Google Translate

Dolce Gabbana The One EDT 100ml

Dolce Gabbana The One EDT 100ml

Gamintojas: Dolce&Gabbana
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 48.99€
Aprašymas

The One Eau de Toilette (EDT) Testeris
2017

 

Gėlių aromatas moterims

Naujas aromatas. Nauja ambasadorė. Nauja kampanija.

Dolce&Gabbana pristato naują, lengvesnę legendinio The One kvapo interpretaciją: The One Eau de Toilette, kuris kviečia pasinerti į moteriškų kvapų pasaulį.

Visiškai nauja žymių kvepalų vizija
The One Eau de Toilette – kerintis, jausmingas ir moteriškas aromatas, apgaubtas gaivos, išryškinančios pagrindinę Madonos lelijos natą. Alsuojantis gyvybingumas buvo užfiksuotas parfumerio Michel Girard. Sukurta nauja priklausomybė gėlėms, išaukštinanti jausmingumą.

Madonos lelijos baltieji žiedlapiai apiberti auksinėmis žiedadulkėmis sutinka itališkos bergamotės žiedus, mandarinų esenciją, šilkinius ličius ir saldžiuosius baltuosius persikus. Distiliuota Ylang-Ylang esencija atskleidžia šviesius lelijos aspektus, kuriuos paryškina švelnus apelsino žiedas ir medus. Džiovinta vanilė, vetiveris, muskusas – nusidriekiantis jausmingas šleifas.

The One linijai priskiriamas The One Eau de Parfum, buvo sukurtas parfumerės Christine Nagel – tai yra gilesnė kvapo versija. Madonos lelijos širdis subtiliai kontrastuoja su giliu vanilės jausmingumu, o visa tai apgobia ambros ir muskuso natos.

Nauja pakuotė
Pristatant naują tualetinį vandenį, Dolce&Gabbana patobulino The One klasikinį buteliuką: ilgesnės, grakštesnės ir elegantiškesnės linijos. Geometrinis auksinis dangtelis, elegantiškas juodas logotipas ir šviesi auksinė dėžutė reprezentuojanti šios linijos spalvas.

Nauja ambasadorė: Emilia Clarke
Kas ji, naujoji the One? Talentinga britų aktorė Emilia Clarke prisijungia prie Dolce&Gabbana šeimos kaip nauja The One ambasadorė. Dalindamasi Instagram paskyroje reklaminės kampanijos užkulisių nuotrauka, ji rašo: ,,Ši plati šypsena tai Dolce&Gabbana nuopelnas - jie tikrai žino kaip britę merginą priversti pasijausti itališka karaliene!“. Emilia Clarke apdovanoja naująją kampaniją savo nepakartojama šypsena ir nuoširdžia šiluma. Jos gaivus, natūralus grožis ir nuoširdūs jausmai atspindi The One esmę. Ji yra Dolce&Gabanna moteris.

Nauja reklaminė kampanija
Turgus po atviru dangumi Neapolyje. Auksinė Viduržiemio jūros saulė. Gatvės prekiautojai su šeimomis džiaugsmingai šurmuliuoja, mėgaujasi skaniu itališku maistu ir šventine atmosfera. Emilija Clarke pasirodo minioje: spindinti žvaigždė ir stulbinanti gražuolė, ji linksma, maloni ir spontaniška jauna moteris, gyvenanti šia akimirka ir besidžiaugianti gyvenimu. Jos šypsena apšviečia ekraną. Ji yra the One. Neapolio gatvėse nusifilmavo tikri žmonės gyvenantis savo kasdieninį gyvenimą, šią The One reklaminę kampaniją režisavo Italijos režisieriaus Matteo Garrone, garsėjantis dokumentiniu stiliumi. Vaizdas užfiksuojamas skambant žaismingam 1965-ųjų itališkam hitui ,,Tu vuo fa‘ l‘americano“ (,,Tu nori būti amerikietis“) – tekstas parašytas neapolietišku dialektu, o muzikos derinys džiazas ir svingas. Gyvybingumu pulsuojanti nauja reklaminė kampanija su aistra ir nuoširdumu įkūnija tai, kokia Italijos kultūra yra iš tikrųjų: pasaulis, kuriame kiekvienas gali būti The One.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras