Google Translate

Hermes Tee\rre D'hermes Eau Intense Vetiver EDP 100ml

Hermes Tee\rre D'hermes Eau Intense Vetiver EDP 100ml

Gamintojas: HERMES
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 66.99€
Aprašymas

Testeris
Terre D'Hermès Eau Intense Vétiver EDP

Citrusų/ prieskonių/ medienos aromatas vyrams

 

Tesigroži žmogus nepaliesta gamta, alsuojančia, galinga ir sielą užtvindančia didybe, teatitraukia savo žvilgsnį nuo jį supančių gražių, mažareikšmių dalykų. Težvelgia jis į žėrintį šviesulį kaip į amžiną simbolį, žiburį skirtą visatai apšviesti; Žemė tepasirodo esanti tarsi mažytė moneta, kurios vertė prilygsta šio dangaus šviesulio nuskriejamos milžiniškos orbitos vertei ir tenustemba, kad ši orbita tėra tik vos pastebimas taškas palyginti su tuo, kuriuo dangaus skliautu keliauja žvaigždės, ją apskriedamos. Net jeigu mūsų žvilgsnis sustoja čia, tebūna peržengtos vaizduotės ribos: verčiau tepersisotina ji tuo ką suteikia gamta.

                                                                                                                                                            Blaise Pascal, Pensees


„TERRE D’HERMÈS EAU INTENSE VÉTIVER“

Terre prisilietimas siekia padovanoti naują tolį. Praturtintas gaivus žvilgsnis. Parašas sustiprintas naujomis galiomis. Parfumerė Christine Nagel su „TERRE D’HERMÈS EAU INTENSE VÉTIVER“, siūlo visiškai naują saviraišką savo jėga prilygstančia Terre jėgai. Jėga, kurios kilmė – kitoks požiūris ir iki šiol neištyrinėta Terre teritorija, kurią parfumeris – kūrėjas siekia išžvalgyti.
Į Terre žvelgdama susižavėjimo kupinu žvilgsniu, tarsi paslaptingo judėjimo pakerėtas laikrodininkas, Christine Nagel stebėjo Terre, nagrinėdama kiekvieną Terre kampelį, siekdama suprasti slaptos energijos kilmę. Po to ji ją išskaidė į sudedamąsias dalis, o prieš jas sujungdama į visumą, keletą iš jų pakeitė kitomis.
Naujos kompozicijos pamatinis elementas – Vetiveris, Terre prigijęs nuo neatmenamų laikų. Sodrus ir skleidžiantis šilumą, geidulingas ir tvirtas, kurio energija juntama nuo pirmųjų natų, tarsi jėgų įgavęs iš ugningos saulės šviesos.
Juodasis pipiras, dar vienas Terre elementas, virtęs Sičuano pipiru: ryškus, su lengva citrusų užuomina. Jis pagyvina aromato formulę ir puikiai dera su kitais elementais leisdamas jiems susilieti.
Bergamotė, citrusų karalienė, surenkama pagal specialų užsakymą iki subręstant, suteikia nepakartojamo savitumo ir jaudulio.
Su šia kompozicija, medienos ir mineralų originalusis Terre, transformuojasi į pusiausvyrą tarp medienos ir augalų.

Svertas juda.

Horizontas prašviesėja.

Žvaigždė pakyla.

Vyras kviečiamas į kitą Terre.

Ši pirmykštė gyvybės energija, sutalpinta į originalų buteliuką, kurį užbaigia šiltos rudos, saulėje nugairintos odos atspalvio kamštelis.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras