Google Translate

Christian Dior Les Creations Collection DiorEssence EDT 100ml

Christian Dior Les Creations Collection DiorEssence EDT 100ml

Gamintojas: Christian Dior
Modelis: Testeris
Yra prekyboje
Kaina: 63.49€
Aprašymas

Testeris
Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Dioressence -
Dior namai pelnytai užima vieną pirmųjų vietų kvepalų pasaulyje jau daugelį metų. Dior kolekcija Les Creations de Monsieur Dior, pristatyta 2009 metais, atstovauja senovinių leidinių apžvagą. Kolekcijoje yra 5 kvepalai - 5 klasikiniai kvepalai mėgiami daugelio moterų visame pasaulyje.

Diorella, Dioressence, Diorissimo, Eau Fraiche ir Forever and Ever yra penki aromatai iš Les Creations de Monsieur Dior kolekcijos, pristato nesenstančią Dior pusę, kuri yra atspari laikui ir naujoms madoms.

Dioressence yra klasikinai, aštrūs šipriniai kvepalai pristatyti 1979 metais. Kvepalų kompozicija atsiveria aldehidų, vaisių, bergamočių, apelsinų, pačiulių ir žalumynų natomis; širdyje žibuoklės, tuberozos, jazminai, gavzdikai, rožės, pelargonijos, pakalnutės ir ylang-ylang, su žiupsneliu cinamono ir vilkdalgio šaknies. Pagrinde pačiulės, vanilės, galbaninės ferulos, muskuso, samanų, styrakso ir vetiverijų akordai.

Naujieji Les Creations de Monsieur Dior Dioressence sukurti iš pelargonijų iš Egipto, cinamono iš Ceilono ir pačiulės iš Indonezijos.

Les Creations de Monsieur Dior Dioressence EDT pristatyti, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2009 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Pelargonijos

Vidurinės natos: Cinamonas

Pagrindinės natos: Pačiulės

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras

Žymės:
Žymės: Cristian, Dior, Essence