Google Translate

Yves Saint Laurent

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90ml
  Testeris Black Opium EDP Gurmaniškas gėlių ir kavos aromatas moterims Moderni, nauja ir jaudinanti priklausomybės interpretacija. Black Opium aromatas – tai gurkšnis adrenalino ir nuolat greitėjančiam gyvenimui būtina energija. Asmenybė Užsispyrusi ir išskirtinė Black Opium moteris įkūn..
  69.99€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Yves Saint Laurent Black Opium EDT 90ml
  Testeris Black Opium EDT Rytietiškas aromatas moterims YSL Beaute pristato Black Opium tualetinį vandenį. Jis skiriasi nuo Black Opium Eau De Parfum savo ryškiu geidulingu aromato pėdsaku ir sukuria savo nuosavą geismingumo priklausomybę. Black Opium Eau De Toilette pirmiausia atskleidžia ju..
  69.79€
 • Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock EDP 100ml
  Black Opium Floral Shock EDP TESTERIS Gėlių/kavos aromatas moterims Pažadink savo jausmus! Gaivus, suteikiantis gyvybingumo ir energijos – toks yra naujasis Black Opium Floral Shock aromatas moterims. Kvapniųjų gėlių akordai, šalti kaip ryto rasa ir išbudinantys kaip pirmas gurkšn..
  75.00€
 • Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock EDP 90ml
  (Ne Testeris)   Black Opium Floral Shock EDP Gėlių/kavos aromatas moterims Pažadink savo jausmus! Gaivus, suteikiantis gyvybingumo ir energijos – toks yra naujasis Black Opium Floral Shock aromatas moterims. Kvapniųjų gėlių akordai, šalti kaip ryto rasa ir išbudinantys kaip pirma..
  82.99€
 • Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche EDP 50ml
  (Ne Testeris)   Black Opium Nuit Blanche EDP Vanilės/kavos/priekonių aromatas moterims Black Opium Nuit Blanche, įelektrinančios ir unikalios nakties pažadas. Naujieji YVES SAINT LAURENT kvepalai – tai tarsi kvietimas į paslaptingą ir netikėtą naktį. Tarp jausmingumo ir geiduling..
  59.99€
 • Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche EDP 90ml
  Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blache EDP Testeris. Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche - dar vieni kvepalai moterims iš Black Opium kolekcijos, pavadinti Black Opium Nuit Blanche. Nuit Blanche yra kasmetinis menų festivalis Paryžiuje, kuris trunka visą naktį. Black Opium Nuit Blanch..
  76.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Yves Saint Laurent Black Opium Pure Illusion EDP 90ml
  TESTERIS   Black Opium Pure Illusion EDP Rytietiškas aromatas moterims NAUJAS LIMITUOTO LEIDIMO BLACK OPIUM AROMATAS INTENSYVUS. ENERGIZUOJANTIS. SVAIGINANTIS. Moderni klasika dabar pristatoma išskirtiniame specialaus leidimo flakone. Pristatome Black Opium Pure Illusion. U..
  65.99€
 • Yves Saint Laurent Black Opium Wild Edition EDP 50ml
  YSL Black Opium Wild EDP Testeris Gurmaniškas gėlių ir kavos aromatas moterims Moderni, nauja ir jaudinanti priklausomybės interpretacija.Black Opium aromatas – tai gurkšnis adrenalino ir nuolat greitėjančiam gyvenimui būtina energija. Asmenybė Užsispyrusi ir išskirtinė Black Opium moter..
  65.99€
 • Yves Saint Laurent Elle EDP 50ml
  Yves Saint Laurent Elle - gražūs, aistringi kvepalai jaunoms ir šiuolaikiškoms merginoms. Švelnūs ir garsūs kvepalai Elle, sukurti dviejų žymių parfumerių Olivier Cresp ir Jacques Cavallier, atneša džiaugsmą su šviesiomis citrinų, ličių ir bijūnų žiedlapių natomis. Širdyje Sambac jazminai, rožės ..
  49.99€
 • Yves Saint Laurent Elle EDP 90ml
  Yves Saint Laurent Elle - gražūs, aistringi kvepalai jaunoms ir šiuolaikiškoms merginoms. Švelnūs ir garsūs kvepalai Elle, sukurti dviejų žymių parfumerių Olivier Cresp ir Jacques Cavallier, atneša džiaugsmą su šviesiomis citrinų, ličių ir bijūnų žiedlapių natomis. Širdyje Sambac jazminai, rožės ..
  79.99€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Yves Saint Laurent In Love Again EDT 80ml
  Yves Saint Laurent In Love Again EDT 80ml Testeris Keliantis nuotaiką, žavingas, švelnus. Tarsi pavasario oras, pripildytas vaisių ir gėlių gaivos.  - Viršutinės natos: mandarinai, juodieji serbentai; - Vidurinės natos: vynuogės, rožės, bijūnai; - Pagrindinės natos: muskusas, gervuogės...
  59.99€
 • Yves Saint Laurent Jazz EDT 80ml
  TESTERIS Vyriška jėga ir ištvėrmė – šio aromato žinutė pasauliui. Išskirtinis vyriškumas, drąsa ir valia – ryškūs jau nuo pat pirmo papurškimo. Šviežias ir gyvas vyriškumas perduodamas per ryškias kalendros natas. Pelargonijos suteikia aromatui galantiškumo, o kiparisai –  žaismingumo i..
  58.99€
 • Yves Saint Laurent Kouros Body EDT 100ml
  TESTERIS Nuoširdus ir atviras vyriškumas. Yves Saint Laurent Body Kouros kvepalai - šiuolaikinė Kouros interpretacija, metanti iššūkį Kouros pasauliui. Body Kouros vyras rūpinasi savo kūnu, mėgsta provokuoti ir sumaniai naudojasi savo seksualumu, jasmingumu ir itin vyriška išvaizda. Eukalipto..
  59.99€
 • Yves Saint Laurent Kouros EDT 100ml
  Testeris Yves Saint Laurent Kouros Paparčių kvapas vyrams. „Yves Saint Laurent Kouros“ aromatas, kurį sukurti įkvėpė senovės graikų dievai, aukština stiprybę ir triumfuojantį vyriškumą, pavergia ir aukština vyro kūno kultą. Stulbinantis, pikantiškas „Yves Saint Laurent Kouros“ aromatas – ..
  49.00€
 • Yves Saint Laurent Kouros Silver EDT 100ml
  Yves Saint Laurent Kouros Silver Testeris Šiuolaikiška klasikos interpretacija. Gaivus ir vėsus aromatas vyrams. Pradžioje kompozicija atsiveria gaiviais vaisių akordais, kurie išsivysto į aromatingas šalavijų natas, o kompoziciją užbaigia jausmingas medinienos ir ambros pagrindas. - Viršut..
  49.00€
 • Yves Saint Laurent L'homme EDT 100ml
  Testeris. Dėžutė šiek tiek palamdyta. Gali būti kelis kartus papurkštas (Skirtumas nesimato). ..
  51.99€
 • Yves Saint Laurent L'homme EDT 100ml
  L'Homme EDT (Ne Testeris) Medienos, gėlių ir muskuso kvapas vyrams „Yves Saint Laurent L'Homme“ aromatas skirtas savitą, geismą žadinantį stilių turinčiam vyrui – charizmatiškam XXI amžiaus miestiečiui. Jų aromatas tobulai perteikia šiurkštumo ir manieringumo, demonstruojamo vyriškumo ir ele..
  59.99€
 • Yves Saint Laurent L'homme EDT 60ml
  (Ne Testeris) L'Homme EDT Medienos, gėlių ir muskuso kvapas vyrams „Yves Saint Laurent L'Homme“ aromatas skirtas savitą, geismą žadinantį stilių turinčiam vyrui – charizmatiškam XXI amžiaus miestiečiui. Jų aromatas tobulai perteikia šiurkštumo ir manieringumo, demonstruojamo vyriškumo ir ..
  45.39€
 • Yves Saint Laurent L'homme L'intense EDP 100ml
  L’Homme L'Intense Testeris Prieskonių/medienos kvapas vyrams L’Homme Yves Saint Laurent šeimą papildo intensyvesnė  L’Homme YSL interpretacija. L’Homme Intense aromatas yra sodresnis, praturtintas zomšinės odos natomis. Taipogi suspindi naujas apelsinų žiedų aspektas, kuris suteikia ..
  58.99€
 • Yves Saint Laurent L'homme La Nuit EDT 60ml
  (Ne Testeris) Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme kvepalų vyrams aromatas seka istoriją apie pagundą, įtampą ir geismą. Niūraus grožio vyras, kurio pavergiantis žavesys ir vilionė užvaldo visus aplinkui... Naktis, kupina pažadų... Vaiskus, gaivus ir vyriškas kardamonų kvapas susilieja su raf..
  47.70€
 • Yves Saint Laurent L'homme Libre Cologne Tonic EDT 100ml
  Naujasis limituoto leidimo garsaus parfumerio Olivier Polge sukurtas aromatas vyrams deklaruoja absoliučią laisvę. Aromatinės medienos aromato L‘Homme Libre naujoji interpretacija yra gaivesnė, lengvesnė, dvelkianti citrusų natomis. Viršutinės natos apgaubia tarsi vandenyno gaiva, ..
  47.99€
 • Yves Saint Laurent L'Homme Libre EDT 100ml
  Medienos ir prieskonių kvapas vyrams. 2011 metais išleisto „L’Homme Libre“ (pranc. „laisvė“) aromato veidas baleto šokėjas Benjamin Millepied apie šį kvapą sako: „Galite juo kvepėti kiekvieną minutę, visą dieną. Man jis patinka, nes yra šviežias ir jaunatviškas, tačiau tuo pačiu labai vyriškas...
  49.99€
 • Yves Saint Laurent L'Homme Parfum Intense 100ml
  L’Homme Intense Prieskonių/medienos kvapas vyrams L’Homme Yves Saint Laurent šeimą papildo intensyvesnė  L’Homme YSL interpretacija. L’Homme Intense aromatas yra sodresnis, praturtintas zomšinės odos natomis. Taipogi suspindi naujas apelsinų žiedų aspektas, kuris suteikia netikėtos c..
  58.00€
 • Yves Saint Laurent L'homme Rinkinys
  Yves Saint Laurent L'homme Rinkinį sudaro: 60ml EDT kvepalai, 50ml Viso kūno dušo žele, 50ml Balzamas po skutimosi. „Yves Saint Laurent L'Homme“ aromatas skirtas savitą, geismą žadinantį stilių turinčiam vyrui – charizmatiškam XXI amžiaus miestiečiui. Jų aromatas tobulai perteikia šiurkštumo..
  55.00€
 • Yves Saint Laurent L'homme Sport EDT 100ml
  Testeris be dėžutės. L’Homme Sport EDT Gaivus medienos aromatas vyrams YVES SAINT LAURENT pristato naują vyrišką aromatą – L’Homme SPORT. Drąsus, sportiškas tarsi kupinas adrenalino, tačiau kartu elegantiškas aromatas – šiuolaikiška gaivių ir medienos natų kombinacija. Skirtas vyriškam, ja..
  52.00€
 • Yves Saint Laurent L'homme Ultime EDP 100ml
  (Ne Testeris)   L'Homme Ultime EDP Aromatinis/prieskonių kvapas vyrams YVES SAINT LAURENT L'Homme Ultime kvepalų linija – drąsi klasikinio L’ Homme aromato interpretacija. Sukurta moderniam vyrui, tikram vyriškos drąsos ir elegancijos atstovui. Kvapas perteikia nenuspėjamą laisvės ..
  61.99€
 • Yves Saint Laurent Manifesto EDP 90ml
  Testeris Moteris, kuri tiki intuicija, drąsa ir aistra. Spontaniška ir nuoširdi, teikianti pirmenybę taisyklių išimtims. Tai Yves Saint Laurent Manifesto moteris. Yves Saint Laurent Manifesto aromatas pilnas aistros ir emocijų. Atsiveria jis gaivia žalia banga, nuspalvinta juodaisiais serbenta..
  65.79€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Yves Saint Laurent Manifesto L'eclat EDT 90ml
  Manifesto L'Eclat EDT Testeris Gėlių/medienos aromatas moterims Naujoji odė moteriškumui Kiekvienoje moteryje slypi daugybė skirtingų atspalvių, tad klasikinė Manifesto aromato kompozicija praturtinama neįtikėtinu paradoksu -  jausmingomis žaliomis, gaiviomis natomis. Aristokratiš..
  57.77€
 • Yves Saint Laurent Manifesto L'elixir EDP Intense 50ml
  Baltų gėlių - medienos aromatas moterims. Manifesto moteris – garbinama dėl savo sėkmės, geidžiama dėl savo išskirtinumo. MANIFESTO L’ELIXIR  - jos maksimali drąsa. Naujoji Manifesto versija – dar gilesnis ir dar paslaptingesnis aromatas. Akinamas jausmingumas, absoliutus intensyvumas ir s..
  53.99€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Yves Saint Laurent Manifesto Le Parfum Essence De Parfum 50ml
  Yves Saint Laurent Manifesto Le Parfum – Yves Saint Laurent kvepalų kolekciją Manifesto prasidėjo 2012 metais su rytietiškais gėlių kvepalais Manifesto, vėliau sekė Manifesto L'Elixir (2013) ir Manifesto L'Eclat (2014). Žinoma, atėjo laikas Perfume versijai, su didesne koncentracija ir gilesniais, š..
  55.00€
 • Yves Saint Laurent Mon Paris Couture EDP 90ml
  TESTERIS   Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Mon Paris Couture – nauja vieno populiariausio Yves Saint Laurent aromato Mon Paris citrusinė versija. Iš pradžių citrusiniame ir vaisių aromate susijungia aviečių ir braškių natos su mandarinų ir gre..
  65.00€
 • Yves Saint Laurent Mon Paris EDP 90ml
    Yves Saint Laurent Mon Paris - YSL pristato naują Paryžiaus įkvėptą liniją, pavadintą  Mon Paris. Mon Paris akinantys kvepalai, kurie atstovauja modernią, uodžiamą meilės, laisvos nuo visų kliūčių, atsidavusios ir intensyvios, interpretaciją. Kompozicija atsiveria sultingomis ir sa..
  74.99€
 • Yves Saint Laurent Mon Paris EDP 90ml
  Testeris Yves Saint Laurent Mon Paris - YSL pristato naują Paryžiaus įkvėptą liniją, pavadintą  Mon Paris. Mon Paris akinantys kvepalai, kurie atstovauja modernią, uodžiamą meilės, laisvos nuo visų kliūčių, atsidavusios ir intensyvios, interpretaciją. Kompozicija atsiveria sultingomis ir ..
  67.99€