Dolce Gabbana Pour Femme EDP 100ml

Dolce Gabbana Pour Femme EDP 100ml

Gamintojas: Dolce&Gabbana
Modelis: TST
Išparduota
Kaina: 68.00€
Aprašymas

Testeris
Pour Femme EDP

Vaisių/rytietiškas aromatas moterims

Viduržemio jūros pakrantėje, harmonijos ir kontrastų lopšyje, atgimė klasikiniai kvepalai, kurių aromatas perteikia svarbiausius moters, kuriai skirti mados namų Dolce&Gabbana kūriniai, bruožus: aistringumą, geidulingumą ir moteriškumą.
Iš kontrastingų kvapų sukomponuotas moteriškų kvepalų Dolce&Gabbana aromatas žadina jausmus ir Jai nuėjus dar ilgai tvyro ore, žavėdamas stulbinančiu stiprumo ir švelnumo deriniu.

Aromato kompozicija

Iš pradžių gundantis, švelnus ir raminantis karčiavaisių citrinmedžių aliejaus aromatas žaismingai susilieja su aviečių ir aitroku nesunokusių mandarinų dvelksmu. Po to švelniomis bangomis ima sklisti aksominis jazminų ir saldus citrusinis apelsinų žiedų kvapas.

Galiausiai apgaubia masinantis bei gundantis zefyrų ir geismą žadinantis vanilės aromatas. Aromato kompoziciją vainikuoja nemažiau viliojantis sodrus heliotropų ir santalų kvapas.

Dizainas

Tamsiai raudona švelni lyg aksomas dėžutė – mažytis prabanga spinduliuojantis šedevras –  pabrėžia auksu tviskančio mados namų Dolce&Gabbana logotipo paveikumą ir stilingumą.

Vaiskus stačiakampis flakonas spinduliuoja ypatinga elegancija. Jį puošia ant solidaus auksinio „pamato“ įtaisytas tamsiai raudonas dangtelis.

Įvertinimai (1)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras