Google Translate

Versace

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Versace Bright Crystal 90ml EDT Rinkinys Moterims
  Versace Bright Crystal 90ml EDT Rinkinys Moterims Rinkinį sudaro: 90ml EDT kvepalai; 100ml parfumuotas kūno losjonas; Dailus raktų pakabukas.   „Tai aromatas, slypintis amžiną eleganciją įkūnijančiame buteliuke ir spinduliuojantis gaivia gėlių aura“. Donatella Versace Begalinis jau..
  49.99€
 • Versace Bright Crystal Absolu EDP 90ml
  Bright Crystal Absolu EDP Gėlinis/vaisinis/muskuso kvapas moterims Absoliutus jausmingumas. Absoliutus gaivumas. Absoliutus skaidrumas. Absoliutus gundymas. Versace pristato naują aromatą Bright Crystal Absolu, vieno iš mėgstamiausių kvepalų pasaulyje intensyvesnę versiją, kurioje Bright ..
  37.78€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Versace Bright Crystal EDT 90ml
  Bright Crystal EDT Testeris Gėlių aromatas moterims „Tai aromatas, slypintis amžiną eleganciją įkūnijančiame buteliuke ir spinduliuojantis gaivia gėlių aura“. Donatella Versace Begalinis jausmingumas, krištolo skaidrumas, prabangus spindesys, neįkainojamo grožio brangakmenis, alsuojantis ga..
  38.09€
 • Versace Bright Crystal EDT 90ml
  (Ne Testeris) Bright Crystal EDT   Gėlių aromatas moterims „Tai aromatas, slypintis amžiną eleganciją įkūnijančiame buteliuke ir spinduliuojantis gaivia gėlių aura“. Donatella Versace Begalinis jausmingumas, krištolo skaidrumas, prabangus spindesys, neįkainojamo grožio brangakmenis..
  45.79€
 • Versace Crystal Noir EDP 50ml
  (Ne Testeris) Versace Crystal Noir EDP Be galo moterišką, seksualų ir pasitikėjimo savim teikiantį Versace Crystal Noir kvepalų moterims aromatą sukurti įkvėpė aukštoji mada – tai pagrindinis moters, kuri žino, ko nori ir kaip to pasiekti, aksesuaras.  Versace Crystal Noir kvepalų moter..
  39.99€
 • Versace Crystal Noir EDP 90ml
  Testeris Be galo moterišką, seksualų ir pasitikėjimo savim teikiantį Versace Crystal Noir kvepalų moterims aromatą sukurti įkvėpė aukštoji mada – tai pagrindinis moters, kuri žino, ko nori ir kaip to pasiekti, aksesuaras.  Versace Crystal Noir kvepalų moterims aromato kompozicijos ašis – ge..
  46.99€
 • Versace Crystal Noir EDT 50ml
  (Ne testeris) Versace Crystal Noir EDT Rytietiškas gėlių kvapas moterims. Ji seksuali, nepaprastai pasitikinti savimi, madinga ir elegantiška. Ji žavi stulbinamu moteriškumu. Tai tikroji VERSACE moteris, kvepianti VERSACE aromatu „Crystal Noir“. Tai prabangus, daugialypis kaip deimantas, i..
  34.90€
 • Versace Crystal Noir rinkinys
  Versace Crystal Noir EDP rinkinį sudaro: 90ml EDP kvepalai, 10ml EDP miniatiūra, 100ml kūno losjonas. Ne Testeris Be galo moterišką, seksualų ir pasitikėjimo savim teikiantį Versace Crystal Noir kvepalų moterims aromatą sukurti įkvėpė aukštoji mada – tai pagrindinis moters, kuri žino, ko no..
  61.99€
 • Versace Dylan Blue EDT 100ml
  Dylan Blue EDT Testeris Paparčių aromatas vyrams “Dylan Blue įkūnija šiandieninį VERSACE vyrą. Aromatas, turintis tvirtą charakterį ir individualumą, išreiškia vyro stiprybę ir jo charizmą. Man patinka kaip jame naudojamos tradicinės natos ir aromatai suskamba visiškai moderniai, totaliai švie..
  27.99€ 39.99€
 • Versace Dylan Blue EDT 200ml
  Dylan Blue EDT (Ne Testeris)   Paparčių aromatas vyrams “Dylan Blue įkūnija šiandieninį VERSACE vyrą. Aromatas, turintis tvirtą charakterį ir individualumą, išreiškia vyro stiprybę ir jo charizmą. Man patinka kaip jame naudojamos tradicinės natos ir aromatai suskamba visiškai moderniai,..
  58.99€
 • Versace Dylan Blue Pour Femme EDP 100ml
  TESTERIS ​Dylan Blue Pour Femme EDP Vaisių/ gėlių aromatas moterims   Versace Dylan Blue Pour Femme yra naujausi kompanijos kvepalai Jai. Kvepalų natos transformuojasi į neatsispiriamą alchemiją, jos apglėbia, kaitina, atsiskiria ir vėl susitinka apglėbdamos viena kitą. Gai..
  40.89€ 58.99€
 • Versace Dylan Blue Pour Femme EDP 100ml
  TESTERIS be dėžutės ​Dylan Blue Pour Femme EDP Vaisių/ gėlių aromatas moterims   Versace Dylan Blue Pour Femme yra naujausi kompanijos kvepalai Jai. Kvepalų natos transformuojasi į neatsispiriamą alchemiją, jos apglėbia, kaitina, atsiskiria ir vėl susitinka apglėbdamos viena k..
  53.99€
 • Versace Dylan Blue Pour Femme EDP 12ml ATOMAIZERIS
  LIKĘ PASKUTINIAI 12ML BUS SIUNČIAMI SU BUTELIUKU. Pageidaujama kvepalu atomaizerio spalva prašome parašyti užsakymo komentaruose. (spalvas žiureti antroje nuotraukoje) Jei pageidaujamos spalvos nebeturesime, parinksime panašios spalvos atomaizeri. Atomaizeris yra papildomas, todel išnaudojus ga..
  8.09€
 • Versace Dylan Blue Pour Femme EDP 50ml
  Dylan Blue Pour Femme EDP Vaisių/ gėlių aromatas moterims   Versace Dylan Blue Pour Femme yra naujausi kompanijos kvepalai Jai. Kvepalų natos transformuojasi į neatsispiriamą alchemiją, jos apglėbia, kaitina, atsiskiria ir vėl susitinka apglėbdamos viena kitą. Gaivinantis ju..
  49.99€
 • Versace Eros EDT 100ml
  Versace Eros EDT Testeris Medienos/paparčių kvapas vyrams Naujasis Versace aromatas vyrams Eros įkvėptas ir giliai susijęs su graikų mitologija. Šio aromato tikslas - atskleisti ir išlaisvinti nesuvaržytą aistrą ir atskirti troškimus. Pavadinimas aromatui buvo suteiktas pagal graikų meilės die..
  50.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Versace Eros Flame EDP 100ml
  Eros Flame EDP Citrusų/medienos/rytietiškas kvapas vyrams   Naujausias VESACE Eros linijos aromatas išsiskiria iš kitų linijos kvapų savo citrusiniu, prieskoniniu, medienos ir gintaro akordų turinčiu kvapu, kuris kontrastingai galėtų būti apibūdintas kaip „šaltas ir karš..
  55.99€
 • Versace Eros Pour Femme EDP 100ml
  Eros pour Femme EDP Testeris Gėlių/medienos/muskuso aromatas moterims „ Naujasis aromatas moterims Eros Pour Femme - tai absoliuti Versace gundymo galia, kurią perteikia tiek kerintis kvapas ir buteliuko elegancija, tiek ir stulbinanti Mert Alas ir Marcus Piggott sukurta reklama, kurios žvai..
  62.99€
 • Versace Eros Pour Femme EDT 100ml
  Eros pour Femme EDT Testeris Gėlių/medienos/muskuso aromatas moterims „ Naujasis aromatas moterims Eros Pour Femme - tai absoliuti Versace gundymo galia, kurią perteikia tiek kerintis kvapas ir buteliuko elegancija, tiek ir stulbinanti Mert Alas ir Marcus Piggott sukurta reklama, kurios..
  32.50€ 54.99€
 • Versace L'homme EDT 100ml
  Testeris Originalaus aromato Versace l'Homme kvepalus vyrams sukūrė pats Gianni Versace. Jų aromatas – tai svaiginantis priminimas nakties, kuri jau buvo ir kuri dar galėtų būti. Elegantiškas, vyriškas ir pasitikėjimo savimi teikiantis Versace l'Homme kvepalų vyrams aromatas supintas iš medien..
  36.00€