Google Translate

Lancome La Nuit Tresor A La Folie EDP 75ml

Lancome La Nuit Tresor A La Folie EDP 75ml

Gamintojas: Lancome
Modelis: LANCOME
Išparduota
Kaina: 75.00€
Aprašymas

NE TESTERIS

La Nuit Trésor À la Folie EDP

Gėlių/ prieskonių aromatas moterims

 

La Nuit Trésor À la Folie įkūnija vieną ir vienintelį momentą, kai tikroji meilė pasiekia pačią viršūnę. Nepakartojama „lâcher prise“ akimirka, kai sustoja laikas. Įsimylėjėliai praranda kontrolę, viskas praranda prasmę, lieka tik meilės jaudulys ir svaiginanti aistra, kurią jie patiria tuo momentu. 

À la folie [ah lah faw-lee]:

Prancūziškas posakis, reiškiantis neapsakomą jausmą, kai leidžiame sau pasinerti į meilės jaudulį ir juo mėgautis. 

 

AROMATAS

Mūsų naujoje meilės istorijoje kvepalai tampa amžinos meilės antspaudu.Naujoji ugninė rožė, labai jausminga ir gundanti, praturtina vanile ir pačiuliais.

Kurdami šį naują kvapą, parfumeriai perteikia savo asmeninę patirtį naudodami aukštos kokybės medžiagas. Ikoniška rožė atskleidžia savo karštą ir ugningą jausmingumą. Kaip įkaitintas raudonasis deimantas, intensyvus ir sodrus gėlės aromatas persipina su vanilės, degintos medienos, gintaro ir švelnaus muskuso aromatais. 

Parfumeriai: Christophe Raynaud, Amandine Marie ir Honorine Blanc.

 

Flakonas

Mūsų deimantas, papuoštas rubino spalvos suknele, perjuostas turtingos juodos spalvos kaspinu. Buteliukas – dekoratyvinis rubino spalvos deimantas simbolizuoja energiją, ugnį ir aistrą. 

 

Kaspinas

Pirmą kartą A la folie kaspinas pakeičia the La Nuit Trésor rožę, kabančią ant kaklo, kuri yra lyg subtilus meilės atspaudas.

Gundantį kvepalų aromatą akcentuoja ir kaspinas, primenantis rožės žiedlapius.

 

Pakuotė

Išorinė pakuotė derinama su La Nuit Trésor DNR, tačiau lentynose ji išsiskiria elegancija. Jos grafinis identitetas dar labiau išgrynintas – iš visos kvepalų linijos šie kvepalai išsiskiria rubino raudonio ir sidabro spalva.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras