Google Translate

Prada

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Prada Amber EDP 80ml
  Prada Amer EDP Testeris Rytietiškas gėlių kvapas moterims. PRADA  Amber – aukštosios mados namų šedevras, simbolizuojantis puikų skonį ir jausmingumą, tikslo siekimą ir patrauklumą. PRADA Amber visam pasauliui šaukia apie moters dievišką grožį ir jos seksualumą. Hipnotiz..
  56.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Prada Amber Pour Homme EDT 100ml
  Rytietiško Prada Pour Homme (Amber) kvepalų vyrams aromato pagrindą sudaro ambra – tai pirmieji mados namų PRADA sukurti kvepalai vyrams. Miuccia Prada – šių mados namų įkūrėjos vaikaitė – asmeniškai dalyvavo kuriant šiuos kvepalus. Gal būt dėl to, kad buvo sukurtas moters, šių kvepalų aromatas be g..
  41.00€
 • Prada Candy EDP 80ml
  Testeris Candy EDP Rytietiškas aromatas moterims „Prada Candy“ – jausmingas ir ekspresyvus aromatas. Saldus pavadinimas tarsi primena, kad moteris nebūtinai turi būti labai rimta, ji gali bent truputį, nors vienam vakarui, atsipalaiduoti... „Prada Candy“ herojė rafinuota, bet žaisminga..
  51.99€
 • Prada Candy Florale EDT 80ml
  Candy Florale EDT Testeris Pudrinis gėlių kvapas moterims Įsivaizduokite tobulą gėlę. Tobulą, skirtą Candy... Naujausias Prada kvapas Candy Florale gimė iš idėjos sukurti įsivaizduojamą gėlę specialiai Candy. Juk Candy negali turėti bet kokios gėlės. Jos gėlė turi būti žavinga ir įmantri, n..
  55.00€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Prada Candy Florale EDT 80ml
  Testeris Be dėžutės Pudrinis gėlių kvapas moterims Įsivaizduokite tobulą gėlę. Tobulą, skirtą Candy... Naujausias Prada kvapas Candy Florale gimė iš idėjos sukurti įsivaizduojamą gėlę specialiai Candy. Juk Candy negali turėti bet kokios gėlės. Jos gėlė turi būti žavinga ir įmantri, ne toki..
  55.00€
 • Prada Candy Gloss EDT 80ml
  TESTERIS   Candy Gloss EDT Saldus/vaisių aromatas moterims Kvepalai PRADA Candy Gloss gimė iš idėjos sluoksniuojant kvapus sukurti naują sodrų dvasią pakylėjantį aromatą, perteikiantį ryškų, bet subtiliai išreikštą moteriškumą ir rafinuotą pasimėgavimą. Kvepalų kolekcijos Candy m..
  58.99€
 • Prada Candy Kiss EDP 80ml
  Testeris   Candy Kiss EDP Gėių/rytietiškas aromatas moterims Kvepalai Candy Kiss – melodija, kurios neįmanoma pamiršti Naujausi mados namų PRADA kvepalai Candy Kiss gimė iš idėjos sukelti nepamirštamą pojūčių bangą pasitelkus vieną kūną apgaubiantį kvapą. Šių parfumerės..
  58.99€
 • Prada Candy L'eau EDT 80ml
  Testeris Candy L’Eau kviečia jus į kelionę po nepakartojamą grožio ir malonumų kupiną Candy pasaulį. Ji drąsi, energinga, paslaptinga ir gundanti. Kvapas Viršutinės natos: itališkų citrusų pikantiškumas. Džiaugsmo ir  gyvybingumo kvapui suteikia sicilietiško mandarino ir organinės citr..
  42.00€
 • Prada Infusion D'iris EDP 100ml
  Prada Infusion Iris EDP Testeris Rytietiškas gėlių ir medienos kvapas moterims. Šiuolaikiškas „Prada Infusion D’Iris“ kvepalų moterims aromatas sutvirtina mados namų PRADA sąsają su klasikinėmis kvepalų gamybos tradicijomis. Šis iš aukščiausios kokybės natūralių sudedamųjų dalių gaun..
  56.00€