Christian Dior Diorissimo Extrait De Parfum 50ml

Christian Dior Diorissimo Extrait De Parfum 50ml

Gamintojas: Christian Dior
Modelis: Testeris
Išparduota
Kaina: 99.00€
Aprašymas

Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum - Dior namai pelnytai užima vieną pirmųjų vietų kvepalų pasaulyje jau daugelį metų. Dior kolekcija Les Creations de Monsieur Dior, pristatyta 2009 metais, atstovauja senovinių leidinių apžvagą. Kolekcijoje yra 5 kvepalai - 5 klasikiniai kvepalai mėgiami daugelio moterų visame pasaulyje.

Diorella, Dioressence, Diorissimo, Eau Fraiche ir Forever and Ever yra penki aromatai iš Les Creations de Monsieur Dior kolekcijos, pristato nesenstančią Dior pusę, kuri yra atspari laikui ir naujoms madoms.

Dėmesio vertas yra trigubas legendinių Diorissimo akcentas, kvepalai šiemet pasirodo trijų skirtingų stiprumų: 50 ml ir 100 ml Eau de Toilette, 50 ml Eau de Parfum ir 15 ml Extrait de Parfum.

Gėlių puokštė su pakalnučių akcentu puošia romantiškuosius Diorissimo, sukurtus Edmond Roudnitska, 1955 metais. Kompozicijos pradžioje saldžios ir egzotiškos ylang-ylang natos; širdyje pakalnutės. Pagrinde jazminų akordai,

Gėlių choras pasirodo kaip kompanionas, su alyvų, lelijų, amarilės, boronijos ir rozmarinų; gaivumas prasideda bergamočių ir žalumynų natomis, o sandalmedis su cibetų padaro visą kompoziciją labai jausmingą.

Naujieji Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum atkartoja EDT kompoziciją, tik yra stipresnės koncentracijos.

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum pristatyti, 15 ml buteliukuose, 2009 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Ylang-Ylang

Vidurinės natos: Pakalnutės

Pagrindinės natos: Jazminai

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras