Christian Dior Addict EDT 100ml

Christian Dior Addict EDT 100ml

Gamintojas: Christian Dior
Modelis: Testeris
Išparduota
Kaina: 65.00€
Aprašymas

Addict Eau de Toilette Testeris

Gėlių/vaisių/medienos aromatas moterims

Įkvėptas švelnaus ir jausmingo Eau de Parfum aromato, Dior Addict Eau de Toilette kvapas yra subtilus ir akimirksniu pakerintis, pikantiškas ir intriguojantis. Jis spinduliuoja elegancija, pabrėžia jausmingus akordus ir tuo pačiu išlieka nuostabiai gaivus.

Sudėtis

Viršutinėse natose džiaugsmingas sicilietiško mandarino aromatas nepastebimai įtraukia ir apžavi savo turtingomis citrusinėmis, vaisinėmis natomis.

Kvapo širdyje svaiginanti baltų gėlių puokštė iš arabinio jazminaičio ir Tuniso apelsinmedžio žiedų darniai dera su pamatinėmis medžio natomis, kuriose subtilus ir nepaprastai jausmingas santalo esencijos aromatas praturtintas šlakeliu vanilės.

Santalas pagal Dior

Santalas yra viena iš labiausiai legendomis apipintų natų, naudojamų parfumerijoje. Ją Dior kvepalų kūrėjas François Demachy pasirinko norėdamas suteikti naujajam Dior Addict Eau de Toilette prabangų ir išskirtinį medžio aromatą.

Iš skirtingų santalo rūšių, Dior pasirinko tauriausią - baltąjį santalą iš Indijos, kuris yra seniausia ir labiausiai pasaulyje vertinama santalo rūšis. Šį medį yra ypač sunku auginti. 25 metų sulaukęs medis yra nupjaunamas ir susmulkinamas į drožles, kurios vėliau yra distiliuojamos. Daug kruopštumo ir išmanymo reikalaujančio proceso metu gaunamas eterinis aliejus, vadinamas “skystuoju auksu”, kuris prieš pasiekdamas parfumerio laboratoriją yra 6 mėnesius brandinamas.

Ryškus santalo aromatas palieka neįkyrų šleifą ir padaro Dior Addict Eau de Toilette tiesiog neatsisipriamą. Neįprasta medžio nata spinduliuoja išskirtinę aurą, pavergdamas jausmus tarsi saldžiausia priklausomybė.

Dior Addict buteliukas

Dabar Dior Addict kvepalų buteliukas dar prabangesnis ir rafinuotesnis, dar labiau „Addict" nei anksčiau. Elegantiškas siluetas, skaidraus stiklo ir metalo derinys daro šį flakoną šiuolaikišką ir patrauklų.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras

Žymės:
Žymės: Christian, Dior, Addict