Google Translate

Calvin Klein Women EDP 100ml

Calvin Klein Women EDP 100ml

Gamintojas: Calvin Klein
Modelis: TESTERIS
Yra prekyboje
Kaina: 55.89€
Aprašymas

Women EDP Testeris

Rytietiški/ aromatiniai kvepalai moterims

Parfumerių Annick Menardo ir Honorine Blanc sukomponuotas kvepalų CALVIN KLEIN WOMEN aromatas kupinas kontrastų, kaip ir jį sukurti įkvėpusių moterų asmenybės.

ĮŽANGINIS AKORDAS        Eukaliptų vaisiai
VIDURINYSIS AKORDAS   Apelsinų žiedai
BAIGIAMASIS AKORDAS   Nutkiniai geltkiparisiai

 

Šviesiai rausvų kvepalų aromatas – tai stiprumo ir trapumo, gaivos ir geismingumo sintezė. Jo kompozicijos pagrindą sudaro švelnus apelsinų žiedų, gaivus eukaliptų vaisių ir sodrus nutkinių geltkiparisių kvapas. Šių pagrindinių kvapų derinį papildo juodųjų pipirų bei citrinų, didžiažiedžių magnolijų bei jazminų ir geismą žadinantis smilkalinių bosvelijų bei kvapiosios medžiagos Ambrox® Super dvelksmas. 

Kiekviena kvepalų CALVIN KLEIN WOMEN aromato sudedamoji dalis yra svarbi – pavienis elementas toks pat reikšmingas kaip visuma, ir vienas negali egzistuoti be kito. Visos kartu jos sukuria netikėtą ir unikalų mediena bei gėlėmis dvelkiantį aromatą. Pasikvėpinusi šiais kvepalais moteris jaus prigimties dvilypumą, nuolatinę skirtingų elementų tarpusavio trauką ir priešybių susiliejimą. Kintantis modernus jų aromatas perteikia daugialypę šių dienų moteriškumo idėją.

Įvertinimai (0)

Įvertinkite prekęPastaba: HTML yra nepalaikomas!

Blogas            Geras