Google Translate

Emporio Armani In Love With You Pour Femme EDP 100ml

Emporio Armani In Love With You Pour Femme EDP 100ml

Gamintojas: Giorgio Armani
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 69.99€
Aprašymas

Emporio Armani In Love With You EDP  Testeris

Vaisių/ prieskonių aromatas moterims

 

VAISIŲ AROMATO, MOTERIŠKI KVEPALAI SU SAKURŲ IR VANILĖS NATOMIS.

Atraskite Giorgio Armani naują vaisišką kvapą, In Love With You. Šis užburiantis sakurų kvapas sudėtyje turi sakurų, jazminų ir vanilės natas. Įžūlūs kvepalai atspindi šių laikų jaunos moters charakterį – ieškančios jausmingo aromato, kuris nušviečia jos gilią meilės istoriją!

 

Kas tai:

Tai šiuolaikiškas ir jausmingas natūralių gamtos turtų mišinys ypatingai moteriai. Sukurtas su saldžia raudonąja vyšnia ir moteriškumo simboliu jazminu bei elegantiškojo pačiulio natomis. Rosé šampano buteliuko spalva subtiliai vaizduoja modernią asmenybę: vaisiška, gėlėta ir intensyvi. 

Po didelės sėkmės pirmuosiuose dviejose sezonuose ir aštuonių milijonų peržiūrų YouTube platformoje, Emporio Armani mini seriale “Together Stronger” auga ir 2019 metais su nauja serija, filmuota vasariškame Viduržemio Europos miesto kraštovaizdyje, pavadinta  “Together we are shooting stars”. Veiksmas paremtas praėjusiomis serijomis, kurių esmė – nepalaužiama jėga būnant kartu. Filmo autorius Fabian Constant vėl dirbo su ta pačia pora iš praėjusių serijų, kuri be galo įsimylėjusi, kelia vienas kitam iššūkius – fizinius ir emocinius, stumia savo meilės rėmus ir ją stiprina.

Buteliukas:

Švarios linijos ir esminės formos yra atpažįstamas Giorgio Armani braižas, kuris vėl matomas Emporio Armani kvepalų buteliuko dizaine. Paprastas įpakavimas, kuris sukuria gilų jausmingumą, apvalios formos ir linijos atspindi moteriškus klubus, atveria svarų meno kūrinį. Pastebima susiformavusi vienybė tarp moteriško ir vyriško buteliuko – apvalus, metalinis kamštelis prideda neįvertintą eleganciją. Po kamšteliu du žiedai susipina tarpusavyje, kaip susipina kūnai – tai yra ryšio ir begalinės meilės simbolis.

 

Natos:

JUODŲJŲ VYŠNIŲ ESENCIJA

Įžūli vaisinė viršutinė nata sukuria išskirtinį aromatą.

 

JAZMINŲ ABSOLIUTAS

Širdies nata susideda iš jazminų aromato, kuris suteikia kompozicijai moteriškumo ir spindesio.

 

PAČIULIO ESENCIJA

Aromatas supintas į rytietišką, išlaisvinančią ir jausmingą priklausomybę. 

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras