Google Translate

Christian Dior J'adore L'or Essence De Parfum 40ml

Christian Dior J'adore L'or Essence De Parfum 40ml

Gamintojas: Christian Dior
Modelis: TESTERIS
Išparduota
Kaina: 82.00€
Aprašymas

Testeris
J'adore L'Or Essence de Parfum EDP

Gėlių/rytietiškas aromatas moterims

Christian Dior J`Adore L`Or - Dior pristato naujus kvepalus J`Adore L`Or sukurtus iš rožių ir jazminų iš Graso. Kvepalus sukūrė parfumeris Francois Demachy iš aukštos kokybės ingredientų, kurie yra pagrindinis šių kvepalų kokybės veiksnys.

Nauju kvepalų kompozicija susideda iš aukščiausios kokybės ingredientų, kurie palieka sodrų aromatą ant odos ir padaro ją švelnią, šilminę ir minkštą. Šio auksinio nektaro niuansai yra intensyvūs ir šilti, kaip tikras auksas. Kaip kokybės garantiją, Dior išryškina ingredientus naudojamus kvepaluose ir tuos, kurie atitinka aukščiausius kriterijus.

Kompozicijoje yra Centifolia rožių ir Grandiflorum jazminų iš Graso. Gėlių ekstaraktai naudojami šiuose kvepaluose kilę iš "Domaine de Manon", valdomo trijų tos pačios šeimos kartų. Ši šeima daug metų buvo Dior tiekėjais ir iki šiandien išlaikė aukštos kokybės tradicijas.

Rožių žiedlapiai ir jazminai buvo rankomis surinkti ir jų kvapas palieka trapios gėlių puokštės su rytietiškomis natomis įspūdį, kuris kvepalams suteikia brangaus žavesio. Pagrinda sudaro minkšti ir šilti Tonka pupelių ir jausmingos Taičio vanilės akordai.

Rytietiški aromatai kyla iš pačiulių ir gintaro ir gauruoto švitrūno lašų, ir palieka gilumo įspūdį.

Kvepalų veidas, Charlize Theron.

J`Adore L`Or pristatyti 2010 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Jazminai, Rožės

Vidurinės natos: Tonka pupelės, Vanilė

Pagrindinės natos: Gauruotasis švitrūnas, Pačiulės, Gintaras

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras