Google Translate

Memo Paris Lalibela EDP 75ml

Memo Paris Lalibela EDP 75ml

Gamintojas: Memo Paris
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 105.00€145.00€
Aprašymas

Testeris be kamšteio. 

Užmerkite akis ir įsivaizduokite sodą, pilną nuostabiausių gėlių. Tai - Memo Paris Lalibela aromatas moterims, kuris praskaidrins jūsų dieną nuostabiomis gėlių natomis. „Lalibela“ yra sudėtingas gurmaniškas ir gėlių susitarimų derinys, pavadintas Etiopijos miesto, žinomo dėl daugybės uolomis raižytų bažnyčių, pavadinimu. 

Aromatas prasideda subalansuotu gėlių natų mišiniu iš subtilaus bijūno, vanilės kvapo orchidėjos ir romantiškos rožės, o viršuje-sultingas, pieniškas kokosas. Kvepalų širdyje yra žalias pačiulis, odinis gauruotasis švitrūnas, saldus jazminas ir jauki vanilė. Pagrindinės smilkalų, tabako lapų ir medienos natos yra dūminės, sodrios ir rimtos, primenančios roko stiliaus bažnyčias to paties pavadinimo mieste. Tai idealiai tinka nuotykių kupinai ir spontaniškai moteriai, kuri jaučia nuolatinį sunkumą ir pagarbą gyvybei.

Memo Paris Lalibela - gurmaniškas gėlių-medienos kvapas, kuris puikiai tinka romantiškos sielos moterims.

 

Nišiniai kvepalai
Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais pasikvepinę kiti žmonės? Lengvai galite atpažinti pagrindines kvepalų natas? Tuomet nišiniai kvepalai yra būtent Jums! 
Nišiniai kvepalai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pavargo nuo komercinių kvapų. Tai kvepalai, kurie gali padėti surasti tikrąjį savo “Aš”.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras