Google Translate

Tom Ford

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Tom Ford Black Orchid EDP 100ml
  Tom Ford Black Orchid EDP Testeris (Be dėžutes) Tom Ford Black Orchid kvepalai moterims yra pirmieji, kuriems buvo suteiktas aukštosios mados kūrėjo Tomo Fordo vardas. Iš sodraus orchidėjų, šokolado, vaisių ir medienos kvapo supintas ilgai išliekantis jų aromatas – šiuolaikiškas ir nepavaldus lai..
  90.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Tom Ford Black Orchid EDP 100ml
  NE TESTERIS Black Orchid EDP Rytietiškas/šipro kvapas moterims Tom Ford atrado ir išgavo labiausiai nepasiekiamą ir elegantišką juodosios orchidėjos aromatą, kurį panaudojo pirmuosiuose kvepaluose moterims. „Man ši gėlė yra tobula... Prabangi, elegantiška, tyra ir įmantri.” - T..
  112.99€
 • Tom Ford Black Orchid EDP 30ml
  (Ne Testeris)   Black Orchid EDP Rytietiškas/šipro kvapas moterims Tom Ford atrado ir išgavo labiausiai nepasiekiamą ir elegantišką juodosios orchidėjos aromatą, kurį panaudojo pirmuosiuose kvepaluose moterims. „Man ši gėlė yra tobula... Prabangi, elegantiška, tyra ir įmantri.” -..
  59.99€
 • Tom Ford Black Orchid EDP 50ml
  (Ne Testeris) Black Orchid EDP Rytietiškas/šipro kvapas moterims Tom Ford atrado ir išgavo labiausiai nepasiekiamą ir elegantišką juodosios orchidėjos aromatą, kurį panaudojo pirmuosiuose kvepaluose moterims. „Man ši gėlė yra tobula... Prabangi, elegantiška, tyra ir įmantri.” - T..
  78.99€
 • Tom Ford Black Orchid EDT 100ml
  Black Orchid EDT Testeris Rytietiškas/medienos aromatas moterims Tom Ford savo pirmąjį ir turbūt patį populiariausią aromatą Black Orchid pristatė  2006 metais. Black Orchid tualetinis vanduo – tai naujoji šio kvapo versija kurio pagrindą sudaro tuberoza. Naujoji aromato versija tai tarsi..
  75.00€
 • Tom Ford Cafe Rose EDP 100ml
  ( Ne Testeris )   Tom Ford kvepalai yra įkvėpti paslaptingos parfumerijos istorijos, kuomet brangiausi, rečiausi pasaulio parfumerijos ingredientai buvo sujungiami, kad būtų sukurti prabanga dvelkiantys aromatai pasitikinčiai savimi asmenybei. Nuo žavaus, elegantiško jausmingumo iki..
  205.99€
 • Tom Ford Eau De Soleil Blanc EDP 50ml
  (NE TESTERIS) Citrininis gėlių aromatas su ambros atspalviu. Traškantis, spindintis, traukiantis. EAU DE SOLEIL BLANC tai atgaiva Private Blend kolekcijoje - mišrus, citrusinis, traškus aromatas puikiai dera kartu su ambros akordais. Šviežia nata, šiltas akcentas - tai galite užuosti šio ar..
  79.99€
 • Tom Ford Fleur De Portofino EDP 50ml
  TESTERIS   Fleur de Portofino EDP Citrusų/gėlių kvapas vyrams ir moterims Fleur de Portofino - naujasis Tom Ford vasaros aromatas. Žaižaruojantis. Nerūpestingas. Žavus. Sukurti Fleur de Potofino dizainerį įkvėpė gėlių kaskados, kurios svyra pavasarį nuo baltų akacijos šakų. Aroma..
  135.00€
 • Tom Ford Fleur De Portofino EDP 50ml
  (NE TESTERIS) Tom Ford kvepalai yra įkvėpti paslaptingos parfumerijos istorijos, kuomet brangiausi, rečiausi pasaulio parfumerijos ingredientai buvo sujungiami, kad būtų sukurti prabanga dvelkiantys aromatai pasitikinčiai savimi asmenybei. Nuo žavaus, elegantiško jausmingumo iki svaiginanči..
  149.99€
 • Tom Ford For Men EDT 100ml
  Be dėžutės Testeris Tom Ford For Men EDT Klasikinis/medienos kvapas vyrams Pirmasis vyriškas Tomo Fordo aromatas skirtas moderniems ir rafinuota klasika pasižymintiems vyrams. „Norėjau sukurti kvapą vyrams, kuris vienu metu būtų gaivus ir klasikinis bei šiltas ir gilus.” - Tom Ford Kl..
  60.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Tom Ford Grey Vetiver 100ml EDP
  Grey Vetiver EDP TESTERIS   Medienos kvapas vyrams „Vetiverijos - viena mano mėgstamiausių kvapų natų, ji visalaikė, savyje turinti didžiulę stipraus charakterio dozę. „Bemaž kiekvienas atpažįsta vetiverijų kvapą ir turi tam tikras asociacijas susijusias su šiuo aromatu. Šis kvapas yr..
  66.09€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Tom Ford Grey Vetiver EDP 100ml
  NE TESTERIS   Tom Ford Grey Vetiver atspindi išauklėto, charizmatiško ir kartu provokuojančio vyro sielą. Elegantiška, gryna aromato širdis, skleidžianti natūralų kvapiųjų auksabarzdžių kvapą, pagardinta saulėje prinokusiais citrusais, rafinuotais prieskoniais ir prabangia mediena. -..
  75.00€
 • Tom Ford Italian Cypress EDP 50ml
  Tom Ford Private blend kolekcijos kvepalai. 50ml Testeris. Šis kvapas susideda iš asociacijų apie Italijos kiparisų aromatą. Sudarytas iš citrusinių vaisių, bazilikų, mėtos, medienos, kipariso.   ​​​Nišiniai kvepalai Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais pasikvepinę..
  130.00€
 • Tom Ford Jasmin Rouge EDP 100ml
  (ne testeris) Tom Ford Jasmin Rouge EDP Gėlių kvapas moterims ir vyrams Private Blend yra pirmoji ir išskirtinė Tom Ford kolekcija, kurią sudaro 12 kvapų. Kiekvienas iš jų - unikalus, nes gali būti naudojamas tiek atskirai, tiek gali būti maišomas su kitais kolekcijos kvapais. Priva..
  259.00€
 • Tom Ford Noir Anthracite EDP 100ml
  TESTERIS Anthracite (EDP) Prieskonių/ medienos aromatas vyrams Tom Ford Antracite – atspindi šviesą tamsoje, bergamotės žavesys, prieskonių mišinys susipina su medžio prieskoniu. Šis aromatas atspindi dinaminę įtampą tarp kontarstų – kur pilkas metalo blizgesys ir juodojo vyno atspindys ..
  79.99€
 • Tom Ford Noir De Noir EDP 50ml
  Testeris Tom Ford Noir de Noir - šipro aromatas. Tamsus, seksualus, prabangus. Sodrus, in ir jang šokio įkvėptas aromatas, kuriame susijungia gėlių moteriškumas ir žemiškas juodųjų triufelių vyriškumas. Vanilė, pačiuliai, agarmedžio mediena ir medžių samanos suteikia šiam stipriam rytietiško š..
  130.00€
 • Tom Ford Noir EDP 100ml
  Tom Ford Noir EDP Pikantiškas medienos/rytietiškas kvapas vyrams Įkvėptas paslaptingo elegancijos ir aistros dvilypiškumo, aromatas sujungia dinamišką įtampą ir prestižą, paslaptingumą supina su kerinčia prabangios elegancijos darna. Rytietiškas, aistringas kvapas atskleidžiantis du vyro ve..
  68.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Tom Ford Noir Pour Femme EDP 100ml
  Noir Femme EDP Testeris   Rytietiškas/gėlių aromatas moterims Šis juodas, nepermatomas buteliukas išlaiko Tom Ford stilistiką, kuriai būdingi siauri ruoželiai. Aukso spalvos kraštelis suteikia subtilios elegancijos pojūtį. Šis dizainerio kvapas buvo pristatytas be didesnių aprašymų, siū..
  91.99€
 • Tom Ford Orchid Solei EDP 12ml ATOMAIZERIS
  LIKĘ PASKUTINIAI 12ML BUS SIUNČIAMI SU BUTELIUKU. Pageidaujama kvepalų atomaizerio spalva prašome parašyti užsakymo komentaruose. (spalvas žiureti antroje nuotraukoje) Jei pageidaujamos spalvos nebeturesime, parinksime panašios spalvos atomaizeri. Atomaizeris yra papildomas, todel išnaudoj..
  18.99€
 • Tom Ford Orchid Soleil EDP 50ml
  Orchid Soleil EDP (Ne Testeris) Gėlių aromatas moterims TOM FORD pristato nauja moterišką aromatą Orchid Soleil – tai vasariška Black Orchid versija. Tai energingas, spinduliuojantis ir jausmingas aromatas skirtas užfiksuoti saulėtas emocijas ir magišką šilumą. Kompozicija atsiskleidžia ašt..
  99.99€