Google Translate

Calvin Klein Obsessed For Men EDT 125ml

Calvin Klein Obsessed For Men EDT 125ml

Gamintojas: Calvin Klein
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 58.02€
Aprašymas

Obsessed For Men Testeris

Rytietiškas/ medienos aromatas vyrams

 

Kvepalų OBSESSED koncepcijos ašis – praėjusios meilės prisiminimas, sužadintas ant odos išlikusio kito asmens kvapo. Vyriškų paparčių grupės kvepalų aromatui būdingi kvapai – ypač baltažiedžių levandų kvapas – įeina į moteriškų kvepalų aromato kompoziciją, o į vyriškų kvepalų aromatą įkomponuotas sodrus vanilės kvapas. Šie vyriškiems ir moteriškiems kvepalams nebūdingi kvapai derinami su labiau įprastais kvapais – muskuso dvelksmas suteikia jausmus žadinančios šilumos moteriškiems kvepalams, o ambros ir medienos kvapas pabrėžia vyriškų kvepalų aromato vyriškumą. Įtampa, neatremiamas postūmis ir neįveikiama trauka – tai, ką jaučiate pasikvėpinę šiais kvepalais, vėl ir vėl verčia jais kvėpintis.

Kvepalų OBSESSED aromato pasakojamą istoriją lydi istorija, kurią pasakoja jų reklamos kampanija. 1993 m. kvepalai OBSESSION tapo kultiniai, kai jų reklamos veidu tapo Kate Moss. Ją reklamos kampanijai fotografavo tuometinis jos mylimasis Mario Sorrenti. Šie novatoriški provokuojantys vaizdai perteikė tikrą meilės istoriją; jie ne tik byloja apie didelę abipusę pirmąją meilę, bet ir atskleidžia fotografo maniją – tiek subjektui, tiek fotografijai.

Artėjant legendinės reklamos kampanijos 25 metų sukakčiai kvepalų OBSESSED reklamos kampanijai buvo pasitelkti iki šiol nematyti to meto ir biografiniai vaizdai, toliau plėtojantys ir perteikiantys atminties, praėjusios meilės ir dabarties ikonografijos idėją.

OBSESSED – pirmieji kvepalai, kurių koncepciją ir reklamos kampaniją sukūrė Rafas Simonsas, tapęs mados namų CALVIN KLEIN vyriausiuoju kūrybos vadovu. Jie šlovina mados namų CALVIN KLEIN kvepalų praeitį, dabartį bei ateitį ir perteikia, kaip šiandien susipina prisiminimai, jusliniai ir vizualūs.

 

Aromato OBSESSED kompozicija žavi kvapų gausa, tačiau yra rafinuota, darni ir šiuolaikiška.

Aromato prisiminimas ir dabartinis geidimas gundančiai įkomponuoja praeitį į dabartį.

 

Vyriški kvepalai OBSESSED

 Įžanginis akordas

Greipfrutai, pirulinės uosrūtės, ylalapiai kardamonaičiai

Vidurinysis akordas

Kedrų lapai, gauruotieji švitrūnai, šviesi oda

Baigiamasis akordas

Pačiuliai, vanilė, ambroksanas

 

Rafinuota pavergiančio vanilė aromato ir sodraus medienos kvapo dermė perteikia moteriško švelnumo ir vyriškos stiprybės konfrontaciją. Ambroksano dvelksmas aromato kompozicijai suteikia elegantišką šiuolaikišką akcentą.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras