Google Translate

Hugo Boss Ma Vie EDP 75ml

Hugo Boss Ma Vie EDP 75ml

Gamintojas: Hugo Boss
Modelis: TESTERIS
Išparduota
Kaina: 36.99€
Aprašymas

TESTERIS
 

Boss Ma Vie EDP

Gėlių aromatas moterims

Sukurti kvapųjį vandenį Boss Ma Vie įkvėpė iki šiol neakcentuotas moters, kuriai skirti mados namų Hugo Boss kvepalai, gyvenimo aspektas – malonumas, kurį ji patiria nutarusi pabėgti nuo kasdienės rutinos, neskubėti, atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis sau skirta akimirka. Naujųjų kvepalų aromatas perteikia jos nepriklausomos dvasios polėkį sukurdamas malonų mėgavimosi savo gyvenimu pojūtį.

Modernus moteriškumas

Specialiai šiai reklamos kampanijai Jasonas Wu sukūrė smokingą, kuris idealiai papildo savitą Gwyneth Paltrow stilių išryškindamas jos grožį, ryžtą ir moteriškumą. Nuostabiai pasiūtas elegantiškas smokingas, pirmosios mados namams Hugo Boss Jasono Wu sukurtos moteriškų drabužių kolekcijos dalis, sujungia moteriškumą ir geismingumą – naują modernų moters, kuriai skirti mados namų Hugo Boss kūriniai, stilių.

„Esu nepaprastai laiminga dalyvaudama trečiojo moterims skirto mados namų Hugo Boss kvapiojo vandens Boss Ma Vie pristatyme. Man patinka šio kvapiojo vandens kūrybinė koncepcija, kvietimas stabtelėti ir mėgautis akimirka. Tokių akimirkų patiriu kasdien, kai galvoju, koks nuostabus yra gyvenimas. Šios akimirkos be galo paprastos ir tyros, jos leidžia išgirsti savo širdies balsą.” Gwyneth Paltrow, moteriškų kvepalų Boss Ma Vie ambasadorė.

Aromatas

Moterims skirto kvapiojo vandens Boss Ma Vie aromatą sukurti įkvėpė nepriklausoma moters, stabtelėjusios pasimėgauti paprastomis gyvenimo akimirkomis, dvasia; grįžimas namo pėsčiomis auštant, saulės glamonė, gėlės prisilietimas. Būtent tokiomis akimirkomis, iš tiesų jausdama gyvenimo vertę, moteris, kuriai sukurtas kvapusis vanduo Boss Ma Vie, spinduliuoja ypatingu moteriškumu ir pasitikėjimu savimi. Gaivus, malonus ir didžiulį pasitenkinimą teikiantis unikalus aromatas kviečia Jus rasti laiko iš tiesų įvertinti kiekvieną akimirką ir ja pasimėgauti.

Pradžia – modernumas (kaktusų žiedai)

Iš pradžių pasklindantis kaktusų žiedų kvapas apgaubia šio dykumų augalo skleidžiama gaiva suteikdamas aromato kompozicijai unikalų modernų akcentą. Bylodamas apie besąlygišką gyvenimo meilę bet kokiomis sąlygomis, jis pakelia dvasią skatindamas imti iš gyvenimo viską, ką šis duoda, ir mėgautis kiekviena akimirka.

Vidurys – moteriškumas (rausvažiedžių gėlių puokštė ir rožių žiedpumpuriai)

Kvapiojo vandens Boss Ma Vie gėlių kvapų puokštė sukomponuota iš moteriško kvapiojo vandens Boss Nuit ir Boss Jour aromato kompozicijos pagrindą sudarančių gėlių kvapų. Be galo malonus rausvažiedžių frezijų ir jazminų žiedlapių kvapas susilieja su subtiliu rožių žiedpumpurių dvelksmu. Dažnai suvokiamas kaip švelnus ir subtilus, rožių žiedpumpurių kvapas perteikia visą išsiskleisiančio tyro žiedo jėgą ir sukuria švelnumo bei ryškaus moteriškumo pojūtį.

Pabaiga – pasitikėjimas savimi (kedrai)

Aromato kompoziciją užbaigia grynas šiltas medienos ir kedrų kvapas. Suteikdamas pasitikėjimo savimi ir laisvumo jis įkvepia skirti laiko sau ir įsigilinti į savo jausmus bei aplinką.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras