Google Translate

MANCERA

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Mancera Aoud Exclusif EDP 120ml
  Mancera Aoud Exclusif EDP 120ml UNISEX Agarmedžiai ir rožės šokio sūkury, dvelkiančiame medienos, prieskonių ir odos natomis. Kvėpavimas, atsklindantis iš kažkur, sodrus aromatas, įkvėptas senovės kvėpinimosi ritualo. Nišiniai kvepalai Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, k..
  75.00€
 • Mancera Black Intensive Aoud EDP 120ml
  MANCERA BLACK INTENSIVE AOUD EDP Black Intensitive Aoud pristatytas kvepalų linijos Mancera yra rytietiškų prieskonių aromatas moterims ir vyrams. Black Intensitive Aoud buvo išleistas 2008 m. Šio aromato kūrėjas Pierre Montale. - Viršutinės natos: persikai, gvazdikėliai, pipirai; ..
  64.99€
 • Mancera Deep Forest EDP 120ml
  MANCERA Deep Forest EDP Mancera Paris Deep Forest - tai gilus prabangus medienos gėlių ( muskusinis) aromatas vyrams ir moterims. Šiuose žemiškuose kvepaluose derinamos jausmingos gėlės, jaukūs muskuso ir medienos aromatai. Aromatas atsiveria gaivinančiomis bergamotės, apelsino, pikantiškomis g..
  65.99€
 • Mancera Gold Aoud EDP 120ml
  MANCERA  GOLD OUD EDP tai prabangus kvapas vyrams ir moterims Ore sklando paslaptis. Ore sklando daugybė kvapų. Tai taip žavi, atrodo, jog tą jausmą norėtum visuomet prisiminti... Dar kartą pajusti gaivią bergamotę, susiliejusią su šiltu agarmedžio aromatu, apsuptą pikantišku pipirų..
  69.99€
 • Mancera Gold Intensitive Aoud EDP 120ml
  Mancera Gold Intensitive Aoud EDP 120ml UNISEX  MANCERA Gold Intensive Aoud kvepalai skirti moterims ir vyrams. Jie priklauso Voyage en Arabie kolekcijai. Pagrindinės sudedamosios dalys: citrinos ir vandens natos. Taip pat randame gėlių ir medienos akcentus. Tai  gaivus, aštroka..
  59.99€
 • Mancera Gold Prestigium EDP 120ml
  MANCERA GOLD PRESTIGIUM EDP Gold Prestigium pristatytas kvepalų linijos Mancera yra odos tipo aromatas moterims ir vyrams. Gold Prestigium buvo išleistas 2016 m. Šio aromato kūrėjas Pierre Montale. - Viršutinės natos: agarmedis, bergamotas, pipirai; - Vidurinės natos: apelsinm..
  74.99€
 • Mancera Musk Of Flowers EDP 120ml
  Mancera Musk Of Flowers EDP 120ml Kvepalai moterims. MANCERA Musk of Flowers gėlių ir medienos aromato kvepalai skirti moterims. Pagrindines natas sudaro greipfrutai ir vaisiai, vidurinėse randami rožių, cukraus, jazminų ir apelsinų žiedų akcentai, o žemutinėse pasirodo muskuso ir sandalm..
  59.99€
 • Mancera Pink Roses EDP 120ml
  Mancera Pink Roses EDP   tai prabangus kvapas gėliškų kvepalų gerbėjoms. Aromatas atsiveria gaiviomis bergamotėmis, kurioms švelnaus saldumo suteikia mandarinas, o paslaptingumu apipina rožė ir žaluma. Kvepalų širdyje pakeri subtilūs pačiuliai ir rožės, kuriuos jaukumo pripildo ž..
  75.99€
 • Mancera Red Tobacco EDP 120ml
  Mancera Red Tobacco EDP 120ml UNISEX Raudona spalva yra karšta ir kerinti. „Red Tobacco“ yra neįtikėtinai stiprus ir seksualus aromatas, kuriame susilieja Kubos tabakas ir prieskoniai. Tikra karščio banga. Pierre'o Montale'o sukurti unisex kvepalai, kurie puikiai tinka tiek moterims, tiek..
  89.99€
 • Mancera Roseaoud & Musc EDP 120ml
  Mancera Roseaoud & Musc EDP 120ml UNISEX Medienos ir gėlių aromatas moterims ir vyrams. Sudėtis: prieskonių natos, rožės, jazminai, šafranas, agarmedis, sandalmedis, šviesusis muskusas. Nišiniai kvepalai Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais pasikvepinę kiti žm..
  59.99€
 • Mancera Roses Greedy EDP 120ml
  Mancera Roses Greedy EDP 120ml UNISEX MANCERA Roses Greedy, gėlių ir vaisių aromato kvepalai, skirti moterims ir vyrams. Pagrindines natas sudaro kokosas, juodieji serbentai, apelsinas, vidurinėse dominuoja rožės, jazminai, o žemutinėse juntami muskuso ir vanilės akcentai. Aromatas pasiž..
  59.99€
 • Mancera Sicily EDP 120ml
  Mancera Sicily EDP 120ml UNISEX MANCERA Sicily - citrusinių vaisių ir gėlių aromato kvepalai skirti moterims ir vyrams. Sicily pradėti leisti 2016 metais ir atspindi vasarišką sodą, pilną prisirpusių vaisių. Nišiniai kvepalai Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais p..
  69.99€
 • Mancera The Aoud EDP 120ml
  Mancera The Aoud EDP 120ml UNISEX  The Aoud pristatytas kvepalų linijos Mancera yra medienos aromatas moterims ir vyrams. The Aoud buvo išleistas 2011 metais. Šio aromato kūrėjas Pierre Montale.  Nišiniai kvepalai Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus..
  59.99€
 • Mancera Wild Leather EDP 120ml
  Mancera Wild Leather EDP 120ml UNISEX MANCERA Wild Leather, medienos ir odos aromato kvepalai, skirti vyrams ir moterims. Aromato sudėties ingredientai neabejotinai aukščiausios kokybės. Puikiai koncentruota sudėtis, meistriškai sumaišyti, tvarkingai subalansuoti, visa tai leidžia vadinti..
  65.99€