Google Translate

Memo Paris Ilha Do Mel EDP 75ml

Memo Paris Ilha Do Mel EDP 75ml

Gamintojas: Memo Paris
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 105.00€145.00€
Aprašymas

Testeris be kamštuko. 

UNISEX KVEPALAI

Blankus salos kontūras valdovų jūroje. Mandarinų eterinis aliejus. Slapti peizažai, kopos, terasos. Paraipsčio žiedų absoliutas. Paslėptas už rausvų hiacinto sienų užburtose olose, Kamų labirinte pamestas protas. Gardenijos akordas. Muskuso karštinė, palmės lapuose besisūpuojanti velniška šypsena. Jazminų absoliutas. Susipynęs kadagių ir vanilės mėnulis, kunkuliuojantys džiaugsmo vandenys. Banguojanti vetiverija. Medaus spinduliai sušvelnina jazmino prabudimą. Medaus sala, meilės prisiminimų svajonių peizažas, geismas ir apleidimas. - Visa tai yra Ilha Do Mel - kerintis, peizažus kuriantis aromatas, kurį bus sunku pamiršti... 

„Memo Paris Ilha Do Mel“ yra moteriškas ir vyriškas gėlių aromatas su baltais gėlių akordais ir saldžių pagrindinių akcentais.

Šis kvapas prasideda su viršutinėmis mandarininio apelsino, hiacinto ir kadagio natomis. Toliau eina vidurinės apelsinų žiedų, medaus, jazminų, vilkdalgio ir genisteino natos, baigiamos vanilės pagrindu.

„Memo Ilha Do Mel“ parfumuotas vanduo yra puikus kvapas visiems nepriklausomiems vyrams ir moterims, gyvenantiems pagal savo taisykles.

Tinka dėvėti kartu su vakariniais drabužiais ir ypatingoms progoms. 

Nišiniai kvepalai
Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais pasikvepinę kiti žmonės? Lengvai galite atpažinti pagrindines kvepalų natas? Tuomet nišiniai kvepalai yra būtent Jums! 
Nišiniai kvepalai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pavargo nuo komercinių kvapų. Tai kvepalai, kurie gali padėti surasti tikrąjį savo “Aš”.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras