Google Translate

Carolina Herrera 212 Vip Black EDP 100ml

Carolina Herrera 212 Vip Black EDP 100ml

Gamintojas: Carolina Herrera
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 78.99€
Aprašymas

212 VIP BLACK EDP Testeris

Vanilės/prieskonių aromatas vyrams

 

Kvepalų 212 VIP pasaulį papildė nauji geismą žadinantys vyriški kvepalai 212 VIP BLACK, kuriuos sukurti įkvėpė maištinga mados namų CAROLINA HERRERA dvasia ir išskirtiniai privatūs vakarėliai, kuriuose kiekvienas trokšta dalyvauti.

Pavergiantis, gundantis ir ryškus kvepalų 212 VIP BLACK aromatas sužadina jausmus ir sukuria laukinės nakties – nepaisančios formalumų, kupinos netikėtumų ir pakylėtų jausmų – atmosferą. Nakties, kuri pralekia stulbinančiu greičiu gavus išskirtinį kvietimą į prašmatnų vakarėlį. Kerinčios Niujorko – kultinio miesto – nakties, kuriai atėjus viskas tampa įmanoma!

Šis naujas be galo ryškus aromatas užvaldo vyrą žadindamas jo geismą ir skatindamas visiškai atsiduoti jį apėmusiai nuotaikai. Jis toks pat jaudinantis kaip naktis ir toks pat elegantiškas bei veržlus kaip vyras, kuriam skirti kvepalai 212 VIP BLACK.

 

AROMATO KOMPOZICIJA

Kvepalų 212 VIP BLACK aromatas sukomponuotas iš seksualaus ambros bei karčiųjų kiečių dvelksmo ir levandų, šilto vanilės bei odos kvapo. Šis gundantis eliksyras, kuriam neįmanoma atsispirti, skirtas vyrams, turintiems drąsos juo kvėpintis. Naujos kartos vyrams, kuriantiems savo istoriją, nustatantiems savo taisykles ir gyvenantiems savaip. Tai duoklė kūrybingajai Niujorko klasei, tikriesiems niekada nemiegančio miesto VIP.

 

Įžanginis akordas

Aromatinis – kartieji kiečiai

Vidurinysis akordas

Paparčių, odos: levandos, oda

Baigiamasis akordas

Ambros, rytietiškas, muskuso: ambra, vanilė, muskusas

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras