Google Translate

MANCERA

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Mancera Deep Forest EDP 120ml
  MANCERA Deep Forest EDP Mancera Paris Deep Forest - tai gilus prabangus medienos gėlių ( muskusinis) aromatas vyrams ir moterims. Šiuose žemiškuose kvepaluose derinamos jausmingos gėlės, jaukūs muskuso ir medienos aromatai. Aromatas atsiveria gaivinančiomis bergamotės, apelsino, pikantiškomis g..
  65.99€
 • Mancera Pink Roses EDP 120ml
  Mancera Pink Roses EDP   tai prabangus kvapas gėliškų kvepalų gerbėjoms. Aromatas atsiveria gaiviomis bergamotėmis, kurioms švelnaus saldumo suteikia mandarinas, o paslaptingumu apipina rožė ir žaluma. Kvepalų širdyje pakeri subtilūs pačiuliai ir rožės, kuriuos jaukumo pripildo ž..
  55.99€ 75.99€
 • Mancera Roseaoud & Musc EDP 120ml
  Mancera Roseaoud & Musc EDP 120ml UNISEX Medienos ir gėlių aromatas moterims ir vyrams. Sudėtis: prieskonių natos, rožės, jazminai, šafranas, agarmedis, sandalmedis, šviesusis muskusas. Nišiniai kvepalai Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais pasikvepinę kiti žm..
  52.99€ 59.99€
 • Mancera Roses Greedy EDP 120ml
  Mancera Roses Greedy EDP 120ml UNISEX MANCERA Roses Greedy, gėlių ir vaisių aromato kvepalai, skirti moterims ir vyrams. Pagrindines natas sudaro kokosas, juodieji serbentai, apelsinas, vidurinėse dominuoja rožės, jazminai, o žemutinėse juntami muskuso ir vanilės akcentai. Aromatas pasiž..
  49.99€ 59.99€