Google Translate

Versace

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Versace Bright Crystal 90ml EDT Rinkinys Moterims
  Versace Bright Crystal 90ml EDT Rinkinys Moterims Rinkinį sudaro: 90ml EDT kvepalai; 100ml parfumuotas kūno losjonas; Dailus raktų pakabukas.   „Tai aromatas, slypintis amžiną eleganciją įkūnijančiame buteliuke ir spinduliuojantis gaivia gėlių aura“. Donatella Versace Begalinis jau..
  49.99€
 • Versace Bright Crystal Absolu EDP 90ml
  Bright Crystal Absolu EDP Gėlinis/vaisinis/muskuso kvapas moterims Absoliutus jausmingumas. Absoliutus gaivumas. Absoliutus skaidrumas. Absoliutus gundymas. Versace pristato naują aromatą Bright Crystal Absolu, vieno iš mėgstamiausių kvepalų pasaulyje intensyvesnę versiją, kurioje Bright ..
  37.78€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Versace Bright Crystal EDT 90ml
  (Ne Testeris) Bright Crystal EDT   Gėlių aromatas moterims „Tai aromatas, slypintis amžiną eleganciją įkūnijančiame buteliuke ir spinduliuojantis gaivia gėlių aura“. Donatella Versace Begalinis jausmingumas, krištolo skaidrumas, prabangus spindesys, neįkainojamo grožio brangakmenis..
  45.79€
 • Versace Bright Crystal EDT 90ml
  Bright Crystal EDT Testeris Gėlių aromatas moterims „Tai aromatas, slypintis amžiną eleganciją įkūnijančiame buteliuke ir spinduliuojantis gaivia gėlių aura“. Donatella Versace Begalinis jausmingumas, krištolo skaidrumas, prabangus spindesys, neįkainojamo grožio brangakmenis, alsuojantis ga..
  38.09€
 • Versace Crystal Noir EDP 50ml
  (Ne Testeris) Versace Crystal Noir EDP Be galo moterišką, seksualų ir pasitikėjimo savim teikiantį Versace Crystal Noir kvepalų moterims aromatą sukurti įkvėpė aukštoji mada – tai pagrindinis moters, kuri žino, ko nori ir kaip to pasiekti, aksesuaras.  Versace Crystal Noir kvepalų moter..
  39.99€
 • Versace Crystal Noir EDP 90ml
  Testeris Be galo moterišką, seksualų ir pasitikėjimo savim teikiantį Versace Crystal Noir kvepalų moterims aromatą sukurti įkvėpė aukštoji mada – tai pagrindinis moters, kuri žino, ko nori ir kaip to pasiekti, aksesuaras.  Versace Crystal Noir kvepalų moterims aromato kompozicijos ašis – ge..
  46.99€
 • Versace Crystal Noir EDT 50ml
  (Ne testeris) Versace Crystal Noir EDT Rytietiškas gėlių kvapas moterims. Ji seksuali, nepaprastai pasitikinti savimi, madinga ir elegantiška. Ji žavi stulbinamu moteriškumu. Tai tikroji VERSACE moteris, kvepianti VERSACE aromatu „Crystal Noir“. Tai prabangus, daugialypis kaip deimantas, i..
  34.90€
 • Versace Crystal Noir rinkinys
  Versace Crystal Noir EDP rinkinį sudaro: 90ml EDP kvepalai, 10ml EDP miniatiūra, 100ml kūno losjonas. Ne Testeris Be galo moterišką, seksualų ir pasitikėjimo savim teikiantį Versace Crystal Noir kvepalų moterims aromatą sukurti įkvėpė aukštoji mada – tai pagrindinis moters, kuri žino, ko no..
  61.99€
 • Versace Dylan Blue EDT 100ml
  Dylan Blue EDT Testeris Paparčių aromatas vyrams “Dylan Blue įkūnija šiandieninį VERSACE vyrą. Aromatas, turintis tvirtą charakterį ir individualumą, išreiškia vyro stiprybę ir jo charizmą. Man patinka kaip jame naudojamos tradicinės natos ir aromatai suskamba visiškai moderniai, totaliai švie..
  39.99€
 • Versace Dylan Blue EDT 200ml
  Dylan Blue EDT (Ne Testeris)   Paparčių aromatas vyrams “Dylan Blue įkūnija šiandieninį VERSACE vyrą. Aromatas, turintis tvirtą charakterį ir individualumą, išreiškia vyro stiprybę ir jo charizmą. Man patinka kaip jame naudojamos tradicinės natos ir aromatai suskamba visiškai moderniai,..
  58.99€
 • Versace Dylan Blue Pour Femme EDP 100ml
  TESTERIS ​Dylan Blue Pour Femme EDP Vaisių/ gėlių aromatas moterims   Versace Dylan Blue Pour Femme yra naujausi kompanijos kvepalai Jai. Kvepalų natos transformuojasi į neatsispiriamą alchemiją, jos apglėbia, kaitina, atsiskiria ir vėl susitinka apglėbdamos viena kitą. Gai..
  58.99€
 • Versace Dylan Blue Pour Femme EDP 100ml
  TESTERIS be dėžutės ​Dylan Blue Pour Femme EDP Vaisių/ gėlių aromatas moterims   Versace Dylan Blue Pour Femme yra naujausi kompanijos kvepalai Jai. Kvepalų natos transformuojasi į neatsispiriamą alchemiją, jos apglėbia, kaitina, atsiskiria ir vėl susitinka apglėbdamos viena k..
  53.99€
 • Versace Eros EDT 100ml
  Versace Eros EDT Testeris Medienos/paparčių kvapas vyrams Naujasis Versace aromatas vyrams Eros įkvėptas ir giliai susijęs su graikų mitologija. Šio aromato tikslas - atskleisti ir išlaisvinti nesuvaržytą aistrą ir atskirti troškimus. Pavadinimas aromatui buvo suteiktas pagal graikų meilės die..
  50.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Versace Eros Pour Femme EDP 100ml
  Eros pour Femme EDP Testeris Gėlių/medienos/muskuso aromatas moterims „ Naujasis aromatas moterims Eros Pour Femme - tai absoliuti Versace gundymo galia, kurią perteikia tiek kerintis kvapas ir buteliuko elegancija, tiek ir stulbinanti Mert Alas ir Marcus Piggott sukurta reklama, kurios žvai..
  62.99€
 • Versace Eros Pour Femme EDT 100ml
  Eros pour Femme EDP Testeris Gėlių/medienos/muskuso aromatas moterims „ Naujasis aromatas moterims Eros Pour Femme - tai absoliuti Versace gundymo galia, kurią perteikia tiek kerintis kvapas ir buteliuko elegancija, tiek ir stulbinanti Mert Alas ir Marcus Piggott sukurta reklama, kurios žvai..
  54.99€
 • Versace L'homme EDT 100ml
  Testeris Originalaus aromato Versace l'Homme kvepalus vyrams sukūrė pats Gianni Versace. Jų aromatas – tai svaiginantis priminimas nakties, kuri jau buvo ir kuri dar galėtų būti. Elegantiškas, vyriškas ir pasitikėjimo savimi teikiantis Versace l'Homme kvepalų vyrams aromatas supintas iš medien..
  36.00€
 • Versace Man Eau Fraiche EDT 100ml
  Medienos ir vandens kvapas vyrams. Testeris Gaivaus vandens kvapo „Versace Man Eau Fraiche“ kvepalai sukurti šiuolaikiškam, charizmatiškam ir savimi pasitikinčiam vyrui, kurio stiprybė slypi jo sieloje, jis jaučiasi laisvas ir žino, kaip neskubant mėgautis gyvenimu. Iš pradžių apgaubia vaisi..
  33.13€
 • Versace Man Eau Fraiche EDT 100ml
  (Ne Testeris) Medienos ir vandens kvapas vyrams. Gaivaus vandens kvapo „Versace Man Eau Fraiche“ kvepalai sukurti šiuolaikiškam, charizmatiškam ir savimi pasitikinčiam vyrui, kurio stiprybė slypi jo sieloje, jis jaučiasi laisvas ir žino, kaip neskubant mėgautis gyvenimu. Iš pradžių apgaubia..
  39.99€
 • Versace Man EDT 100ml
  Testeris ..
  33.90€
 • Versace Pour Femme EDP 100ml
  Gėlių kvapas moterims. Jausmingame ir vaiskiame gėlių aromate, skirtame patyrusiai, rafinuotai moteriai, nesibaiminančiai atskleisti savo jausmų, spindi ryto rasos lašai, pasaldinti svaiginančiomis gvajavomis. Pagrindinė kvapo melodija skamba prabangių orchidėjų, lotosų žiedų ir baltųjų vandens l..
  49.99€
 • Versace Pour Homme EDT 100ml
  Testeris Stiprus ir išskirtinis paparčių kvapas vyrams. „Versace Pour Homme“ kvepalai skirti stipriai asmenybei – vyrui, kuris nebijo būti madingas ir pasitiki savimi. Veržlus žvalumo ir energijos teikiantis jų aromatas – tai įdomi šiuolaikiška klasikinių vyriškų paparčių (fougere) grupės kvepal..
  42.34€
 • Versace Pour Homme Oud Noir EDP 100ml
  Testeris   Saulėlydis dykumoje, šiltas gaivaus oro pliūpsnis, gera savijauta ir galvą apsukantis aromatas. Beveik kaip afrodiziakas. Išskirtinis šio aromato kūrėjų meistriškumas suteikė jam gyvybės. Versace Pour Homme Oud Noir skirtas vyrams, kurie mėgsta rytietiškus kvapus ir yra s..
  58.00€
 • Versace Red Jeans Woman EDT 75ml
  Dienai skirtas aromatas Versace Red Jeans - tai gėlių ir vaisių natų puokštė. Aromato širdis - saldu ir skani. Jis skirtas visoms saldžiųjų gėlių aromatų mėgėjoms. - See more at: http://aroma24.lt/versace-jeans-red-edt-75ml#sthash.1NA9u25o.dpuf ..
  19.09€
 • Versace The Dreamer EDT 100ml
  Testeris ​Versace The Dreamer kvepalai buvo sukruti romantiškai sielai. Aromatas atsiveria salsvomis natomis, kurios perauga į aromatingas, ir galiausiai lieka šilti medienos pėdsakai. - Viršutinės natos: levandos, mandarinai, šalavijai. - Vidurinės natos : gvazdikai, tabakas, rožės, snapučiai...
  29.99€
 • Versace Vanitas EDP 100ml
  Gėlių ir medienos kvapas moterims „Vanitas“ – harmoningai derančių rinktinių, gryniausių elementų visuma: žaliųjų citrinų ir frezijų gaivai taurumo teikia Taičio gardenijos, kurių nepakartojamą dvelksmą paryškina tongapupių ir kedrų natos. Skaidraus stiklo buteliukas, juosiamas aukso linijų,..
  34.99€
 • Versace Vanitas EDT 100ml
  Vanitas - moteriškumo išraiška... Versace ir Vanitas - istorija, įrašyta knygose, atspindinti Versace esmę, eskizai, spalvos, įvaizdžiai. Švelnios ir išenktos buteliuko linijos simbolizuoja prabangių motyvų ir ornamentų įspaudus. Tai - Versace stilius. Versace Vanitas - harmoningai derančių ..
  30.19€
 • Versace Versense EDT 100ml
  Versace Versence EDT Testeris Medienos ir gėlių kvapas moterims. Nuostabus, šiuolaikiškas ir retas „Versace Versence“ aromatas perteikia žavų VERSACE moters geidulingumą. „Versace Versense“ kvepalus sukurti įkvėpė gamtos stichijos. Jie skirti savimi pasitikinčiai, gyvybingai ir geismingai mo..
  48.50€
  Remiantis 3 atsiliepimais (-ų).
 • Versace Versus EDT 100ml
  Versace Versus EDT Testeris Versus – lotyniškas žodis, reiškiantis palyginimą arba priešpriešą. Šiuo žodžiu mados namai VERSACE pavadino 1992 m. sukurtus savo kvepalus, bet 2010 m. vėl nusprendė taip pavadinti visiškai kitokį savo aromatą. Gaivaus žaismingai nuteikiančio aromato Versace Versus ..
  33.99€
 • Versace Yellow Diamond EDT 90ml
  Testeris "Šviesią, jausmingą ir energingą aromato nuotaiką puikiai išreiškia geltona spalva, o aromatas pagauna ir iškelia moters žavesį bei jos moteriškumą", – sako Donatella Versace, pristatydama VERSACE aromatą YELLOW DIAMOND. Versace Yellow Diamond - tyras, skaidrus ir gyvybingas gėlių aro..
  35.00€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Versace Yellow Diamond Intense EDP 50ml
  (Ne testeris)   Stipresnė ankstesnių Yellow Diamond kvepalų variacija. Tai gaivus, šviesus, prabangus, paslaptingas ir gundantis aromatas moterims. Pradžioje aromato kompozicija atsiveria gaiviais viduržemio jūros akordais iš bergamotės, karčiavaisių apelsinų žiedų eterinio aliejaus, dei..
  38.99€
 • Versace Yellow Diamonds Intense EDP 90ml
  Yellow Diamond Intense Testeris Gėlių/vaisių/medienos aromatas moterims „Geltonieji deimantai – tai mano aistra, todėl Yellow Diamond Intense kvepalai yra man labai ypatingi. Jų aromatas yra tarsi šviesa, kuria spinduliuoja geltonasis deimantas - ryški, paslaptinga, traukianti ir visada inte..
  43.99€