Google Translate

Memo Paris Vaadhoo EDP 75ml

Memo Paris Vaadhoo EDP 75ml

Gamintojas: Memo Paris
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 105.00€145.00€
Aprašymas

Testeris be kamštelio. 

UNISEX KVEPALAI

Prancūziška nišinė prabangių kvepalų linija „Memo“ ir toliau džiugina savo naujovėmis, sukurtomis tikram ir patyrusiam keliautojui. Išskirtinėje kolekcijoje „Graines Vagabondes“ yra lengvų, erdvių ir šiek tiek nuotykių kupinų kvapų, kurie taps savotiškais kvepalais, bei privers „teleportuotis“ į gražiausius mūsų didžiulės planetos kampelius.

Talentingo parfumerio Alienoro Massenet piramidėje pagrindinis dėmesys skiriamas sultingam aštriam imbierui, apsuptam žaliomis gaivinančio baziliko sultimis. Kartu su vėsiais serbentų lapų atspalviais jie sudaro aromatinio trikampio žiedo viršūnę, kuri sklandžiai patenka į diskretišką gėlių širdį. Čia tarsi stebuklingai iš niekur atsiranda subtilūs medaus jazminų ir pelargonijų pumpurai, įrėminti spinduliuojančio nemirtingų natų sausumo. Pasibaigus „Memo Vaadhoo“, jūsų laukia kerintis dūminis ir samanotas finalas.

Kvepalų serija buvo papildyta dar vienu ryškiu dalyviu - išskirtiniu gėlių-šipro aromatu Memo Vaadhoo, pasakojančiu apie atostogų dykumos saloje romantiką. Pasakiški Maldyvai yra daugelio keliautojų svajonė. Jų žavingas grožis ir visiškos izoliacijos nuo visų pasaulietiškų problemų ir sunkumų jausmas įkūnija vaizdingos Vaadu salos atmosferą, kur vandenyno paviršius tiesiogine prasme švyti stebuklingais spinduliais, atveriančiais kelią į jų pačių gelmes.

Memo Paris Vaadhoo - nuostabūs kvepalai, tinkantys vyrams ir moterims, sukuria iliuziją, kai ryškiai mėlynas prieblandos dangus susilieja su nesibaigiančia jūros vandens drobe, kurios sandūroje gimsta paslaptinga natūrali tiesa. 

 

Nišiniai kvepalai
Einant gatve užuodžiate ir atpažįstate kvepalus, kuriais pasikvepinę kiti žmonės? Lengvai galite atpažinti pagrindines kvepalų natas? Tuomet nišiniai kvepalai yra būtent Jums! 
Nišiniai kvepalai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie pavargo nuo komercinių kvapų. Tai kvepalai, kurie gali padėti surasti tikrąjį savo “Aš”.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras