Carolina Herrera

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Carolina Hererra CH Men EDT 100ml
  Rytietiškas kvapas vyrams. „Carolina Herrera CH“ aromato vyras – elegantiškas ir rafinuotas, mėgstantis klajoti didžiausių miestų siauromis gatvelėmis, ieškoti senų knygynų ir mažų kavinių. Buteliukas pagamintas iš stiklo ir rudos odos su įspaustais kūrėjo inicialais. Dizainą įkvėpė legendin..
  49.00€
 • Carolina Herrera 212 Men Nyc EDT 100ml
  Testeris Aromatas skirtas gyvenimu besimėgaujančiamiu vyrui. Jis jaunas, bet mėgsta klasiką. „Carolina Herrera 212 Men“ vyrui didžiausias gyvenimo žavesys – tai pasivaikščiojimas saulėtą dieną su gražia moterimi bei taurė gero seno vyno. Jaunatviškame, naujovių kupiname Niujorke gyvenimas leki..
  45.00€
 • Carolina Herrera 212 NYC EDT 100ml
  Gaivus gėlių kvapas moterims, EDT. Testeris Šis optimistiškai nuteikiantis aromatas simbolizuoja didmiestyje gyvenančios jaunos moters smalsumą ir energiją. Jis puikiai tinka inteligentiškai, protingai ir nepriklausomai asmenybei. Gyvenimas jaunatviškame ir novatoriškame Niujorke skrieja sva..
  55.00€
 • Carolina Herrera 212 Sexy EDP 100ml
  Testeris Be dėžutės Išskirtinai moteriškas ir gundantis Carolina Herrera 212 Sexy kvepalų moterims aromatas sukurtas moterims, kurios gali jaustis ir jaučiasi seksualios bet kuriuo dienos metu. Carolina Herrera 212 Sexy kvepalų moterims aromatas – rytietiškas, įdomus ir gaivus. Iš pradžių pas..
  55.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Carolina Herrera 212 sexy men EDT 100ml
  Carolina Herrera 212 sexy men - Kvapas vyrams. ..
  43.99€
 • Carolina Herrera 212 Vip Black EDP 100ml
  212 VIP BLACK EDP Testeris Vanilės/prieskonių aromatas vyrams   Kvepalų 212 VIP pasaulį papildė nauji geismą žadinantys vyriški kvepalai 212 VIP BLACK, kuriuos sukurti įkvėpė maištinga mados namų CAROLINA HERRERA dvasia ir išskirtiniai privatūs vakarėliai, kuriuose kiekvienas trokšta d..
  78.99€
 • Carolina Herrera 212 VIP EDP 80ml
  Carolina Herrera 212 VIP EDP Testeris Carolina Herrera 212 VIP kvepalus moterims sukurti įkvėpė judrus Niujorko – miesto, kuris niekada nemiega – gyvenimas. Šventiškas gundantis jų aromatas perteikia miesto stilių ir gyvenimo būdą, jis skirtas jaunoms, šiuolaikiškoms ir kūrybingoms moterims, visa..
  55.99€
 • Carolina Herrera 212 VIP Men EDT 100ml
  Testeris Gaivus mėtų kvapas vyrams. „Carolina Herrera 212 VIP MEN“ – naujas vyriškas aromatas, kuris puikiai papildo „Carolina Herrera 212 VIP“ moterišką kvapą. Jis atstovauja niujorkiečio VIP vyro stiliui ir požiūriui. „Carolina Herrera 212 VIP“ vyras“ charizmatiškas, linksmas, elegantiška..
  50.00€
 • Carolina Herrera 212 VIP Rose EDP 80ml
  Carolina Herrera 212 VIP Rose EDP Testeris Gėlių ir medienos kvapas moterims Carolina Herrera pristato 2014 metų naujieną – moteriškus kvepalus 212 VIP Rose. Aromatas įkūnija žavesį, eleganciją ir nuotaikingą bei šaunią madingųjų New York‘o vakarėlių atmosferą. Kompozicija gaivi, geidulinga ir i..
  52.99€
 • Carolina Herrera CH EDT 100ml
  Gaivus rytietiškas kvapas moterims. Skirtas moteriai, gebančiai sužavėti bet kokioje aplinkoje. Elegantiški ir rafinuoti „Carolina Herrera CH“ kvepalai moterims – tarsi nematomas aksesuaras, baigiamasis akcentas, tobulas ištaigos ir gaivos derinys. „Carolina Herrera CH“ kvapas kiekvieną akim..
  52.00€
 • Carolina Herrera CH MEN EDT 100ml
  Testeris Rytietiškas kvapas vyrams. „Carolina Herrera CH“ aromato vyras – elegantiškas ir rafinuotas, mėgstantis klajoti didžiausių miestų siauromis gatvelėmis, ieškoti senų knygynų ir mažų kavinių. Buteliukas pagamintas iš stiklo ir rudos odos su įspaustais kūrėjo inicialais. Dizainą įkvėp..
  56.99€
 • Carolina Herrera Good Girl EDP 30ml
  (NE TESTERIS) Good Girl EDP Gėlių/rytietiškas aromatas moterims Mados namai CAROLINA HERRERA sukūrė kvepalus,kurių aromatas perteikia ypatingą šiuolaikiškos moters moteriškumą ir geismą žadinanti dvilypumą. Kvepalai Good Girl – drąsiausias ir labiausiai provokuojantis mados namų ..
  46.99€
 • Carolina Herrera Good Girl EDP 50ml
  (NE TESTERIS) Good Girl EDP Gėlių/rytietiškas aromatas moterims Mados namai CAROLINA HERRERA sukūrė kvepalus,kurių aromatas perteikia ypatingą šiuolaikiškos moters moteriškumą ir geismą žadinanti dvilypumą. Kvepalai Good Girl – drąsiausias ir labiausiai provokuojantis mados namų ..
  65.99€
 • Carolina Herrera Good Girl EDP 80ml
  Good Girl EDP Testeris Gėlių/rytietiškas aromatas moterims Mados namai CAROLINA HERRERA sukūrė kvepalus,kurių aromatas perteikia ypatingą šiuolaikiškos moters moteriškumą ir geismą žadinanti dvilypumą. Kvepalai Good Girl – drąsiausias ir labiausiai provokuojantis mados namų CAROLI..
  85.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Carolina Herrera Good Girl EDP 80ml
  Good Girl EDP (Ne testeris) Gėlių/rytietiškas aromatas moterims Mados namai CAROLINA HERRERA sukūrė kvepalus,kurių aromatas perteikia ypatingą šiuolaikiškos moters moteriškumą ir geismą žadinanti dvilypumą. Kvepalai Good Girl – drąsiausias ir labiausiai provokuojantis mados namų C..
  92.99€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Carolina Herrera Good Girl Legere EDP 50ml
  NE TESTERIS   Kodėl reikia apsimesti kuo nesi, jei gali būti kuo tik nori. Nestabdyk savęs, būk drąsi, stipri ir moderni moteris. Good Girl Legere – lengvesnė, šviežiasnė, drąsiai atsinaujinusi, Good Girl, kvepalų versija. Tai lyg įgaliojimas pasirinkti savo gerąją pusę. Šviesus ir rafinuot..
  69.99€
 • Carolina Herrera Good Girl Legere EDP 80ml
  Testeris Kodėl reikia apsimesti kuo nesi, jei gali būti kuo tik nori. Nestabdyk savęs, būk drąsi, stipri ir moderni moteris. Good Girl Legere – lengvesnė, šviežesnė, drąsiai atsinaujinusi, Good Girl, kvepalų versija. Tai lyg įgaliojimas pasirinkti savo gerąją pusę. Šviesus ir rafinuotas aromatas...
  80.00€