Google Translate

Hermes Terre D'hermes Limited Edition 2020 EDT 100ml

Hermes Terre D'hermes Limited Edition 2020 EDT 100ml

Gamintojas: HERMES
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 54.99€64.99€
Aprašymas

Terre D'Hermès Limited Edition 2020 EDT

Citrusų/prieskonių/medienos aromatas vyrams

Limituotas leidimas.

Terre d’Hermès keičia perspektyvą ir dar labiau įtvirtina savo tapatybę išleisdamas legendinio H-Bottle riboto skaičiaus laidą.

Pateikdamas šią naują kūrybinę interpretaciją, airių menininkas ir HERMÈS partneris Nigel Peake panardina mus į savo mėgstamą aplinką – miestą, mūsų pasąmonėje kurdamas vertikalias Terre d’Hermès kvapo struktūras. Šioje griežtai miestietiškoje versijoje drąsios dangoraižių linijos, pakibusios tarp žemės ir dangaus, išryškina naujoviško miesto peizažą. Linijų susikirtimai, atstumai, dydžiai ir perspektyvos kuria optinę iliuziją – bulvaro kampe išryškėjančią HERMÈS H. Terre d’Hermès flakono dizainui Philippe Mouquet pasitelkia naują architektūrą, bet išsaugo visas specialiai HERMÈS sukurtas detales: balno vinį, sidabruoto metalo švytėjimą flakono briaunose, slankiojantį purkštuko dangtelį, oranžinį H formos pagrindą, savo žėrėjimą paverčiantį aromatu. 2017 metų riboto skaičiaus leidimo H-Bottle galima įsigyti nuo 2017 m. sausio;

Siūlomi du Terre d’Hermès variantai – tualetinis vanduo ir kvepalai.

Terre d’Hermès tualetinis vanduo – tai vanduo su aiškiu ir subtiliu charakteriu, sveikas ir grynas, sukurtas svajotojui tvirtai stovinčiam ant žemės. Pilnas paradoksų – kartaus ir marmurinio greipfrutų ir apelsinų aromato, matinio ir vėsaus titnago kvapo, žaižaruojančių juodųjų ir rožinių pipirų blyksnių ir lengvo sodraus Atlaso kedro dvelksmo.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras