Google Translate

Yves Saint Laurent

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90ml
  Testeris Black Opium EDP Gurmaniškas gėlių ir kavos aromatas moterims Moderni, nauja ir jaudinanti priklausomybės interpretacija. Black Opium aromatas – tai gurkšnis adrenalino ir nuolat greitėjančiam gyvenimui būtina energija. Asmenybė Užsispyrusi ir išskirtinė Black Opium moteris įkūn..
  69.99€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Yves Saint Laurent Black Opium EDT 90ml
  Testeris Black Opium EDT Rytietiškas aromatas moterims YSL Beaute pristato Black Opium tualetinį vandenį. Jis skiriasi nuo Black Opium Eau De Parfum savo ryškiu geidulingu aromato pėdsaku ir sukuria savo nuosavą geismingumo priklausomybę. Black Opium Eau De Toilette pirmiausia atskleidžia ju..
  69.79€
 • Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock EDP 100ml
  Black Opium Floral Shock EDP TESTERIS Gėlių/kavos aromatas moterims Pažadink savo jausmus! Gaivus, suteikiantis gyvybingumo ir energijos – toks yra naujasis Black Opium Floral Shock aromatas moterims. Kvapniųjų gėlių akordai, šalti kaip ryto rasa ir išbudinantys kaip pirmas gurkšn..
  75.00€
 • Yves Saint Laurent Black Opium Floral Shock EDP 90ml
  (Ne Testeris)   Black Opium Floral Shock EDP Gėlių/kavos aromatas moterims Pažadink savo jausmus! Gaivus, suteikiantis gyvybingumo ir energijos – toks yra naujasis Black Opium Floral Shock aromatas moterims. Kvapniųjų gėlių akordai, šalti kaip ryto rasa ir išbudinantys kaip pirma..
  82.99€
 • Yves Saint Laurent Black Opium Intense EDP 90ml
  TESTERIS Black Opium Eau de Parfum Intense Kavos/ prieskonių aromatas moterims   Atrask naują savo vakaro palydovą!​ Įgauk drąsos su Black Opium Eau de Parfum Intense Užvaldyk naktį su Black Opium Eau de Parfum Intense ​   INTENSE Women Pajausk naktie..
  89.99€
 • Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche EDP 50ml
  (Ne Testeris)   Black Opium Nuit Blanche EDP Vanilės/kavos/priekonių aromatas moterims Black Opium Nuit Blanche, įelektrinančios ir unikalios nakties pažadas. Naujieji YVES SAINT LAURENT kvepalai – tai tarsi kvietimas į paslaptingą ir netikėtą naktį. Tarp jausmingumo ir geiduling..
  59.99€
 • Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche EDP 90ml
  Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blache EDP Testeris. Yves Saint Laurent Black Opium Nuit Blanche - dar vieni kvepalai moterims iš Black Opium kolekcijos, pavadinti Black Opium Nuit Blanche. Nuit Blanche yra kasmetinis menų festivalis Paryžiuje, kuris trunka visą naktį. Black Opium Nuit Blanch..
  76.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Yves Saint Laurent Black Opium Pure Illusion EDP 90ml
  TESTERIS   Black Opium Pure Illusion EDP Rytietiškas aromatas moterims NAUJAS LIMITUOTO LEIDIMO BLACK OPIUM AROMATAS INTENSYVUS. ENERGIZUOJANTIS. SVAIGINANTIS. Moderni klasika dabar pristatoma išskirtiniame specialaus leidimo flakone. Pristatome Black Opium Pure Illusion. U..
  65.99€
 • Yves Saint Laurent Black Opium Wild Edition EDP 50ml
  YSL Black Opium Wild EDP Testeris Gurmaniškas gėlių ir kavos aromatas moterims Moderni, nauja ir jaudinanti priklausomybės interpretacija.Black Opium aromatas – tai gurkšnis adrenalino ir nuolat greitėjančiam gyvenimui būtina energija. Asmenybė Užsispyrusi ir išskirtinė Black Opium moter..
  65.99€
 • Yves Saint Laurent Elle EDP 50ml
  Yves Saint Laurent Elle - gražūs, aistringi kvepalai jaunoms ir šiuolaikiškoms merginoms. Švelnūs ir garsūs kvepalai Elle, sukurti dviejų žymių parfumerių Olivier Cresp ir Jacques Cavallier, atneša džiaugsmą su šviesiomis citrinų, ličių ir bijūnų žiedlapių natomis. Širdyje Sambac jazminai, rožės ..
  49.99€
 • Yves Saint Laurent Elle EDP 90ml
  Yves Saint Laurent Elle - gražūs, aistringi kvepalai jaunoms ir šiuolaikiškoms merginoms. Švelnūs ir garsūs kvepalai Elle, sukurti dviejų žymių parfumerių Olivier Cresp ir Jacques Cavallier, atneša džiaugsmą su šviesiomis citrinų, ličių ir bijūnų žiedlapių natomis. Širdyje Sambac jazminai, rožės ..
  85.00€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Yves Saint Laurent In Love Again EDT 80ml
  Yves Saint Laurent In Love Again EDT 80ml Testeris Keliantis nuotaiką, žavingas, švelnus. Tarsi pavasario oras, pripildytas vaisių ir gėlių gaivos.  - Viršutinės natos: mandarinai, juodieji serbentai; - Vidurinės natos: vynuogės, rožės, bijūnai; - Pagrindinės natos: muskusas, gervuogės...
  59.99€
 • Yves Saint Laurent Jazz EDT 80ml
  TESTERIS Vyriška jėga ir ištvėrmė – šio aromato žinutė pasauliui. Išskirtinis vyriškumas, drąsa ir valia – ryškūs jau nuo pat pirmo papurškimo. Šviežias ir gyvas vyriškumas perduodamas per ryškias kalendros natas. Pelargonijos suteikia aromatui galantiškumo, o kiparisai –  žaismingumo i..
  58.99€
 • Yves Saint Laurent Kouros Body EDT 100ml
  TESTERIS Nuoširdus ir atviras vyriškumas. Yves Saint Laurent Body Kouros kvepalai - šiuolaikinė Kouros interpretacija, metanti iššūkį Kouros pasauliui. Body Kouros vyras rūpinasi savo kūnu, mėgsta provokuoti ir sumaniai naudojasi savo seksualumu, jasmingumu ir itin vyriška išvaizda. Eukalipto..
  59.99€
 • Yves Saint Laurent Kouros EDT 100ml
  Testeris Yves Saint Laurent Kouros Paparčių kvapas vyrams. „Yves Saint Laurent Kouros“ aromatas, kurį sukurti įkvėpė senovės graikų dievai, aukština stiprybę ir triumfuojantį vyriškumą, pavergia ir aukština vyro kūno kultą. Stulbinantis, pikantiškas „Yves Saint Laurent Kouros“ aromatas – ..
  49.00€
 • Yves Saint Laurent Kouros Silver EDT 100ml
  Yves Saint Laurent Kouros Silver Testeris Šiuolaikiška klasikos interpretacija. Gaivus ir vėsus aromatas vyrams. Pradžioje kompozicija atsiveria gaiviais vaisių akordais, kurie išsivysto į aromatingas šalavijų natas, o kompoziciją užbaigia jausmingas medinienos ir ambros pagrindas. - Viršut..
  49.00€
 • Yves Saint Laurent L'homme Cologne Bleue EDT 100ml
  TESTERIS ​L'Homme Cologne Bleue EDT Citrusų/ prieskonių aromatas vyrams   Parfumerės Juliette Karagueuzoglou sukurtas L’Homme Cologne Bleue yra jaudinantis L’Homme šeimos papildymas. Jis sklendžia per gyvenimą lyg miražas. Vieną minutę čia, kitą - jau dingo. D..
  49.99€