Google Translate

MANCERA

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Mancera Black Intensive Aoud EDP 120ml
  MANCERA BLACK INTENSIVE AOUD EDP Black Intensitive Aoud pristatytas kvepalų linijos Mancera yra rytietiškų prieskonių aromatas moterims ir vyrams. Black Intensitive Aoud buvo išleistas 2008 m. Šio aromato kūrėjas Pierre Montale. - Viršutinės natos: persikai, gvazdikėliai, pipirai; ..
  64.99€
 • Mancera Deep Forest EDP 120ml
  MANCERA Deep Forest EDP Mancera Paris Deep Forest - tai gilus prabangus medienos gėlių ( muskusinis) aromatas vyrams ir moterims. Šiuose žemiškuose kvepaluose derinamos jausmingos gėlės, jaukūs muskuso ir medienos aromatai. Aromatas atsiveria gaivinančiomis bergamotės, apelsino, pikantiškomis g..
  65.99€
 • Mancera Gold Aoud EDP 120ml
  MANCERA  GOLD OUD EDP tai prabangus kvapas vyrams ir moterims Ore sklando paslaptis. Ore sklando daugybė kvapų. Tai taip žavi, atrodo, jog tą jausmą norėtum visuomet prisiminti... Dar kartą pajusti gaivią bergamotę, susiliejusią su šiltu agarmedžio aromatu, apsuptą pikantišku pipirų..
  69.99€
 • Mancera Gold Prestigium EDP 120ml
  MANCERA GOLD PRESTIGIUM EDP Gold Prestigium pristatytas kvepalų linijos Mancera yra odos tipo aromatas moterims ir vyrams. Gold Prestigium buvo išleistas 2016 m. Šio aromato kūrėjas Pierre Montale. - Viršutinės natos: agarmedis, bergamotas, pipirai; - Vidurinės natos: apelsinm..
  74.99€
 • Mancera Pink Roses EDP 120ml
  Mancera Pink Roses EDP   tai prabangus kvapas gėliškų kvepalų gerbėjoms. Aromatas atsiveria gaiviomis bergamotėmis, kurioms švelnaus saldumo suteikia mandarinas, o paslaptingumu apipina rožė ir žaluma. Kvepalų širdyje pakeri subtilūs pačiuliai ir rožės, kuriuos jaukumo pripildo ž..
  75.99€