Google Translate

Chanel

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Chanel Allure EDP 100ml
  Chanel Allure EDP Testeris Vaiskus ir tyras, šiltas ir teikiantis seksualumo. Sunkiai nusakomas. Toks, kuriam neįmanoma atsispirti. Chanel Allure kvepalų moterims aromatas atskleidžia ypatingą ir savitą kiekvienos moters žavesį. Šie nuostabaus romantiško aromato kvepalai vos nebuvo pavadinti „..
  85.99€
 • Chanel Allure EDP 50ml
  Chanel Allure EDP (Ne testeris) Vaiskus ir tyras, šiltas ir teikiantis seksualumo. Sunkiai nusakomas. Toks, kuriam neįmanoma atsispirti. Chanel Allure kvepalų moterims aromatas atskleidžia ypatingą ir savitą kiekvienos moters žavesį. Šie nuostabaus romantiško aromato kvepalai vos nebuvo pavadinti..
  84.00€
 • Chanel Allure EDT 100ml
  TESTERIS Vaiskus ir tyras, šiltas ir teikiantis seksualumo. Sunkiai nusakomas. Toks, kuriam neįmanoma atsispirti. Chanel Allure kvepalų moterims aromatas atskleidžia ypatingą ir savitą kiekvienos moters žavesį. Šie nuostabaus romantiško aromato kvepalai vos nebuvo pavadinti „Poetas, pagunda ir r..
  69.00€
 • Chanel Allure Homme 100ml EDT
  TESTERIS 2014 Chanel Allure Homme kvepalų vyrams aromatas – savitas, vyriškas ir nepaprastai seksualus. Toks, kuriam neįmanoma atsispirti. Jis kalba apie drąsų, kilnų ir laisvos dvasios vyrą, kuriam ypatingo žavesio suteikia tikras vyriškumas. Šis naujoviškas aromatas vienu metu ir gaivina, ir žad..
  70.00€
 • Chanel Allure Homme After Shave Moisturizer 100ml
  Chanel Allure Homme After Shave Moisturizer 100ml  ​Kremas po skutimosi. ..
  45.00€
 • Chanel Allure Homme Sport Cologne EDT 100ml
  Testeris   Chanel Allure Homme Sport Cologne aromato kompozicija - muskusu ir mediena dvelkiantis, aitriais prieskoniais ir aromatinga gaiva kunkuliuojantis vyriškas kokteilis. Sicilietiški mandarinai, mėta, kiparisas ir šalavijas "atsakingi" už vėsią, žalumynų teikiamą gaivą. Aitrumo ..
  74.99€
 • Chanel Allure Homme Sport EDT 100ml
  TESTERIS Gaivus geismą žadinantis Chanel Allure Homme Sport kvepalų vyrams aromatas – tarsi nuogą odą glamonėjantis grynas oras. Jis skirtas sportininko požiūrį turinčiam vyrui – žaidžiančiam gyvenimu, kad laimėtų, ir besimėgaujančiam tuo, kad gali. Anot Chanel, niekas taip nežadina geismo, kaip..
  95.00€
 • Chanel Allure Homme Sport EDT 50ml
  TESTERIS be dėžutės. Gaivus geismą žadinantis Chanel Allure Homme Sport kvepalų vyrams aromatas – tarsi nuogą odą glamonėjantis grynas oras. Jis skirtas sportininko požiūrį turinčiam vyrui – žaidžiančiam gyvenimu, kad laimėtų, ir besimėgaujančiam tuo, kad gali. Anot Chanel, niekas taip nežadina g..
  55.90€
 • Chanel Allure Homme Sport Extreme EDP 100ml
  Chanel Allure Homme Sport Extreme EDP Testeris Chanel Allure Homme Sport Eau Extrême aromato kompozicija - muskusu ir mediena dvelkiantis, aitriais prieskoniais ir aromatinga gaiva kunkuliuojantis vyriškas kokteilis. Sicilietiški mandarinai, mėta, kiparisas ir šalavijas "atsakingi" už vėsią, ž..
  74.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Chanel Allure Homme Sport Extreme EDP 50ml
  Chanel Allure Homme Sport Extreme EDP Testeris Su kamšteliu. Be dėžutės. Chanel Allure Homme Sport Eau Extrême aromato kompozicija - muskusu ir mediena dvelkiantis, aitriais prieskoniais ir aromatinga gaiva kunkuliuojantis vyriškas kokteilis. Sicilietiški mandarinai, mėta, kiparisas ir šalavi..
  64.99€
 • Chanel Allure Sensuelle EDP 100ml
  TESTERIS Chanel Allure Sensuelle kvepalų moterims aromatas – švelnesnis kvepalų Allure aromato variantas – apgaubs Jus laikui nepavaldaus gaivaus gėlių, medienos ir vaisių kvapo šydu. Chanel Allure Sensuelle kvepalų moterims aromatas išlaikė unikalų žaismingą kvepalų Allure aromato permainingumą..
  85.99€
 • Chanel Allure Sensuelle EDP 50ml
  TESTERIS Be dėžutės Chanel Allure Sensuelle kvepalų moterims aromatas – švelnesnis kvepalų Allure aromato variantas – apgaubs Jus laikui nepavaldaus gaivaus gėlių, medienos ir vaisių kvapo šydu.   Chanel Allure Sensuelle kvepalų moterims aromatas išlaikė unikalų žaismingą..
  60.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Chanel Allure Sensuelle EDT 100ml
  Chanel Allure Sensuelle kvepalų moterims aromatas – švelnesnis kvepalų Allure aromato variantas – apgaubs Jus laikui nepavaldaus gaivaus gėlių, medienos ir vaisių kvapo šydu. Chanel Allure Sensuelle kvepalų moterims aromatas išlaikė unikalų žaismingą kvepalų Allure aromato permainingumą, kurį..
  71.99€
 • Chanel Allure Sensuelle EDT 12ml ATOMAIZERIS
  LIKĘ PASKUTINIAI 12ML BUS SIUNČIAMI SU BUTELIUKU. Pageidaujama kvepalų atomaizerio spalva prašome parašyti užsakymo komentaruose. (spalvas žiureti antroje nuotraukoje) Jei pageidaujamos spalvos nebeturesime, parinksime panašios spalvos atomaizeri. Atomaizeris yra papildomas, todel išnaudoj..
  10.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • CHANEL ANTAEUS EDT 100ML EDT
  TESTERIS Neįprastos sudėties aromato pavadinimas mena graikų mitologiją. Jausmingas, aistringas, stiprus ir intymus. Čia susipina gaivus levandų dvelksmas ir odos, medžių bei prieskonių egzotiškumas. Galite jį įsivaizduoti kaip rinktinį eliksyrą arba medžio rusenimą… „Antaeus“ – vyriškumo ir stipry..
  65.00€