Google Translate

Tom Ford

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Tom Ford Black Orchid EDP 100ml
  Tom Ford Black Orchid EDP Testeris (Be dėžutes) Tom Ford Black Orchid kvepalai moterims yra pirmieji, kuriems buvo suteiktas aukštosios mados kūrėjo Tomo Fordo vardas. Iš sodraus orchidėjų, šokolado, vaisių ir medienos kvapo supintas ilgai išliekantis jų aromatas – šiuolaikiškas ir nepavaldus lai..
  90.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Tom Ford Black Orchid EDP 100ml
  NE TESTERIS Black Orchid EDP Rytietiškas/šipro kvapas moterims Tom Ford atrado ir išgavo labiausiai nepasiekiamą ir elegantišką juodosios orchidėjos aromatą, kurį panaudojo pirmuosiuose kvepaluose moterims. „Man ši gėlė yra tobula... Prabangi, elegantiška, tyra ir įmantri.” - T..
  112.99€
 • Tom Ford Black Orchid EDP 30ml
  (Ne Testeris)   Black Orchid EDP Rytietiškas/šipro kvapas moterims Tom Ford atrado ir išgavo labiausiai nepasiekiamą ir elegantišką juodosios orchidėjos aromatą, kurį panaudojo pirmuosiuose kvepaluose moterims. „Man ši gėlė yra tobula... Prabangi, elegantiška, tyra ir įmantri.” -..
  59.99€
 • Tom Ford Black Orchid EDP 50ml
  (Ne Testeris) Black Orchid EDP Rytietiškas/šipro kvapas moterims Tom Ford atrado ir išgavo labiausiai nepasiekiamą ir elegantišką juodosios orchidėjos aromatą, kurį panaudojo pirmuosiuose kvepaluose moterims. „Man ši gėlė yra tobula... Prabangi, elegantiška, tyra ir įmantri.” - T..
  78.99€
 • Tom Ford Black Orchid EDT 100ml
  Black Orchid EDT Testeris (Be dėžutės) Rytietiškas/medienos aromatas moterims Tom Ford savo pirmąjį ir turbūt patį populiariausią aromatą Black Orchid pristatė  2006 metais. Black Orchid tualetinis vanduo – tai naujoji šio kvapo versija kurio pagrindą sudaro tuberoza. Naujoji aromato..
  75.00€
 • Tom Ford Cafe Rose EDP 100ml
  ( Ne Testeris )   Tom Ford kvepalai yra įkvėpti paslaptingos parfumerijos istorijos, kuomet brangiausi, rečiausi pasaulio parfumerijos ingredientai buvo sujungiami, kad būtų sukurti prabanga dvelkiantys aromatai pasitikinčiai savimi asmenybei. Nuo žavaus, elegantiško jausmingumo iki..
  205.99€
 • Tom Ford Fleur De Portofino EDP 50ml
  TESTERIS   Fleur de Portofino EDP Citrusų/gėlių kvapas vyrams ir moterims Fleur de Portofino - naujasis Tom Ford vasaros aromatas. Žaižaruojantis. Nerūpestingas. Žavus. Sukurti Fleur de Potofino dizainerį įkvėpė gėlių kaskados, kurios svyra pavasarį nuo baltų akacijos šakų. Aroma..
  135.00€
 • Tom Ford For Men EDT 100ml
  Be dėžutės Testeris Tom Ford For Men EDT Klasikinis/medienos kvapas vyrams Pirmasis vyriškas Tomo Fordo aromatas skirtas moderniems ir rafinuota klasika pasižymintiems vyrams. „Norėjau sukurti kvapą vyrams, kuris vienu metu būtų gaivus ir klasikinis bei šiltas ir gilus.” - Tom Ford Kl..
  60.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Tom Ford Grey Vetiver 100ml EDP
  Grey Vetiver EDP BE DĖŽUTĖS   Medienos kvapas vyrams „Vetiverijos - viena mano mėgstamiausių kvapų natų, ji visalaikė, savyje turinti didžiulę stipraus charakterio dozę. „Bemaž kiekvienas atpažįsta vetiverijų kvapą ir turi tam tikras asociacijas susijusias su šiuo aromatu. Šis kvapas ..
  66.09€
  Remiantis 2 atsiliepimais (-ų).
 • Tom Ford Grey Vetiver EDP 100ml
  NE TESTERIS   Tom Ford Grey Vetiver atspindi išauklėto, charizmatiško ir kartu provokuojančio vyro sielą. Elegantiška, gryna aromato širdis, skleidžianti natūralų kvapiųjų auksabarzdžių kvapą, pagardinta saulėje prinokusiais citrusais, rafinuotais prieskoniais ir prabangia mediena. -..
  75.00€
 • Tom Ford Italian Cypress EDP 50ml
  Tom Ford Private blend kolekcijos kvepalai. 50ml Testeris. Šis kvapas susideda iš asociacijų apie Italijos kiparisų aromatą. Sudarytas iš citrusinių vaisių, bazilikų, mėtos, medienos, kipariso. ..
  130.00€
 • Tom Ford Noir De Noir EDP 50ml
  Testeris Tom Ford Noir de Noir - šipro aromatas. Tamsus, seksualus, prabangus. Sodrus, in ir jang šokio įkvėptas aromatas, kuriame susijungia gėlių moteriškumas ir žemiškas juodųjų triufelių vyriškumas. Vanilė, pačiuliai, agarmedžio mediena ir medžių samanos suteikia šiam stipriam rytietiško š..
  130.00€
 • Tom Ford Noir EDP 100ml
  Tom Ford Noir EDP Pikantiškas medienos/rytietiškas kvapas vyrams Įkvėptas paslaptingo elegancijos ir aistros dvilypiškumo, aromatas sujungia dinamišką įtampą ir prestižą, paslaptingumą supina su kerinčia prabangios elegancijos darna. Rytietiškas, aistringas kvapas atskleidžiantis du vyro ve..
  68.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Tom Ford Noir Pour Femme EDP 100ml
  Noir Femme EDP Testeris   Rytietiškas/gėlių aromatas moterims Šis juodas, nepermatomas buteliukas išlaiko Tom Ford stilistiką, kuriai būdingi siauri ruoželiai. Aukso spalvos kraštelis suteikia subtilios elegancijos pojūtį. Šis dizainerio kvapas buvo pristatytas be didesnių aprašymų, siū..
  91.99€
 • Tom Ford Orchid Solei EDP 50ml
  Orchid Soleil EDP (Ne Testeris) Gėlių aromatas moterims TOM FORD pristato nauja moterišką aromatą Orchid Soleil – tai vasariška Black Orchid versija. Tai energingas, spinduliuojantis ir jausmingas aromatas skirtas užfiksuoti saulėtas emocijas ir magišką šilumą. Kompozicija atsiskleidžia ašt..
  77.01€ 99.99€
 • Tom Ford Oud Fleur EDP 50ml
  Tom Ford Private Blend Oud Fleur (Ne Testeris) Medienos ir šipro aromatas. Sudėtis: rožė, pačiulis, agarwood (Oud), sandalmedžio ir dervos.   ..
  154.99€
 • Tom Ford Oud Wood EDP 100ml
  Oud Wood EDP (Ne Testeris)   Medienos aromatas Private Blend yra pirmoji ir išskirtinė Tom Ford kolekcija, kurią sudaro 12 kvapų. Kiekvienas iš jų - unikalus, nes gali būti naudojamas tiek atskirai, tiek gali būti maišomas su kitais kolekcijos kvapais. Private Blend kolekcija buvo ..
  219.99€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Tom Ford Private Blend Costa Azzurra EDP 50ml
  Testeris   Costa Azzurra EDP Aromatinis/medienos kvapas moterims ir vyrams Costa Azzurra  medienos aromatų mišinys iš Viduržemio jūros salos Sardinijos sukeliantis įvairias emocijas. Tai unikalus derinys tarp sūraus paplūdimio, džiovintų augalų ir medienos kuri ilgą laik plūdu..
  135.00€
 • Tom Ford Private Blend Jasmin Rouge EDP 50ml
  Tom Ford Jasmin Rouge EDP Rytietiškas gėlių kvapas moterims ir vyrams Dizaineris Tomas Fordas taip apibūdina „Jasmin Rouge" kvapą: Geidulingas. Jausmingas. Drąsus ir rizikuojantis. Neįtikėtinas prabangaus Sambako jazmino absoliutas, dar niekada nebuvęs panaudotas parfumerijoje, atsklei..
  120.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Tom Ford Private Blend Mandarino Di Amalfi EDP 50ml
  Testeris (Be dėžutes)   Mandarino di Amalfi EDP Citrusų/aromatinis kvapas moterims ir vyrams Tai kvapas iš privačios Tom Ford kolekcijos, atspindintis Amalfi pakrantėse stūksančių vilų ramybę. Vaisinis citrusinis aromatase susijungia su tonka pupele ir tai suteikia kvapui šilto bri..
  135.00€
 • Tom Ford Private Blend Neroli Partofino EDP 100ml
  Neroli Portofino EDP Gaivus citrusų/gėlių kvapas moterims ir vyrams Iš asmeninės Tom Ford kolekcijos „Private Blend". Vibruojantis. Žaižaruojantis. Perkeliantis į Portofino pasaulį. Gaivą suteikiantis parfumuotas vanduo su aštriais citrusų eteriniais aliejais, stebinantis gėlių natomi..
  180.00€
 • Tom Ford Santal Blush EDP 50ml
  ( Ne Testeris )   Santal Blush -  tai rytieyiškas medienos tipo aromatas moteriai.. Kvapas išleistas 2011 metais. Kerintis, egzotiškas, paslaptingas prieskonių ir medienos aromatas – sodrios santalo medienos bei egzotiškų rytų prieskonių sintezė, papildyta svaiginančiu gėlių ir ja..
  135.00€
 • Tom Ford Santal Blush EDP 50ml
  Tom Ford Private Blend Santal Blush Testeris Kvaila būtų išsižadėti ar manyti, kad šis Tom Ford aromatas yra drovus. Priešingai – tai įtaigus, aštrus rytietiškas medienos kvapas. Kreminės sandalmedžio ir egzotinių rytietiškų prieskonių tekstūros sintezė sukuria svaiginantį, tvirtą gėlių ..
  120.00€
 • Tom Ford Tobacco Oud EDP 50ml
  ( Ne Testeris )   Tom Ford kvepalai yra įkvėpti paslaptingos parfumerijos istorijos, kuomet brangiausi, rečiausi pasaulio parfumerijos ingredientai buvo sujungiami, kad būtų sukurti prabanga dvelkiantys aromatai pasitikinčiai savimi asmenybei. Nuo žavaus, elegantiško jausmingumo ik..
  156.99€
 • Tom Ford Tobacco Vanille EDP 100ml
  Tobacco Vanille EDP  (Ne Testeris)   Rytietiškas prieskonių aromatas Private Blend yra pirmoji ir išskirtinė Tom Ford kolekcija, kurią sudaro 12 kvapų. Kiekvienas iš jų - unikalus, nes gali būti naudojamas tiek atskirai, tiek gali būti maišomas su kitais kolekcijos kvapais. Pr..
  225.99€
 • Tom Ford Tuscan Leather EDP 100ml
  NE TESTERIS   Tuscan Leather EDP Odos aromatas Private Blend yra pirmoji ir išskirtinė Tom Ford kolekcija, kurią sudaro 12 kvapų. Kiekvienas iš jų - unikalus, nes gali būti naudojamas tiek atskirai, tiek gali būti maišomas su kitais kolekcijos kvapais. Private Blend kolekcija buv..
  225.99€
 • Tom Ford Velvet Orchid EDP 100ml
  Velvet Orchid EDP Rytietiškas gėlių aromatas moterims Tom Ford pristato ištaigingą bei jausmingą aromatą moterims Velvet Orchid, tapusį, 2006 metais išleisto ir didelio populiarumo sulaukusio, Black Orchid kūrinio tęsiniu. Prabangus Velvet Orchid aromatas yra skirtas moterims, ieškančioms t..
  90.00€
 • Tom Ford Venetian Bergamot EDP 50ml
  Venetian Bergamot EDP Testeris   Medienos/šviežių prieskonių/citrusų kvapas vyrams ir moterims Tom Ford prideda naują unisex aromatą prie Private Blend kolekcijos - Venecijos bergamočių. Gerai juntamos bergamočių natos, juodųjų pipirų ir rožių akordai. Aromatą taipogi papildo imbie..
  125.00€
  Remiantis 1 atsiliepimais (-ų).
 • Tom Ford White Patchouli EDP 100ml
  ( Ne Testeris )   White Patchouli EDP Gėlių/medienos kvapas moterims Tai klasikinėmis inspiracijomis prisotinta nauja, charakteringų aromatų versija. Pačiulis - žemės grožį ir neeilinę prabangą atskleidžianti nata, kurią paveikia stiprus baltųjų gėlių akcentas. Sukurtas iš žvilg..
  101.01€
 • Tom Ford White Patchouli EDP 100ml
   White Patchouli EDP Testeris Gėlių/medienos kvapas moterims Tai klasikinėmis inspiracijomis prisotinta nauja, charakteringų aromatų versija. Pačiulis - žemės grožį ir neeilinę prabangą atskleidžianti nata, kurią paveikia stiprus baltųjų gėlių akcentas. Sukurtas iš žvilgančių medien..
  90.00€
  Remiantis 4 atsiliepimais (-ų).