Google Translate

Mont Blanc

Rodyti: Sąrašas / Lentelė
Rūšiavimas
Įrašų puslapyje:
 • Mont Blanc Emblem EDT 100ml
  Tualetinis vanduo vyrams. Mont Blanc pristato naująjį aromatą vyrams – EMBLEM, kuris įkūnija autentišką Mont Blanc prekinio ženklo eleganciją. Kvapo pavadinimas akivaizdžiai simbolizuoja sąsają su prekiniu ženklu – emblema – ir lieka ištikimas savo parašui – juoda/ balta. Kvapo parfumerė iš ..
  34.59€
 • Mont Blanc Lady Emblem EDP 75ml
  Lady Emblem EDP Vaisių/medienos aromatas moterims MontBlanc maloniai stebina: pristato kerinčią ir prabanga spinduliuojančią moterišką liniją. Ikoniškas logotipas – emblema – keičia savo pavidalą ir tampa... deimantu! Argi gali būti kas nors moteriškesnio ir grynesnio už šį brangakmenį? Tai me..
  34.99€
 • Mont Blanc Legend EDT 100ml
  Montblanc Legend Testeris Paparčių/aromatinis kvapas vyrams Montblanc Legend aromatas skirtas įkvepiančiam, doram ir savimi pasitikinčiam vyrui, kuris yra drąsus, aistringas ir patikimas. Aromatas yra švelnus, bet kartu ryškus ir vyriškas. Parfumerio idėja buvo sukurti kontrastingą aromatą, ..
  28.99€
 • Mont Blanc Legend Pour Femme EDP 75ml
  TESTERIS Kokia moteris įkvėpė Mont Blanc sukurti aromatą Legend pour Femme? Tai įsimintinos asmenybės, atstovaujančios klasikinę eleganciją ir įgimtą grakštumą: Grace Kelly, Ingrid Bergman, Greta Garbo, Marlene Dietrich. Aromatas Mont Blanc Legend - gyvybingas ir ryškus, skirtas neeilinei damai, - ..
  31.79€