Google Translate

Tom Ford

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Tom Ford Black Orchid EDP 100ml
  Tom Ford Black Orchid EDP Testeris (Be dėžutes) Tom Ford Black Orchid kvepalai moterims yra pirmieji, kuriems buvo suteiktas aukštosios mados kūrėjo Tomo Fordo vardas. Iš sodraus orchidėjų, šokolado, vaisių ir medienos kvapo supintas ilgai išliekantis jų aromatas – šiuolaikiškas ir nepavaldus lai..
  90.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Tom Ford Black Orchid EDP 100ml
  NE TESTERIS Black Orchid EDP Rytietiškas/šipro kvapas moterims Tom Ford atrado ir išgavo labiausiai nepasiekiamą ir elegantišką juodosios orchidėjos aromatą, kurį panaudojo pirmuosiuose kvepaluose moterims. „Man ši gėlė yra tobula... Prabangi, elegantiška, tyra ir įmantri.” - T..
  112.99€
 • Tom Ford Black Orchid EDP 30ml
  (Ne Testeris)   Black Orchid EDP Rytietiškas/šipro kvapas moterims Tom Ford atrado ir išgavo labiausiai nepasiekiamą ir elegantišką juodosios orchidėjos aromatą, kurį panaudojo pirmuosiuose kvepaluose moterims. „Man ši gėlė yra tobula... Prabangi, elegantiška, tyra ir įmantri.” -..
  59.99€
 • Tom Ford Black Orchid EDP 50ml
  (Ne Testeris) Black Orchid EDP Rytietiškas/šipro kvapas moterims Tom Ford atrado ir išgavo labiausiai nepasiekiamą ir elegantišką juodosios orchidėjos aromatą, kurį panaudojo pirmuosiuose kvepaluose moterims. „Man ši gėlė yra tobula... Prabangi, elegantiška, tyra ir įmantri.” - T..
  78.99€
 • Tom Ford Black Orchid EDT 100ml
  Black Orchid EDT Testeris (Be dėžutės) Rytietiškas/medienos aromatas moterims Tom Ford savo pirmąjį ir turbūt patį populiariausią aromatą Black Orchid pristatė  2006 metais. Black Orchid tualetinis vanduo – tai naujoji šio kvapo versija kurio pagrindą sudaro tuberoza. Naujoji aromato..
  75.00€
 • Tom Ford Cafe Rose EDP 100ml
  ( Ne Testeris )   Tom Ford kvepalai yra įkvėpti paslaptingos parfumerijos istorijos, kuomet brangiausi, rečiausi pasaulio parfumerijos ingredientai buvo sujungiami, kad būtų sukurti prabanga dvelkiantys aromatai pasitikinčiai savimi asmenybei. Nuo žavaus, elegantiško jausmingumo iki..
  205.99€
 • Tom Ford Eau De Soleil Blanc EDP 50ml
  (NE TESTERIS) Citrininis gėlių aromatas su ambros atspalviu. Traškantis, spindintis, traukiantis. EAU DE SOLEIL BLANC tai atgaiva Private Blend kolekcijoje - mišrus, citrusinis, traškus aromatas puikiai dera kartu su ambros akordais. Šviežia nata, šiltas akcentas - tai galite užuosti šio ar..
  79.99€
 • Tom Ford Fleur De Portofino EDP 50ml
  TESTERIS   Fleur de Portofino EDP Citrusų/gėlių kvapas vyrams ir moterims Fleur de Portofino - naujasis Tom Ford vasaros aromatas. Žaižaruojantis. Nerūpestingas. Žavus. Sukurti Fleur de Potofino dizainerį įkvėpė gėlių kaskados, kurios svyra pavasarį nuo baltų akacijos šakų. Aroma..
  135.00€
 • Tom Ford Fleur De Portofino EDP 50ml
  (NE TESTERIS) Tom Ford kvepalai yra įkvėpti paslaptingos parfumerijos istorijos, kuomet brangiausi, rečiausi pasaulio parfumerijos ingredientai buvo sujungiami, kad būtų sukurti prabanga dvelkiantys aromatai pasitikinčiai savimi asmenybei. Nuo žavaus, elegantiško jausmingumo iki svaiginanči..
  149.99€
 • Tom Ford For Men EDT 100ml
  Be dėžutės Testeris Tom Ford For Men EDT Klasikinis/medienos kvapas vyrams Pirmasis vyriškas Tomo Fordo aromatas skirtas moderniems ir rafinuota klasika pasižymintiems vyrams. „Norėjau sukurti kvapą vyrams, kuris vienu metu būtų gaivus ir klasikinis bei šiltas ir gilus.” - Tom Ford Kl..
  60.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).