
 • Paco Rabanne Pure XS For Her EDP 80ml
  TESTERIS   Pure XS EDP Gėlių/ prieskonių/ medienos aromatas moterims   Šių kvepalų aromatas – tai juslių žabangai. Imbierų kvapo perdozavimas. Vanilės ir miros kvapo pliūpsnis. Gryniausia ribų nepaisymo išraiška. Įkandin vyriškų kepalų Pure XS mados namai PACO RABANNE pri..
  55.00€
 • Paco Rabanne Pure XS Night EDP 100ml
  Pure XS Night EDP Testeris Prieskonių aromatas vyrams   „Grynos erotikos koncentratas“ – taip  apibūdinami šie kvepalai. Kas paskatino sukurti kvepalus Pure XS Night? Šiais vakarui skirtais kvepalais norėjome atskleisti slaptąją kvepalų Pure XS aromato pusę dar l..
  53.99€
 • Paco Rabanne Ultraviolet EDP 80ml
  Paco Rabanne – astrologija besidomintis kūrybingas aiškiaregys. Ultravioletiniai spinduliai davė pradžią gyvybei mūsų planetoje, o violetinė, anot astrologų, yra Vandenio, taip pat ir paties Paco Rabanne, spalva. Įkvepiantis rytietiškas gėlėmis dvelkiantis Paco Rabanne Ultraviolet kvepalų moterim..
  39.99€
 • Paco Rabanne Ultraviolet Men 100ml EDT
  Testeris Paco Rabanne – astrologija besidomintis kūrybingas aiškiaregys. Ultravioletiniai spinduliai davė pradžią gyvybei mūsų planetoje, o violetinė, anot astrologų, yra Vandenio, taip pat ir paties Paco Rabanne, spalva. Įdomus Paco Rabanne Ultraviolet kvepalų vyrams aromatas – ryškesnis ir lab..
  32.99€
 • Paco Rabanne XS Men EDT 100ml
  TESTERIS Stulbinančiai seksualus ir „įžūlus” Paco Rabanne XS Pour Homme kvepalų vyrams aromatas išreiškia žavėjimąsi Lotynų Amerikos vyrų geidulingumu ir įkūnija ryškų bei instinktyvų vyriškumą. Jis sukurtas vyrui, kuriam patinka jausti perteklių ir nepaisyti jokių ribų. Neįprastos Paco Rabanne ..
  35.99€