Google Translate

Kvepalai Vyrams

Rūšiuoti:
Prekių puslapyje:
Rodyti: Sąrašas Lentelė
 • BVLGARI Man Black Cologne EDT 100ml
  Išparduota
  (NE TESTERIS)   Bvlgari Man Black Cologne – garsiojo parfumerio  Albert Morillas sukurtas " degančio vandens"  aromatas vyrams. Tai drąsus ir patrauklus aromatas, įkvėptas žemės dievo Vulkano gimimo.  Aromate puikiai dera vandeningos žalumos ir ryškios prie..
  39.99€
 • BVLGARI Man Black Orient Parfum 60ml
  Išparduota
  (NE TESTERIS)   Bvlgari Man Black Orient - 2016 metais išleistas ryškus, sodrus ir paslaptingas aromatas vyrams. Aromato natose susipina rytietiškų prieskonių ir prabangių gėlių fragmentai, kuriuos nuostabiai užbaigia sodrus medienos ir verstos odos duetas.   -Viršutinės natos: ro..
  41.90€
 • Bvlgari Man EDT 100ml
  Išparduota
  (NE TESTERIS)   Ryškus geismą žadinantis BVLGARI MAN aromatas, kurį sukurti įkvėpė natūrali elegancija, išreiškia vyriškumą ir įgimtą žavesį. Kvepalai BVLGARI MAN skirti rafinuotam vyrui – ryžtingam ir įvairiapusiškam. Jų aromato gaiva ir veržlumas perteikia jo šiuolaikiškumą ir domėjimą..
  37.80€
 • BVLGARI Man Extreme EDT 60ml
  Išparduota
  (NE TESTERIS) Bvlgari Man Extreme - itin elegantiškas, gilus, patraukiantis ir intensyvus aromatas. Jis jaudina nuo pat pirmųjų akordų, skambančių rausvųjų greipfrutų ir Kalabrijos bergamočių natomis. Šios citrusinės natos sukomponuotos su kaktusais, kurie dera su charizmatiška pradžia ir paryš..
  28.99€
 • Christian Dior Fahrenheit EDT 50ml
  Išparduota
  Šiuos kvepalus mados namai CHRISTIAN DIOR sukūrė baigiantis devintajam dešimtmečiui. Nuo to laiko jie tapo legenda ir yra vieni iš dešimties perkamiausių kvepalų pasaulyje. Christian Dior Fahrenheit kvepalų vyrams aromatas kupinas prieštaravimų – ir šiltas, ir vėsus, švelnus ir stiprus, subtilus ir ..
  59.99€
 • Christian Dior Homme Cologne 75ml
  Išparduota
  NE TESTERIS   2013 metais Dior išleido naują Dior Homme Cologne versiją.  Nauji kvepalai yra pristatomi kaip modernūs - natūralūs, paprasti bet rafinuoti. Kvapą sudaro citrusiniai, gėlių ir  muskuso akordai. Francois Demachy formuoja kvepalų kompoziciją iš brangių n..
  61.99€
 • Christian Dior Homme Intense EDP 100ml
  Išparduota
  NE TESTERIS   Dior Homme Intense - intensyvus, rafinuotas ir jausmingas aromatas vakarui. Šioje kompozicijoje ryškus iriso kvapas papuoštas švelniu muskuso akcentu. Pagrindinėse natose skamba prabangios medienos akordai iš vetiverijų ir Virdžinijos kedro kvapų. Jie aromatui suteikia vyr..
  84.99€
 • Christian Dior Sauvage EDP 100ml
  Išparduota
  NE TESTERIS   Sauvage EDP Gaivus/ medienos/ citrusų aromatas vyrams   „Sauvage EDP“ –  tai kultinio SAUVAGE EDT kvapo pratęsimas. Galinga svajonė,  išsiskirianti naujomis, paslaptingomis natomis, atnaujinančiomis gilią kompoziciją. ..
  99.99€
 • Christian Dior Sauvage EDT 100ml
  Išparduota
  NE TESTERIS   Sauvage EDT Gaivus/citrusų/medienos kvapas vyrams. Ypatingumu šviežumu alsuojantis aromatas, kurio pavadinimas pats savaime yra manifestas. Būtent toks ir buvo Dior kvepalų kūrėjo François Demachy tikslas: sukurti kvepalus, kurie būtų kilnūs ir asketiški tuo pačiu metu. ..
  85.99€
 • Christian Dior Sauvage EDT 60ml
  Išparduota
  (Ne Testeris)   Sauvage EDT Gaivus/citrusų/medienos kvapas vyrams. Ypatingumu šviežumu alsuojantis aromatas, kurio pavadinimas pats savaime yra manifestas. Būtent toks ir buvo Dior kvepalų kūrėjo François Demachy tikslas: sukurti kvepalus, kurie būtų kilnūs ir asketiški tuo pačiu metu..
  65.03€