Google Translate

Chanel

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Chanel Allure EDP 100ml
  Chanel Allure EDP Testeris Vaiskus ir tyras, šiltas ir teikiantis seksualumo. Sunkiai nusakomas. Toks, kuriam neįmanoma atsispirti. Chanel Allure kvepalų moterims aromatas atskleidžia ypatingą ir savitą kiekvienos moters žavesį. Šie nuostabaus romantiško aromato kvepalai vos nebuvo pavadinti „..
  80.00€
 • Chanel Allure EDP 50ml
  Chanel Allure EDP (Ne testeris) Vaiskus ir tyras, šiltas ir teikiantis seksualumo. Sunkiai nusakomas. Toks, kuriam neįmanoma atsispirti. Chanel Allure kvepalų moterims aromatas atskleidžia ypatingą ir savitą kiekvienos moters žavesį. Šie nuostabaus romantiško aromato kvepalai vos nebuvo pavadinti..
  84.00€
 • Chanel Allure EDT 100ml
  TESTERIS Vaiskus ir tyras, šiltas ir teikiantis seksualumo. Sunkiai nusakomas. Toks, kuriam neįmanoma atsispirti. Chanel Allure kvepalų moterims aromatas atskleidžia ypatingą ir savitą kiekvienos moters žavesį. Šie nuostabaus romantiško aromato kvepalai vos nebuvo pavadinti „Poetas, pagunda ir r..
  69.00€
 • Chanel Allure Homme 100ml EDT
  TESTERIS 2014 Chanel Allure Homme kvepalų vyrams aromatas – savitas, vyriškas ir nepaprastai seksualus. Toks, kuriam neįmanoma atsispirti. Jis kalba apie drąsų, kilnų ir laisvos dvasios vyrą, kuriam ypatingo žavesio suteikia tikras vyriškumas. Šis naujoviškas aromatas vienu metu ir gaivina, ir žad..
  70.00€
 • Chanel Allure Homme After Shave Moisturizer 100ml
  Chanel Allure Homme After Shave Moisturizer 100ml  ​Kremas po skutimosi. ..
  45.00€
 • Chanel Allure Homme Sport Cologne EDT 100ml
  Testeris   Chanel Allure Homme Sport Cologne aromato kompozicija - muskusu ir mediena dvelkiantis, aitriais prieskoniais ir aromatinga gaiva kunkuliuojantis vyriškas kokteilis. Sicilietiški mandarinai, mėta, kiparisas ir šalavijas "atsakingi" už vėsią, žalumynų teikiamą gaivą. Aitrumo ..
  74.99€
 • Chanel Allure Homme Sport EDT 100ml
  TESTERIS Gaivus geismą žadinantis Chanel Allure Homme Sport kvepalų vyrams aromatas – tarsi nuogą odą glamonėjantis grynas oras. Jis skirtas sportininko požiūrį turinčiam vyrui – žaidžiančiam gyvenimu, kad laimėtų, ir besimėgaujančiam tuo, kad gali. Anot Chanel, niekas taip nežadina geismo, kaip..
  76.99€
 • Chanel Allure Homme Sport EDT 50ml
  TESTERIS be dėžutės. Gaivus geismą žadinantis Chanel Allure Homme Sport kvepalų vyrams aromatas – tarsi nuogą odą glamonėjantis grynas oras. Jis skirtas sportininko požiūrį turinčiam vyrui – žaidžiančiam gyvenimu, kad laimėtų, ir besimėgaujančiam tuo, kad gali. Anot Chanel, niekas taip nežadina g..
  55.90€
 • Chanel Allure Homme Sport Extreme EDP 100ml
  Chanel Allure Homme Sport Extreme EDP Testeris Chanel Allure Homme Sport Eau Extrême aromato kompozicija - muskusu ir mediena dvelkiantis, aitriais prieskoniais ir aromatinga gaiva kunkuliuojantis vyriškas kokteilis. Sicilietiški mandarinai, mėta, kiparisas ir šalavijas "atsakingi" už vėsią, ž..
  74.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Chanel Allure Homme Sport Extreme EDP 50ml
  Chanel Allure Homme Sport Extreme EDP Testeris Su kamšteliu. Be dėžutės. Chanel Allure Homme Sport Eau Extrême aromato kompozicija - muskusu ir mediena dvelkiantis, aitriais prieskoniais ir aromatinga gaiva kunkuliuojantis vyriškas kokteilis. Sicilietiški mandarinai, mėta, kiparisas ir šalavi..
  64.99€
 • Chanel Allure Sensuelle EDP 100ml
  TESTERIS Chanel Allure Sensuelle kvepalų moterims aromatas – švelnesnis kvepalų Allure aromato variantas – apgaubs Jus laikui nepavaldaus gaivaus gėlių, medienos ir vaisių kvapo šydu. Chanel Allure Sensuelle kvepalų moterims aromatas išlaikė unikalų žaismingą kvepalų Allure aromato permainingumą..
  85.00€
 • Chanel Allure Sensuelle EDP 50ml
  TESTERIS Be dėžutės Chanel Allure Sensuelle kvepalų moterims aromatas – švelnesnis kvepalų Allure aromato variantas – apgaubs Jus laikui nepavaldaus gaivaus gėlių, medienos ir vaisių kvapo šydu.   Chanel Allure Sensuelle kvepalų moterims aromatas išlaikė unikalų žaismingą..
  60.00€
 • Chanel Allure Sensuelle EDT 100ml
  Chanel Allure Sensuelle kvepalų moterims aromatas – švelnesnis kvepalų Allure aromato variantas – apgaubs Jus laikui nepavaldaus gaivaus gėlių, medienos ir vaisių kvapo šydu. Chanel Allure Sensuelle kvepalų moterims aromatas išlaikė unikalų žaismingą kvepalų Allure aromato permainingumą, kurį..
  69.00€
 • CHANEL ANTAEUS EDT 100ML EDT
  TESTERIS Neįprastos sudėties aromato pavadinimas mena graikų mitologiją. Jausmingas, aistringas, stiprus ir intymus. Čia susipina gaivus levandų dvelksmas ir odos, medžių bei prieskonių egzotiškumas. Galite jį įsivaizduoti kaip rinktinį eliksyrą arba medžio rusenimą… „Antaeus“ – vyriškumo ir stipry..
  65.00€
 • Chanel Bleu De Chanel EDP 50ml
  TESTERIS be dėžutės Gaivus Chanel Bleu de Chanel kvepalų vyrams aromatas sukomponuotas iš aromatinių kvapų, citrusų ir medžių žievės kvapo. Šie kvepalai skirti laisvam ir be jokių pastangų elegantiškam vyrui, trokštančiam pavergti pasaulį ir moterų širdis. Pasikvepinus Chanel Bleu de Chanel kvepa..
  59.99€
 • Chanel Bleu De Chanel EDT 100ml
  TESTERIS Su kamšteliu. Be Dėžutės Gaivus Chanel Bleu de Chanel kvepalų vyrams aromatas sukomponuotas iš aromatinių kvapų, citrusų ir medžių žievės kvapo. Šie kvepalai skirti laisvam ir be jokių pastangų elegantiškam vyrui, trokštančiam pavergti pasaulį ir moterų širdis. Pasikvepinus Chanel Bl..
  75.00€
 • Chanel Bleu De Chanel EDT 50ml
  TESTERIS Be dėžutės Gaivus Chanel Bleu de Chanel kvepalų vyrams aromatas sukomponuotas iš aromatinių kvapų, citrusų ir medžių žievės kvapo. Šie kvepalai skirti laisvam ir be jokių pastangų elegantiškam vyrui, trokštančiam pavergti pasaulį ir moterų širdis. Pasikvepinus Chanel Bleu de Chanel kvepala..
  55.90€
 • Chanel Chance Eau Fraiche EDT 100ml
  TESTERIS Gaivus naujas Chanel Chance kvepalų moterims aromatas. Nepaprastai spindintis žalios spalvos Chanel Chance Eau Fraiche atrodo tuoj išsiverš iš buteliuko it laimės lietus! Šiame aromate sujungta senoji Chanel aromato kompozicija su Chanel Chance kolekcijos kvapais, kuriuos netikėtai a..
  80.00€
  Remiantis 4 atsiliepimais (-ų).
 • Chanel Chance Eau Fraiche EDT 100ml
  NE TESTERIS Gaivus naujas Chanel Chance kvepalų moterims aromatas. Nepaprastai spindintis žalios spalvos Chanel Chance Eau Fraiche atrodo tuoj išsiverš iš buteliuko it laimės lietus! Šiame aromate sujungta senoji Chanel aromato kompozicija su Chanel Chance kolekcijos kvapais, kuriuos netikė..
  109.99€
 • Chanel Chance Eau Fraiche EDT 150ml
  NE TESTERIS Gaivus naujas Chanel Chance kvepalų moterims aromatas. Nepaprastai spindintis žalios spalvos Chanel Chance Eau Fraiche atrodo tuoj išsiverš iš buteliuko it laimės lietus! Šiame aromate sujungta senoji Chanel aromato kompozicija su Chanel Chance kolekcijos kvapais, kuriuos netikė..
  124.99€
 • Chanel Chance Eau Tendre EDT 100ml
  TESTERIS Chanel Chance Eau Tendre - Chanel pristato naują, populiarių kvepalų Chance versiją. Romantiška ir rausva nauja versija, Chance Eau Tendre, yra gėlių ir vaisių interpretacija.   ..
  80.00€
 • Chanel Chance Eau Tendre EDT 50ml
  *NE TESTERIS   Mūsų gyvenimus lemia mūsų dalia (pranc. – chance), ji pasireiškia, kai mažiausiai to tikiesi. Coco Chanel žinojo, kad dalia mus lydi visada, tik mes ne visada tai pripažįstame, nes nepakankamai tuo tikime. Ji veikia, primena apie save, gundo mus ir vėl pasireiškia ten, ku..
  85.99€
 • Chanel Chance Eau Vive EDT 100ml
  Testeris Chanel Chance Eau Vive - Chanel pristato naujus kvepalus moterims iš Chanel Chance kolekcijos.  Kompozicija atsiveria greipfrutų ir sultingų raudonų apelsinų natomis; širdyje elegantiški jazminai ir baltas muskusas. Pagrinde vetiverijų, kedro ir vilkdalgių akordai, paliekantys gaivų,..
  73.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Chanel Chance EDP 100ml
  TESTERIS Mūsų gyvenimus lemia mūsų dalia (pranc. – chance), ji pasireiškia, kai mažiausiai to tikiesi. Coco Chanel žinojo, kad dalia mus lydi visada, tik mes ne visada tai pripažįstame, nes nepakankamai tuo tikime. Ji veikia, primena apie save, gundo mus ir vėl pasireiškia ten, kur mažiausiai tikim..
  87.99€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Chanel Chance EDP 50ml
  TESTERIS Be dėžutės Mūsų gyvenimus lemia mūsų dalia (pranc. – chance), ji pasireiškia, kai mažiausiai to tikiesi. Coco Chanel žinojo, kad dalia mus lydi visada, tik mes ne visada tai pripažįstame, nes nepakankamai tuo tikime. Ji veikia, primena apie save, gundo mus ir vėl pasireiškia ten, kur maž..
  63.00€
 • Chanel Chance EDT 100ml
  TESTERIS SU KAMŠTELIU BE DĖŽUTĖS Chanel Chance apčiuopiamos nepakartojamo gaivumo bangos, sujungtos gėlių natomis ir sušvelnintos jausmingais, gardžiais prieskoniniais akordais. Tarsi spinduliuojantis energijos šaltinis, žaidžiantis aromato niuansais, kiekvieną akimirką jis vis kitoks. Aromatas ..
  73.99€
 • Chanel Coco EDP 100ml
  TESTERIS Chanel Coco rytietiškų prieskonių aromatas. Tai subtilus aromatas, įkūnijantis klasiką, simbolizuojantis gerą toną ir skonį, laisvų manierų erą – baroką. Bulgariškos rožės, indiški jazminai ir mimozos svaigiai susipina su Karnatako santalais ir įvairiais kitais rytietiškais prieskoniais..
  85.00€
  Remiantis 3 atsiliepimais (-ų).
 • Chanel Coco EDP 50ml
  Chanel Coco EDP (Ne testeris)   Chanel Coco rytietiškų prieskonių aromatas. Tai subtilus aromatas, įkūnijantis klasiką, simbolizuojantis gerą toną ir skonį, laisvų manierų erą – baroką. Bulgariškos rožės, indiški jazminai ir mimozos svaigiai susipina su Karnatako santalais ir įvairiais ki..
  84.00€
 • Chanel Coco EDT 100ml
  Chanel Coco EDT Testeris Chanel Coco rytietiškų prieskonių aromatas. Tai subtilus aromatas, įkūnijantis klasiką, simbolizuojantis gerą toną ir skonį, laisvų manierų erą – baroką. Bulgariškos rožės, indiški jazminai ir mimozos svaigiai susipina su Karnatako santalais ir įvairiais kitais rytieti..
  70.00€
  Remiantis 3 atsiliepimais (-ų).