Google Translate

Memo Paris

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Memo Paris Ilha Do Mel EDP 75ml
  Testeris be kamštuko.  UNISEX KVEPALAI Blankus salos kontūras valdovų jūroje. Mandarinų eterinis aliejus. Slapti peizažai, kopos, terasos. Paraipsčio žiedų absoliutas. Paslėptas už rausvų hiacinto sienų užburtose olose, Kamų labirinte pamestas protas. Gardenijos akordas. Muskuso karštinė,..
  105.00€ 145.00€
 • Memo Paris Inle EDP 75ml
   Testeris be kamštelio.  „Inlé Eau de Parfum“ yra kvapas, įkvėptas Birmos Inlé ežero ramybės. Jazmino, „Maté“ ir „Osmanthus“ gėlių natomis supintas kvapas yra iš plaukiojančių sodų ir Azijos orchidėjų kūrinys. Kvepalų natos : bergamotė, kietis, mėtos esencija, kvepenė, jazminų absoli..
  89.99€ 125.00€
 • Memo Paris Kedu EDP 75ml
  ..
  89.99€ 145.00€
 • Memo Paris Lalibela EDP 75ml
  Testeris be kamšteio.  Užmerkite akis ir įsivaizduokite sodą, pilną nuostabiausių gėlių. Tai - Memo Paris Lalibela aromatas moterims, kuris praskaidrins jūsų dieną nuostabiomis gėlių natomis. „Lalibela“ yra sudėtingas gurmaniškas ir gėlių susitarimų derinys, pavadintas Etiopijos miesto, žino..
  105.00€ 145.00€
 • Memo Paris Vaadhoo EDP 75ml
  Testeris be kamštelio.  UNISEX KVEPALAI Prancūziška nišinė prabangių kvepalų linija „Memo“ ir toliau džiugina savo naujovėmis, sukurtomis tikram ir patyrusiam keliautojui. Išskirtinėje kolekcijoje „Graines Vagabondes“ yra lengvų, erdvių ir šiek tiek nuotykių kupinų kvapų, kurie taps savot..
  105.00€ 145.00€