Google Translate

Kvepalai Moterims

Rūšiuoti:
Prekių puslapyje:
Rodyti: Sąrašas Lentelė
 • Amouage Lilac Love EDP 100ml
  Išparduota
  (Ne Testeris)   Amouage tai prabangios, nišinės parfumerijos namai, įkurti Omano sultono pageidavimu, Omane 1938 metais, siekiant išsaugoti ilgaamžes šalies kvepalų gamybos tradicijas. Amouage parfumerijos namuose ypatingai kruopščiai maišomi kvepalai, atrenkant tik aukščiausios kokybės pro..
  175.99€
 • Cacharel Amor Amor EDT 30ml
  Yra prekyboje
  (Ne testeris)   Cacharel Amor Amor kvepalai moterims skirti įsimylėjėliams – primena mums, kad uoslė galų gale yra pati svarbiausia juslė. Šie kvepalai tarsi meilės eliksyras nuspalvinti vibruojančia raudona spalva ir skleidžia magišką gėlių bei vaisių aromatą. Cacharel Amor Amor kvepa..
  21.09€
 • Cacharel Anais Anais L'original EDT 30ml
  Yra prekyboje
  (Ne testeris)   Cacharel Anaïs Anaïs kvepalai moterims – pirmieji mados namų CACHAREL kvepalai, sukurti jaunai romantiškai moteriai, ieškančiai švelnaus, žadinančio geismą ir ypač moteriško aromato. Jaunatviškas šių kvepalų aromatas – švelnus, šiltas ir spinduliuojantis geismą. Cacharel ..
  24.99€
 • Cacharel Eden EDP 50ml
  Išparduota
  Ne Testeris. Cacharel Eden - tai vieni žymiausių Cacharel kvepalų. Atsiveria šis aromatais ryškiu citrusų dvelksmu. Vandens lelijos ledinė gaiva aromato širdyje supinta su ryškiomis gėlių natomis ir saldžiais vaisiais. Vandens natos sukuria tobulą harmoniją su aštriais pačiulių ir šiltais..
  28.99€
 • Cacharel Lou Lou EDP 30ml
  Yra prekyboje
  (Ne testeris)   Svaiginantis Cacharel Lou Lou kvepalų moterims aromatas supintas iš vaisių, rytietiškų ir saldžių kvapų. Šie kvepalai, kuriuos sukurti įvėpė garsi 1920-ųjų kino žvaigždė, buvo vieni pirmųjų, kuriuos kuriant buvo suderintas vaisių ir rytietiškas kvapas. Cacharel Lou Lou kv..
  18.99€
 • Cacharel Lou Lou EDP 50ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris)   Svaiginantis Cacharel Lou Lou kvepalų moterims aromatas supintas iš vaisių, rytietiškų ir saldžių kvapų. Šie kvepalai, kuriuos sukurti įvėpė garsi 1920-ųjų kino žvaigždė, buvo vieni pirmųjų, kuriuos kuriant buvo suderintas vaisių ir rytietiškas kvapas. Cacharel Lou Lou kv..
  26.05€
 • Cacharel Noa EDT 100ml
  Išparduota
  (Ne Testeris)   Angeliškas Cacharel Noa kvepalų moterims aromatas sukurtas taip, kad juo besikvepinančiai moteriai teiktų ramybę ir išmintį. Cacharel Noa kvepalai moterims glūdį Jūsų delne tarsi mažytė planeta su perlu viduje. Jų vaiskus aromatas supintas iš gėlių, švelnaus prieskonių, akso..
  39.99€
 • Cacharel Noa EDT 30ml
  Yra prekyboje
  (NE TESTERIS) Angeliškas Cacharel Noa kvepalų moterims aromatas sukurtas taip, kad juo besikvepinančiai moteriai teiktų ramybę ir išmintį. Cacharel Noa kvepalai moterims glūdį Jūsų delne tarsi mažytė planeta su perlu viduje. Jų vaiskus aromatas supintas iš gėlių, švelnaus prieskonių, aksominio va..
  21.99€
 • Calvin Klein Deep Euphoria EDP 100ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris) Deep Euphoria EDP Prieskonių/gėlių aromatas moterims Tai bus pirmasis svarbus Euphoria serijos papildymas nuo tada, kai 2005-aisiais Euphoria buvo pirmą kartą pristatyti pasauliui bendradarbiaujant su rusų modeliu Natalija Vodianova, tuometinės reklaminės kampanijos veidu.&..
  60.01€
 • Calvin Klein Euphoria Blossom EDT 30ml
  Išparduota
  NE TESTERIS   Gėlėmis dvelkiantis Calvin Klein Euphoria Blossom kvepalų moterims aromatas – gaivus ir prašmatnus, suteikiantis seksualumo, skatinantis svajoti ir būti žaviai. Šie kvepalai skirti moterims, kurios nori pabėgti nuo kasdienybės ir pasinerti į kerintį malonumų, staigmenų ir vi..
  21.09€
 • Calvin Klein Euphoria EDP 100ml
  Išparduota
  *Ne testeris Euphoria EDP Rytietiškas gėlių kvapas moterims Sukurti „Calvin Klein Euphoria“ aromatą įkvėpė noras įkūnyti moteriškas svajones. Šis kvapas seksualus, skatinantis svajoti, žavus, paslaptingas ir provokuojantis. „Calvin Klein Euphoria“ skirtas toms moterims, kurios trokšta iš..
  46.99€
 • Calvin Klein Obsessed For Women EDP 30ml
  Išparduota
  (Ne testeris)   Obsessed For Woman Rytietiški/ aromatiniai kvepalai moterims Kvepalų OBSESSED koncepcijos ašis – praėjusios meilės prisiminimas, sužadintas ant odos išlikusio kito asmens kvapo. Vyriškų paparčių grupės kvepalų aromatui būdingi kvapai – ypač baltažiedžių levandų kvapas ..
  24.99€
 • Carolina Herrera Good Girl EDP 30ml
  Išparduota
  (NE TESTERIS) Good Girl EDP Gėlių/rytietiškas aromatas moterims Mados namai CAROLINA HERRERA sukūrė kvepalus,kurių aromatas perteikia ypatingą šiuolaikiškos moters moteriškumą ir geismą žadinanti dvilypumą. Kvepalai Good Girl – drąsiausias ir labiausiai provokuojantis mados namų ..
  46.99€
 • Carolina Herrera Good Girl EDP 50ml
  Išparduota
  (NE TESTERIS) Good Girl EDP Gėlių/rytietiškas aromatas moterims Mados namai CAROLINA HERRERA sukūrė kvepalus,kurių aromatas perteikia ypatingą šiuolaikiškos moters moteriškumą ir geismą žadinanti dvilypumą. Kvepalai Good Girl – drąsiausias ir labiausiai provokuojantis mados namų ..
  65.99€
 • Carolina Herrera Good Girl EDP 80ml
  Išparduota
  Good Girl EDP (Ne testeris) Gėlių/rytietiškas aromatas moterims Mados namai CAROLINA HERRERA sukūrė kvepalus,kurių aromatas perteikia ypatingą šiuolaikiškos moters moteriškumą ir geismą žadinanti dvilypumą. Kvepalai Good Girl – drąsiausias ir labiausiai provokuojantis mados namų C..
  92.99€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Carolina Herrera Good Girl Legere EDP 50ml
  Yra prekyboje
  NE TESTERIS   Kodėl reikia apsimesti kuo nesi, jei gali būti kuo tik nori. Nestabdyk savęs, būk drąsi, stipri ir moderni moteris. Good Girl Legere – lengvesnė, šviežiasnė, drąsiai atsinaujinusi, Good Girl, kvepalų versija. Tai lyg įgaliojimas pasirinkti savo gerąją pusę. Šviesus ir rafinuot..
  62.99€
 • Chanel Chance Eau Tendre EDT 50ml
  Išparduota
  *NE TESTERIS   Mūsų gyvenimus lemia mūsų dalia (pranc. – chance), ji pasireiškia, kai mažiausiai to tikiesi. Coco Chanel žinojo, kad dalia mus lydi visada, tik mes ne visada tai pripažįstame, nes nepakankamai tuo tikime. Ji veikia, primena apie save, gundo mus ir vėl pasireiškia ten, ku..
  85.99€
 • Chanel Coco Mademoiselle EDP 100ml
  Išparduota
  NE TESTERIS   Moteriškas ir seksualus, jaunatviškas ir jaudinantis Chanel Coco Mademoiselle kvepalų moterims aromatas primena nesuvaldomą Coco Chanel dvasią. Tai šiuolaikiškas rytietiškas aromatas – gaivus ir žadinantis geismą. Ypač stiprus, koncentruotas ir ilgai išliekantis; tobula parf..
  155.90€
 • Chanel Gabrielle EDP 100ml
  Yra prekyboje
  (Ne testeris)   Prieš sukurdama Chanel mados namus, Coco vardas buvo Gabrielė (Gabrielle Bonheur). Todėl taip pavadintas šis nuostabus gėlių aromatas. Jis išleistas 2017 metais. Parfumeris Olivier Polge sukūrė šį aromatą kaip įsivaizduojamą gėlę - spinduliuojančią ir kvepiančią, g..
  148.99€
 • Chanel Gabrielle EDP 50ml
  Yra prekyboje
  (Ne testeris)   Prieš sukurdama Chanel mados namus, Coco vardas buvo Gabrielė (Gabrielle Bonheur). Todėl taip pavadintas šis nuostabus gėlių aromatas. Jis išleistas 2017 metais. Parfumeris Olivier Polge sukūrė šį aromatą kaip įsivaizduojamą gėlę - spinduliuojančią ir kvepiančią, g..
  101.99€
 • Chloe Nomade EDP 50ml
  Išparduota
  NE TESTERIS ..
  59.99€
 • Christian Dior Addict EDP 100ml
  Yra prekyboje
  (Ne Testeris) Addict EDP   Rytietiškas gėlių kvapas moterims Rytietiškas gėlėmis dvelkiantis „Christian Dior Addict“ aromatas – sodrus ir žadinantis geismą – paskatins Jus drąsiems, ryžtingiems poelgiams, leis jaustis laisva ir energinga. Jis sukurtas aistringai intuityviai mote..
  98.99€
 • Christian Dior Addict EDP 30ml
  Išparduota
  (Ne Testeris) Addict EDP 2014   Rytietiškas gėlių kvapas moterims Rytietiškas gėlėmis dvelkiantis „Christian Dior Addict“ aromatas – sodrus ir žadinantis geismą – paskatins Jus drąsiems, ryžtingiems poelgiams, leis jaustis laisva ir energinga. Jis sukurtas aistringai intuityvia..
  62.99€
 • Christian Dior Miss Dior EDP 50ml
  Išparduota
  Kvepalai be celofano  Miss Dior (EDP) Gėlių aromatas moterims Naujasis Miss Dior kvapusis vanduo atskleidžia tikrojo moteriškumo žavesį jausmingomis gėlių natomis. Jo širdis yra gėlių puokštė, kurioje Graso rožę susijungusią su Damaskine rože apgaubia Kalbrijos bergamotės gaivumas. Šis..
  83.99€
 • DKNY Delicious Delights Cool Swirl EDT 50ml
  Yra prekyboje
  NE TESTERIS   Tai limituotos DKNY Delicious Delights kolekcijos aromatas. Cool Swirl yra tikras aromatas svajoklės, pasiklydusios tarp vaisių laukų ar gėlių sodo mieste. Gaivus aromatas atsiskleidžia su sultingu mandarinu, prinokusiu kokosu ir seiles varvinti priverčia..
  18.49€ 29.99€
 • DKNY Delicious Delights Dreamsicle EDT 50ml
  Išparduota
  Ne Testeris   Tai limituotos DKNY Delicious Delights kolekcijos aromatas. Dreamsicle yra tikras aromatas svajoklės, pasiklydusios tarp vaisių laukų ar gėlių sodo mieste. Gaivus aromatas atsiskleidžia su sultingu mandarinu, prinokusia aviete ir seiles varvinti priverčia..
  29.99€
 • DKNY Delicious Delights Fruity Rooty EDT 50ml
  Yra prekyboje
  NE TESTERIS   2015 metų pradžioje Donna Karan pristatė naują, limituotą kvepalų kolekciją, kurią pavadino DKNY Delicious Delights (DKNY Skanūs malonumai). Kolekcija susideda iš trijų skirtingų kvapų, kurie įkvėpti šerbetinių ledų saldumo ir gaivumo: Cool Swirl, Fruity Rooty ir Dreamsic..
  18.49€ 29.99€
 • Dolce Gabbana 3 L'imperatrice Pour Femme EDT 100ml
  Yra prekyboje
  NE TESTERIS   D&G kvepalų rinktinė - žaismingos tapatybės paieškos. Kartais mūsų charakteris yra mįslė net mums patiems: nuolat keičiamės, tarsi mus valdytų skirtingos asmenybės. „D&G“ kvepalų rinktinė ir siekia atskleisti šių asmenybių žaismą. Rinktinę sudaro aromatai, kuriuos s..
  38.99€ 50.00€
 • Dolce Gabbana Light Blue Women EDT 100ml
  Yra prekyboje
  (NE TESTERIS) Nerūpestingumu dvelkiantis vėsus kibirkščiuojantis Dolce & Gabbana Light blue kvepalų moterims aromatas, supintas iš vaisių ir gėlių kvapo, nuostabiai perteikia Sicilijos vasaros dvasią. Šis nuostabus gaivus aromatas primena Pietuose jūros pakrantės giraites. Pasikvėpinus Dol..
  59.99€
 • Escada Joyful EDP 75ml
  Išparduota
  (Ne Testeris) Kibirkščiuojantis gėlinis aromatas moterims, kurios žvelgia į gyvenimą su pozityvumu, spontaniškumu ir pasitikėjimu savimi; kurios pasinaudoja visomis gyvenimo teikiamomis galimybėmis ir džiaugiasi kiekviena akimirka. Aromatas įkvėptas to džiaugsmo, kurį patiri gaudama nuostabi..
  34.99€
 • Escada Magnetism EDP 50ml
  Yra prekyboje
  (NE TESTERIS)   Rytietiškas vanile dvelkiantis Escada Magnetism kvepalų moterims aromatas nuostabiai perteikia tikro moteriškumo trauką. Mados namai ESCADA savo unikaliu stiliumi akcentuoja galią moterų, kurios gyvena dėl meilės ir pasitelkusios savo energiją paverčia savo troškimus realybe..
  28.80€
 • Escada Magnetism EDP 75ml
  Išparduota
  (Ne Testeris) Rytietiškas gėlių kvapas moterims. Rytietiškas vanile dvelkiantis „Escada Magnetism“ aromatas nuostabiai perteikia tikro moteriškumo trauką. Mados namai „Escada“ savo unikaliu stiliumi akcentuoja galią moterų, kurios gyvena dėl meilės ir, pasitelkusios savo energiją, troškimus pa..
  32.99€
 • Estee Lauder Travel Exclusive Spray Favorites
  Išparduota
  Estee Lauder kvepalų miniatiūrų rinkinys. 2014 Estee Lauder Sensuous Nude EDP 4ml Estee Lauder Pure White Linen EDP 4ml Estee Lauder Beautiful Love EDP 4.7ml Estee Lauder Pleasures EDP 4ml Estee Lauder Pleasures Bloom EDP 4ml ..
  38.99€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gioia EDP 50ml
  Yra prekyboje
  Acqua di Gioia EDP (Ne Testeris) Gaivus citrusų/vaisių/gėlių aromatas moterims Gioia: tai malonaus skambesio žodis, kuris iš italų kalbos vertus reiškia džiaugsmą. Džiaugsmą, kuris yra nuoširdus ir tyras, kurio negalima apčiuopti ar suvaidinti. Džiaugsmą, kuris gimsta tyroje gamtoje. Šiandi..
  46.49€
 • Giorgio Armani Acqua Di Gioia Rinkinys
  Išparduota
  Acqua di Gioia EDP rinkinį sudaro: 100ml EDP kvepalai, 75ml parfumuotas kūno losjonas. (Ne Testeris) Gaivus citrusų/vaisių/gėlių aromatas moterims Gioia: tai malonaus skambesio žodis, kuris iš italų kalbos vertus reiškia džiaugsmą. Džiaugsmą, kuris yra nuoširdus ir tyras, kurio negalima a..
  67.90€
 • Giorgio Armani Emporio Because It's You EDP 30ml
  Yra prekyboje
  Because It's You EDP (Ne Testeris)   Saldus vanilės/gėlių/vaisių aromatas moterims Pristatome naują kvepalų dialogą jam ir jai 1981 metais GIORGIO ARMANI sumanė ir sukūrė Emporio Armani kaip urbanistinį, energingą, pozityvų prekės ženklą, žavintį jaunyste ir laisve – labiau eksperi..
  50.99€
 • Giorgio Armani Emporio Because It's You EDP 50ml
  Yra prekyboje
  Because It's You EDP (Ne Testeris)   Saldus vanilės/gėlių/vaisių aromatas moterims Pristatome naują kvepalų dialogą jam ir jai 1981 metais GIORGIO ARMANI sumanė ir sukūrė Emporio Armani kaip urbanistinį, energingą, pozityvų prekės ženklą, žavintį jaunyste ir laisve – labiau eksperi..
  67.99€
 • Giorgio Armani Mania EDP 50ml
  Yra prekyboje
  (NE TESTERIS) Elegantiško ypač malonaus aromato Giorgio Armani Armani Mania kvepalai moterims be galo traukia dėl subtilaus veržlumo ir švelnumo derinio, tokio būdingo šiuolaikiškai moteriai. Šiuo kerinčiu aromatu Giorgio Armani sugundo ir išlaisvina moters vidinį aš. Giorgio Armani Armani Man..
  64.99€
 • Giorgio Armani SI EDP 100ml
  Yra prekyboje
  NE TESTERIS   Sì EDP   Gėlių/šipro kvapas moterims „Sì – mano duoklė moderniam moteriškumui – nenugalimam dvasios stiprybės, laisvės ir maloningumo deriniui." Giorgio Armani Giorgio Armani Sì moteris - labai moteriška, švelni, romi. Kartu ji savimi pasitikinti, laisva, dr..
  84.99€